2024 m. liepos 24 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Radijas

*print*

Archyvas :: Iš Sitkūnų radijo stoties prabilo „Radio Pravda“

2022-08-13
 

Valdas Kaminskas,
AB Lietuvos radijo ir televizijos centras

 

 

Istorinė radijo stotis Sitkūnuose (Kauno r.) rugpjūčio pirmosiomis dienomis vėl atgimė - iš jos vidurinėmis bangomis 1557 kHz dažniu į eterį pradėta siųsti radijo programa rusų kalba „Radio Pravda".
Nyderlanduose veikianti ir Nyderlandų žiniasklaidos reguliavimo institucijos (Dutch Commissariat for the Media) prižiūrima „Radio „Pravda" kuria ir transliuoja edukacinio ir informacinio formato radijo laidas rusakalbei auditorijai.
Radijo signalas iš Sitkūnų radijo stoties aprėpia ne tik europinę Eurazijos kontinento dalį, bet pasiekia ir Sibirą bei Azijos šalis. Ruošiantis transliacijų atnaujinimui buvo atstatyta bei atnaujinta dalis ilgą laiką nenaudotos Sitkūnų radijo stoties infrastruktūros - šiuos darbus atliko Telecentro inžinierių komanda.
Transliacijos iš Sitkūnų radijo stoties vykdomos kasdien nuo 20 val. iki 24 val. Lietuvos laiku 1557 kHz dažniu.
APIE TELECENTRĄ
AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) - valstybės valdoma akcinė bendrovė, teikianti televizijos ir radijo programų siuntimo, duomenų perdavimo ir duomenų centrų paslaugas. Bendrovė vykdo jai pavestus valstybės ITT išteklių konsolidavimo bei plėtros projektus, taip pat valdo aukščiausią Lietuvos statinį - Vilniaus televizijos bokštą.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-10-01 09:49
 
 

Komentarai (1)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media