2021 m. kovo 5 d., Penktadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Pasijuokime kartu

*print*

Archyvas :: Jonas Paulauskas: Nuotykis „Neringos“ kavinėje

2021-01-19
 
Evaldo Vėgėlės piešinys

Evaldo Vėgėlės piešinys

Kartą solidaus amžiaus vilnietė apsilankė pas gydytoją pasiklausti patarimo, kaip padidinti seksualinį potraukį savo vyrui.
- Kodėl jam nepabandžius Viagros? - klausia gydytojas.
- Be šansų, - sako ji. - Jis net aspirino negeria.
- Nieko tokio, - atsakė gydytojas, - įmesk jam į kavos puodelį. Jis net skonio nepajus. Pamėgink, o paskui man po savaitės paskambink, norėčiau žinot kaip viskas susiklostė.
Nė savaitei nepraėjus ji skambina ir gydytojas klausia:
- Na, kaip sekėsi?
Vargšelė uždusdama:
- O jergutėliau, sodoma ir gomora! Kaži koks siaubas. Tiesiog siaubas, daktare.
- Tikrai? Kas nutiko? - paklausė gydytojas.
- Na, kaip jūs man patarėt, slapta įmečiau jam tą tabletę į kavą. Suveikė beveik akimirksniu. Jis tik kaip pašoks, akyse išdykėliškos žiežirbos, kelnėse iššokęs didžiausias gumbas! Vienu rankos mostu nustūmė visus puodelius nuo stalo, sudraskė mano rūbus į skiautes ir pasiglemžė mane - mylavo aistringai, pasiutusiai, ir beprotiškai - tiesiai ant tos staltiesės! Tikras košmaras, sakau!"
- Kas tokio siaubingo? - paklausė gydytojas. - Ar turit omeny, seksas buvo nepatenkinamas?
- Ne, ne, ne, daktare. Seksas buvo puikus. Tiesą sakant, tai buvo pats geriausias seksas per pastaruosius 25 metus. Bet aš niekad daugiau nebegalėsiu kojos įkelti į tą „Neringos" kavinę!

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021-02-04 11:48
 
 

Komentarai (3)

Jūsų el. paštas

Brandy

2021-01-24 02:24

Sveiki visi, tai puikus liudijimas, kuriuo privalau pasidalinti. Niekada netikėjau burtais ar magija, kol nesutikau daktaro Ogalos. Po 3 metus iširusios santuokos žmona paliko mane su dviem vaikais. Beveik nusižudžiau, buvau emociškai palūžęs. Dėka burtų leidėjo, vadinamo dr. Ogala, kurį sutikau internete. Vieną ištikimą dieną, naršydamas internete, aptikau daugybę atsiliepimų apie šį konkretų ratuką. Vieni žmonės tikino, kad jis sugrąžino savo buvusį mylimąjį, kiti tikino, kad jis atstatė jų gimdą, išgydė vėžį ir kitas ligas, kiti tikino, kad jis gali užburti, kad sustabdytų skyrybas. Aš taip pat susidūriau su vienu konkrečiu liudijimu, tai buvo moteris, vadinama Sonia, ji paliudijo, kaip jis sugrąžino savo buvusį mylimąjį per mažiau nei 2 dienas, ir pasibaigus liudijimui ji atsisakė jo el. Pašto adreso (Drogalad02@gmail.com) . Perskaičiusi visus šiuos atsiliepimus, nusprendžiau pabandyti. Aš susisiekiau su juo jo elektroniniu paštu ir paaiškinau jam savo problemą. Vos per 48 valandas mano žmona grįžo pas mane. Mes išsprendėme savo problemas ir esame dar laimingesni nei anksčiau. Daktaras Ogala yra tikrai talentingas vyras, aš nesiruošiu nustoti jo skelbti, nes jis yra nuostabus žmogus. Jei turite problemų ir ieškote tikro sprendimo ir tikro rašybos ratuko, kuris už jus išspręstų visas jūsų problemas, susisiekite su dr. Ogala su jo galiomis. Jis gali paversti jūsų svajones realybe.
.................................
Tai taip pat gali jums padėti:
1. Grąžinkite savo vaikiną ar draugę
2. Grąžinkite savo vyrą ar žmoną
3. Laimėkite loteriją ir akciją biuruose
4. Padėkite pastoti, jei jums reikia kūdikio
5. Visiškai išgydyti bet kokią ligą susisiekite su juo dabar: „Hangout“: drogalaspells@gmail.com, el. Paštas: Drogalad02@gmail.Com .. galite paskambinti / „WhatsApp“ naudodami šį mobiliojo telefono numerį 2347049668119

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

jurgelis

2021-01-19 15:39

Per "Neringą" autorius tiesiog sulietuvino seną rusišką anekdotą. Gal ir gerai...

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

A.A.A.

2021-01-19 15:02

Norėčiau į tai pažiūrėti...

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media