2024 m. gegužes 29 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Naujos knygos, leidiniai

*print*

Archyvas :: ,,Tarp Vilnelės ir Neries“

2015-03-18
 
 

Alfonsas Kairys,

Lietuvos žurnalistų sąjungos narys

 

Taip pavadinta Nepriklausomųjų rašytojų sąjungos Vilniaus skyriaus knyga bus sutikta š.m. balandžio 2 d., 17 val., Vilniaus mokytojų namų svetainėje.

Knyga almanachas - tai bemaž 40 Vilniaus rajone - ir net tik jame -  gyvenančių poetų, prozaikų kūryba. Joje greta meilės Tėvynei, savajam kraštui, apstu jaunyste alsuojančių prisiminimų, skaudžių tremties motyvų...

Sutiktuvių metu savo kūrybą pateiks patys autoriai, o kadangi  leidinys buvo rengiamas dar 2014 - mūsų  grožinės literatūros pradininko300-ųjų gimimo metinių metais-, tai  išgirsime ir literatės Albinos Tumaitės pranešimą „Kristijonas Donelaitis".

„Kristijonas Donelaitis, pasak poeto Romo Adomo Vorevičiaus, - amžinoji ir neišsenkanti lietuvių ir lietuvių literatūros vertybė, ir šis renginys - tarsi Didžiojo Poeto 300-ųjų gimimo metinių renginių tąsa".

Sutiktuvėse koncertuos Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos  mokyklos moksleivių postfolklorinis ansamblis „Šilo paukščiai"  (vadovė Irma Asinavičienė, instrumentinės grupės vadovas Žilvinas Rukas)

Renginį ves šio almanacho sumanytojas ir sudarytojas, daugelio ankstesniųjų literatūrinių  renginių vedėjas poetas Romas Adomas Vorevičius.

Beje, R. A. Vorevičius yra socialinių mokslų  (edukologijos) magistras, aktyvus Rytų Lietuvos mokyklų mokytojas metodininkas  ir visuomenininkas, Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos Vlniaus skyriaus (nuo 2014 m.) pirmininkas.  1992-2002 metais vadovavo Užsienio lietuvių vaikų ir jaunimo poilsio bei švietimo  stovyklai ,,Atgaja" ir Rytų Lietuvos vaikų ir jaunimo stovyklai ,,Rytsalis". Atlikdamas  edukacinius tyrimus rėmėsi  Karaliaučiaus krašto lietuvių švietimo ir mokymo didaktine perspektyva.

Nepriklausomųjų rašytojų sąjungos Vilniaus skyrius maloniai kviečia kolegas žurnalistus pabūti kartu

Paskutinį kartą atnaujinta: 2015-03-18 13:15
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media