2024 m. birželio 24 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Radijas

*print*

Archyvas :: Apolinaras Juodpusis: SENOS DAINOS - GEROS DAINOS!

2024-05-20
 
Apolinaras Juodpusis

Apolinaras Juodpusis

Replika
Apolinaras Juodpusis
Rytais, prieš 8 val. žinias, klausausi senų dainų iš Lietuvos radijo vadinamojo aukso fondo. Dabar žiūriu - graži radijo tradicija "persimetė" ir į internetą. Čia irgi dainuoja Lietuvos anų laikų estrados žvaigždės. Klausausi, žiūriu tas laidai ir galvoju: tada, rodos, nebuvo itin modernios garso ir vaizdo įrašymo technikos, bet kokybė dabar maloniai stebina. Dainininkų dikcija aiški, įrašai švarūs, kiekvienas dainos žodis puikiausiai pasiekia klausytoją ir žiūrovą.
O paklausykime dabartinių įrašų: rytais beveik vien angliškas triukšmelis, tiesa, kartais afrikietiški ritmai. O vakare prieš miegą belaukiant raminančių, lyriškų melodijų, pasigirsta garsai iš... traukinių depo, iš stalių dirbtuvių, iš batų taisyklos: tarsi garvežiai puškuoja, lyg dailidė šnopuoja obliuodamas lentą ar "šiaučiukas" vineles į padą kalinėja - kaip miela... ne-užmigti...
Paskutinį kartą atnaujinta: 2024-05-20 12:18
 
 

Komentarai (2)

Jūsų el. paštas

Klausytojas

2024-05-21 19:38

Lietuvos radijas iš Aukso fondo transliuodamas senas dainas atlieka gerą darbą. Bet galėtų tam skirti daugiau laiko,papildomai bent minutę-kitą. Kol papasakojama apie dainą, kas ją sukūrė, kas ir kada atliko, lieka mažai laiko pačiai dainai. Dažnai ji nutraukiama, nes ateina laikas transliuoti žinias.Ir tokia bloga tradicija kartojasi daugybę kartų. Matyt, patys tos laidelės rengėjai nesiklauso Aukso fondui parinktų dainų.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Ipolitas Skridla

2024-05-21 18:43

Teisingi pastebėjimai.Geriausios sėkmės.Būkime sveiki.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media