2024 m. birželio 12 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Radijas

*print*

Archyvas :: Šventiniame radijo klipe – išsipusčiusi mergina ir 4 „Džeimsai Bondai“

2015-12-10
 
 

Šokių muzikos hitus grojančios radijo stoties „Power Hit Radio" komanda jau ruošiasi gražiausioms žiemos šventėms. Artėjant šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams, radijo stoties laidų vedėjai įsiamžino šventiniame vaizdo klipe ir fotosesijoje. Išskirtinis vaizdo klipas, kurį kūrė Imantas Boiko, jau spindi televizijos eteryje ir internete: http://goo.gl/t5iPgm. Filmavimo ir fotosesijos komanda, belaukdama švenčių dalinasi užkulisiuose užfiksuotais kadrais ir įspūdžiais. 

Televizijos eteryje ir internete šventine nuotaika dalinasi „Power Hit Radio" laidų vedėjai Saulius Baniulis, Vaida Leliuga, Aleksas Pozemkauskas, Vygantas Grudikis ir vienintelė jų kolegė mergina - Raminta Vyšniauskaitė.

Balsingo ir charizmatiško penketuko įvaizdžiu rūpinosi vis didesnio populiarumo sulaukiantis stilistas Joringis Šatas.

„Kuriant kalėdinį įvaizdį nesinorėjo nueiti pačiu paprasčiausiu keliu - užmauti kalėdines kepures, o vietoj šalikų užrišti girliandas", - pasakoja Joringis.

Pasak jo, kilus idėjai kurti prabangesnį stilių, jis iškart ėmė galvoti apie klipo ir fotosesijos herojus vaikinus. „Juoda-balta - nemirštanti klasika. Visi panašūs, tačiau visi skirtingi. Jų apranga transliuoja žinutę apie save, vieni atrodo rimtesni, kiti - jaunatviški ir šiek tiek žaismingi", - pasakoja J. Šatas.

„Mergina, kas be ko, turėjo tapti vakaro karaliene, todėl akcentu pasirinkti rožiniai kailiniai puikiai užbaigė mažos juodos suknelės ir stilingų raudonų aukštakulnių derinį", - tęsia stilistas.

Radijo laidų vedėjai tapo itin elegantiški, o iš veidų nedingstančios šypsenos negalėjo nuslėpti, jog nuotaika - puiki. „Juk tokie ir yra „Power Hit Radio" vėdėjai. Tokios ir yra Kalėdos", - šypsosi stilistas.

Žvelgiant į klipo filmavimo ir fotosesijos užkulisių kadrus, akivaizdu, kad radijo komandos vyrukams labai patiko įsijausti į elegantišką įvaizdį. Fotostudijoje buvo juokaujama, kad jie - tarsi keturi skirtingi Džeimsai Bondai. O kaip jautėsi dėmesio centre atsidūrusi vienintelė mergina?

"Man buvo labai neįprasta ir pakankamai sunku įsikūnyti į prabangius apdarus vilkinčią damą, nes gyvenime tokia nesu", - šypsosi Raminta, kuriai buvo padarytas ryškus makiažas ir teko pasipuošti ilgomis pirštinaitėmis, kailiniais bei aukštakulniais. „Tai buvo aukštakulniai-žudikai, kuriuos po kiekvieno kadro norėjosi mesti į šalį, - juokiasi R. Vyšniauskaitė ir priduria - Žavėjausi mūsų vyrais. Dar nebuvau mačiusi visų tokių elegantiškų ir tuo pačiu labai skirtingų."

 

Linkėjimai,

Erika Vyšniauskaitė

Komunikacijos projektų vadovė

UAB „Tele-3"

Kalvarijų g. 135, Vilnius

LT-08221

Tel.     +370 5 20 30 182

Faks.  +370 5 20 30 103

Mob.    +370 683 15 425

erika.vysniauskaite@tv3.lt

www.tv3.lt 

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2015-12-10 11:55
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media