2024 m. liepos 25 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Radijas

*print*

Archyvas :: „Power Hit Radio“ gimtadienis ant batutų: „Grįžome į vaikystę“

2017-04-19
 
 

14-ąjį gimtadienį švenčianti šokių muzikos radijo stotis „Power Hit Radio" ne tik dovanoja staigmenas savo klausytojams - laidų vedėjai surengė tikrą gimtadienio fiestą ir nufilmavo specialiai gimtadieniui skirtą klipą.

Gimtadienis ant batutų visus privertė prisiminti vaikystę ir net išmokti vieną kitą triuką. „Nesijaučiu dar labai suaugęs, bet kai pradėjau šokinėti ant batutų išvis pasijutau vaikas. Prieš klipo filmavimą buvau juos išbandęs, tad žinojau, kas manęs laukia ir ko tikėtis. Po kelių minučių šokinėjimo išpila prakaitas, bet negali sustoti, nes tikrai smagu. Žinoma, negaliu lygiuotis į trenerius, kurie mus stebino savo sugebėjimais, salto ir kitokiais šuoliais, bet didžiuojuosi savimi, kad jų įtikintas ir išmokytas išbandžiau kritimą nuo pakylos nugara žemyn. Klipo pabaigoje jau buvom visiškai išsekę, bet nuotaikos buvo puikios", - įspūdžiais dalijosi Vaidas Leliuga.

Tiesa, PWR laidų vedėja Raminta tikina, kad šokinėjimas ant batutų ne toks jau vaikiškas užsiėmimas: „Jei yra žmonių, galvojančių, kad batutai skirti tik vaikams - jie labai stipriai apsirinka. Pamėginkite batutų parke pašokinėti bent valandą ir suprasite, kad tai - nerealus sportas! Kone visi mūsų PWR didžėjai yra sportuojantys, todėl vieta mūsų klipo filmavimui buvo parinkta tobulai. Tikiuosi, kad kitam gimtadieniui nesugalvosim klipo filmuoti kur nors šokinėdami su guma," - juokėsi Raminta. Jai pritaria ir Aleksas, kuris tikino, kad po šokinėjimo ant batutų vos galėjo pajudinti kojas ant paprastų grindų. „Buvo visiškai awesome 23 val. vakaro pašokinėti ant batutų tuščiame parke su chebra! Su jais - nors i pasaulio kraštą, bet parašiutu nešokčiau," - tikina Aleksas.

Ką gali žinoti, gal 15 gimtadienį „Power Hit Radio" pasitiks dar ekstremaliau, nors didžėjai to ir kratosi.

Justė Radzevičiūtė-Laugalienė

Komunikacijos vadovė

UAB TV3

Kalvarijų g. 135, Vilnius

LT-08221

Tel.     +370 5 20 30 182

Mob. +370 673 19893

Faks.  +370 5 20 30 103

juste.radzeviciute@tv3.lt

www.tv3.lt 

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-04-19 13:50
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media