2022 m. liepos 2 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

LŽS ir NŽKA pirmininkas

*print*

2022-06-29Laida "Žurnalistų namai": Kodėl patys pilame vandenį ant svetimos propagandos malūno?

Birželio 29 dieną EXTRA FM laidoje „Žurnalistų namai" svečiavos kalbininkė, K. Simonavičiaus universiteto profesorė dr. Jolanta Zabarskaitė.

2022-06-22Laida "Žurnalistų namai": Kaip išmokti sugyventi skirtingoms tautoms ir išvengti tautinio populizmo?

Radijo laida "Žurnalistų namai" (EXTRA FM) birželio 22 dieną pokalbiui pakvietė buvusį ilgametį totorių bendruomenės vadovą Adą Jakubauską, kuris daugybę metų paskyrė ir visuomeninei veiklai, skatinančią tautų toleranciją ir bendrystę.

2022-06-19Dainius Radzevičius: laikraščių tiražus išgelbės ne pigesnis popierius, o talentai (1)

Brangstant popieriui, spaustuvių paslaugoms ir augant spaudos leidinių platinimo išlaidoms, leidėjai ieško įvairių sprendimų, kaip neprarasti nuolatinių savo prenumeratorių ir skaitytojų, o kartu išlikti konkurencingiems kiek nelygioje kovoje su internetine spauda.

2022-06-15Laida "Žurnalistų namai": V. Laučius apie desovietizaciją ir mažų valstybių dideles ambicijas. Atvirai

EXTRA FM laidoje „Žurnalistų namuose“ svečiuojasi ir apie Lietuvos vietą Europos politikoje ir geopolitikoje savo įžvalgomis dalinasi politologas, žurnalistas ir apžvalgininkas Vladimiras Laučius.

2022-06-08Laida "Žurnalistų namai": Kokių pokalbių trūksta tradiciniėje žiniasklaidoje?

Radijo EXTRA FM laidoje „Žurnalistų namai" birželio 8 dieną pokalbiui buvo pakviestas Aurimas Kamantauskas, kuris šiemet nusprendė įkurti Youtube platformoje pokalbių kanalą „Kamantinėjimai".

2022-06-07Skelbiamas žurnalistų kūrybinis konkursas „Organų donorystei – taip!“

Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos žurnalistų sąjunga skelbia kūrybinį konkursą žurnalistams „Organų donorystei – taip!“. Konkurso metu bus vertinamos publikacijos, reportažai ir nuotraukos sukurtos nuo 2022 metų gegužės 1 dienos iki tų pačių metų rugsėjo 20 d.

2022-06-01Kas įkvepia A. Kosčiuškienę kurti dokumentiką apie istorines asmenybes?

Laidoje „Žurnalistų namai" (radijo stotis EXTRA FM) svečiuojasi žurnalistė, dokumentinio kino kūrėja Audronė Kosčiuškienė. Jos dokumentiniai filmai ir kūryba apie išskirtines asmenybes jau buvo įvertinti prestižinėmis vardinėmis V. Kudirkos ir V. Gedgaudo premijomis.

2022-05-25Laida "Žurnalistų namai": G. Ramanauskaitė pasakoja apie būtas ir nebūtas žurnalistų "nuodėmes"

Šį kartą laidoje „Žurnalistų namai" kalbamės su Žurnalistų etikos inspektore Gražina Ramanauskaite, kuri jau antrą kadenciją dirba šiose pareigose ir nuolat aiškinasi, kokioms būtomis ar nebūtomis nuodėmėmis kaltinami Lietuvos žurnalistai ir redakcijos.

2022-05-18 Laida "Žurnalistų namai": Psichologas R. Jukna kalba apie šiuolaikinio jaunimo stresus

„Žurnalistų namų“ laidoje svečiuojasi ir savo įžvalgomis apie aktualias temas dalinasi psichologas Ramūnas Jukna, kuris dėsto Panevėžio kolegijoje ir yra Panevėžio evangelinės bažnyčios pastorius.

2022-05-11Laida "Žurnalistų namai": Kodėl be Ukrainos ES neturi geros perspektyvos?

Lietuvą į ES narystę vedęs dabarinis politikas Petras Auštrevičius laidoje "Žurnalistų namai" labai aiškiai sako, kad be Ukrainos ES neturi tvirtos perspektyvos. Kodėl? Visi argumentai radijo laidoje.

2022-05-04Sunkus lotyniškų raidžių x, q ir w kelias į lietuvių kalbą ir kiti kalbos reikalai su A. Antanaičiu

Lietuvos valstybė jau atšventė savo gyvavimo tūkstantmetį, o štai lietuvių kalba kaip valstybinė kalba skaičiuoja vos kiek daugiau nei penkis dešimtmečius. Ar tai jau yra rimtas pretekstas švęsti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną? Su Lietuvių kalbos komisijos pirmininku A. Antanaičiu diskutuojame ir šia tema.

2022-04-27Boguslavas Gruževkis įspėja - krizėms reikia ruoštis jau nuo vakar

Dr. Boguslavas Gruževkis laidoje "Žurnalistų namai" atvirai kalba apie socialinius ir ekonominius iššūkius, kurie jau dabar atrodo kaip artėjanti grėsmė. Ką daryti?
archyvas (141)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media