2022 m. rugpjucio 17 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Pasijuokime kartu

*print*

Archyvas :: Jonas Paulauskas: 11SKIRTUMŲ TARP VYRŲ IR MOTERŲ ELGESIO

2022-06-17
 
Birželis - vasaros pradžia. Šitą mes jau seniai žinome, net filmą tokiu pavadinimu turime susikūrę. Todėl be ilgų komentarų pradedame vasaroti, tai yra linksmintis. Ta proga:
11SKIRTUMŲ TARP VYRŲ IR MOTERŲ ELGESIO
1. Pravardės
Jeigu merginos ruošiasi susitikti vakarėlyje, jos viena kitą vadina Vikulia, Zuikė, Palytė arba Katė. O jeigu vyrai nusprendžia išgerti po bokalą alaus, pas juos paprasčiau: į areną išeina Storas, Minkštas, Pūstažandis arba Riebus.
2.Sąskaita už pietus.
Jeigu vyrai nutarė kartu papietauti, jie nepriklausomai nuo sąskaitos susimes po lygiai, netgi jeigu gauta suma viršys sąskaitą. O jeigu merginos turi susimokėti, tai joms sukelia nemažai emocijų. Jos pasiima skaičiavimo mašinėles ir ima skaičiuoti, kas kiek turi mokėti.
3.Pinigai ir pirkiniai.
Jeigu kažko reikia vyrui, jis už tą daiktą gali sumokėti dvigubai, kad tik jį gautų. O mergina gali laukti akcijos, o po to tą drabužį pasidėti į viršutinę antresolę ir pamiršti apie jį mažiausiai visam gyvenimui.
4.Vonia
Vyrai šiuo klausimu nelabai rūpinasi, todėl jų vonioje ant lentynėlės gali rasti tik būtiniausius reikmenis. O štai eilinė savimi besirūpinanti moteris savo vonios arsenale turi tiek visko, kad vyrui pavyks pažinti tik pačią mažąją to dalį.
5. Barniai
Barnyje paskutinis žodis visada yra moters. Visa, ką leis sau pasakyti vyras po to, bus jau naujo barnio pradžia.
6. Ateitis
Moterys panikuoja dėl ateities iki to momento, kol ant piršto nesužiba sutuoktuvių žiedas. Vyra gi atvirkščiai: jiems nesvarbu, kas bus rytoj, kol nesutinka tos, kurią nori vesti.
7.Sėkmė
Kas yra sėkmė vyrui? Algos dydis, o, tiksliau, sugebėjimas padengti moters išlaidas ir netgi truputį pasilikti sau. Kas yra sėkmė moteriai? Sugebėjimas susirasti tokį pat vyrą.
8. Santuoka
Kai moterys tuokiasi, jos labai tikisi, kad vyras išliks toks pat romantiškas ir niekada nesikeis. Kai veda vyras, jis tikisi, kad jo žmona išliks tokia pati. Deja, šiuo atveju klysta abu.
9.Graži apranga
Moteris, kur ji beeitų, visada stengsis atrodyti pritrenkiančiai, nes juk niekada nežinai, kur sutiksi tą princą ant balto žirgo. Vyrui yra tik dvi progos pasipuošti: vestuvės arba laidotuvės.
10.Natūralumas
Vyrui tai įprasta būsena, ir jis vienodai atrodo ir pabudęs, ir prieš užmigdamas. Moteris per naktį patiria neįtikėtinus pokyčius.
11.Vaikai
Vaikai nuo mamos negali turėti jokių paslapčių. Visos jų paslaptys tampa jos paslaptimis. Jai nereikia rūpintis tuo, kada jos vaikui laikas pas stomatologą. Ji žino, kada jos sūnaus pirmasis pasimatymas su nauja drauge. Ji pažįsta geriausius dukters draugus, žino, kokią knygą dukra neseniai perskaitė ir į ką vėl įsimylėjo. Vyras gi kartais neprisimena vardų tų vaikų, kurie kartu su juo po vienu stogu gyvena...
Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-06-17 10:51
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media