2023 m. sausio 29 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Radijas

*print*

Archyvas :: Naujame LRT RADIJO sezone — dar platesnis laidų temų spektras

2021-08-27
 
Goda Raibytė. E. Blaževič nuotr.

Goda Raibytė. E. Blaževič nuotr.

Rugpjūčio 30 d. prasideda naujas LRT RADIJO sezonas, kuriame - naujos technologijų, mokslo, sveikatos bei klausytojų jau pamėgtos aktualijų, žinių, naujienų ir gyvenimo būdo laidos.
Naujame sezone prie LRT RADIJO komandos prisijungs ir klausytojams naujas laidas pristatys IT akademijos „CodeAcademy" veiklos vystymo vadovas, radijo laidų vedėjas Šarūnas Dignaitis, mokslo žurnalistė ir laidų vedėja Goda Raibytė, gydytojas, radijo laidų vedėjas Ignas Klėjus bei LRT TELEVIZIJOS žiūrovams puikiai pažįstamas laidų vedėjas Ignas Krupavičius.
Šiemet LRT pirmą kartą skelbė viešą radijo programų ir tinklalaidžių konkursą - tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys, galėjo teikti pasiūlymus naujoms laidoms. Naujo sezono laidos buvo atrinktos iš konkursui pateiktų pasiūlymų.
„Viešu konkursu siekėme atrasti naujų, talentingų laidų autorių, kurie praturtintų radijo programas naujomis, eteryje dar negirdėtomis laidomis. Džiaugiamės, kad prie profesionalios LRT RADIJO vedėjų komandos prisijungs skirtingų sričių specialistai ir savo balsais bei naujomis idėjomis praturtins radijo laidų temų spektrą ir LRT audiotekos turinį", - teigia LRT radijo programų departamento vadovas Giedrius Masalskis.
Naujos LRT RADIJO laidos „Mokslas skubantiems" vedėja Goda Raibytė sieks informuoti klausytojus apie naujausius mokslo ir inžinerijos pasiekimus, lavins kritinį mąstymą ir supažindins su Lietuvos ir užsienio mokslininkais. „Mokslas skubantiems" LRT RADIJO eteryje skambės kiekvieną antradienį 18.20 val.
Į pokalbius apie technologijas kiekvieną trečiadienį 19.05 val. kvies laidų vedėjas Šarūnas Dignaitis. Laidoje „Ateities kodas" greitai, suprantamai ir kiekvienam bus pristatomos technologijų pasaulio naujienos. Kartu su laidos vedėju savo srities ekspertai aptars naujausias tendencijas, laužys nusistovėjusius stereotipus ir ieškos naujų galimybių pritaikyti technologijas kasdienybėje.
„Sindromas, tai ne liga, tai tik grupė pirmųjų požymių, kurie gali būti būdingi ne vienai ligai arba net pasireikšti be jos", - sako naujos laidos „Sindromas" vedėjas Ignas Klėjus. Laidoje kiekvieną ketvirtadienį 19.05 val. su medicinos mokslo ir sveikatos srities specialistais bus nagrinėjami reti ir kone kasdien pasitaikantys sindromai, jų atsiradimo istorija, būdingi požymiai ir ilgalaikės pasekmės sveikatai.
Penktadieniais 19.05 val. LRT RADIJO eteryje skambės „Geros istorijos". Laidoje pasakojamos istorijos apie ypatingus žmones, kurie įkvepia, ir drąsias organizacijas, kurios keičia aplinką ir požiūrį į sudėtingus dalykus. „Geros istorijos" - nauja Igno Krupavičiaus laida apie gyvenimo herojus, kurie, iš naujo išmokę gyventi, dabar atvirai kalba apie savo gyvenimo iššūkius ir prisideda prie to, kad Lietuvoje atskirties būtų kaip įmanoma mažiau.
Į LRT RADIJO eterį taip pat grįžta klausytojų pamėgtos laidos: „Vardan tos", „Pasaulio puodai", „Svarbus pokalbis", „Muzikos savaitė", „Pasimatymas su muzika", „Džiazuojanti istorija", „Mūza ant peties" ir kitos laidos. Visą programą galite rasti čia.
LRT RADIJAS - informacinė Lietuvos visuomeninio transliuotojo LRT radijo programa. Tai yra vienintelė žiniasklaidos priemonė Lietuvoje, transliuojanti žinias visą parą - nakties metu tiesiogiai skaitomos žinios yra kaskart atnaujinamos.
LRT RADIJO klausytis bei žiūrėti galima ir portale LRT.lt .
Radijo laidų įrašus rasti galima LRT audiotekoje.

 

Miglė Savickaitė
Atstovė ryšiams su visuomene
S. Konarskio g. 49,
LT-03123 Vilnius
Mob. +370 687 43201
lrt@lrt.lt www.lrt.lt

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021-08-27 10:31
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media