2024 m. vasario 29 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Kitu kampu

*print*

Archyvas :: „Amber Grid“ pasirinko komunikacijos partnerius

2022-07-28
 
Renata Rimkutė,
UAB ADVERUM

 

Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid" komunikacijos partneriais pasirinko bendrovę „Adverum". Ji rūpinsis įmonės išorine ir vidine komunikacija, darbdavio įvaizdžiu, prisidės prie strateginių projektų komunikacijos ir padės viešinti žaliųjų dujų integracijos į bendrą energetikos sistemą projektus.
„Žaliųjų dujų - vandenilio ir biometano - plėtra priartina Lietuvą prie siekiamo tikslo tapti žaliosios energijos valstybe. „Amber Grid" ruošiasi naujam veiklos etapui, kai gamtinių dujų tinklai bus naudojami iš atsinaujinančių energijos išteklių pagamintai energijai saugoti ir perduoti klientams. Tokiam pokyčiui būtina parengti ne tik infrastruktūrą, bet ir informuoti verslą, visuomenę, pritraukti talentus, todėl tam pasitelkiame profesionalius komunikacijos partnerius", - sako „Amber Grid" komunikacijos vadovė Laura Šebekienė.
„Lietuvos energetikos sektoriaus iniciatyvos stipriai prisideda prie tvaresnio rytojaus Lietuvos kūrimo ir energetinės nepriklausomybės. Džiaugiamės galėdami dirbti drauge su „Amber Grid" ir prisidėti prie jų veiklos, strateginių projektų, inovatyvių sprendimų komunikacijos ir būti šio pokyčio dalimi, nes matome didelę prasmę", - dalijasi „Adverum" vyr. partnerė Ieva Naujalytė.
Beveik 2 300 km ilgio magistralinių dujotiekių tinklą Lietuvoje valdantis dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid" yra atsakingas už gamtinių dujų perdavimą sistemos naudotojams, gamtinių dujų infrastruktūros priežiūrą ir plėtojimą. „Amber Grid" sistema sujungta su dar keturių šalių dujų perdavimo sistemomis ir Klaipėdos SGD terminalu. Svarbiausi įmonės įgyvendinti projektai prisideda prie Lietuvos energetinės nepriklausomybės stiprinimo. Šiemet įmonė atidarė dujotiekių jungtis tarp Lietuvos ir Lenkijos GIPL, tęsia strateginio ELLI projekto įgyvendinimą, padidinsiančio dujų perdavimo pajėgumus tarp Lietuvos ir Latvijos.
Komunikacijos paslaugų bendrovė „Adverum" teikia strateginio komunikacijos planavimo, krizių komunikacijos, ryšių su visuomene, rinkodaros komunikacijos, skaitmeninės komunikacijos, komunikacijos užsienyje konsultacijas, taip pat ryšių su žiniasklaida mokymų, ESG socialinės atsakomybės komunikacijos, naujos realybės darbdavio komunikacijos paslaugas.
Tarp bendrovės klientų - „Citadele", „CGI Lithuania", „Dell Technologies", „Estoty", „Deel", K2.LT, „Lego", „Vilniaus duona", „Volfas Engelman", „Western Union", „Wizz Air", „Yukon Advanced Optics Worldwide" ir kt.
Daugiau informacijos:
Lina Petruškienė
„Adverum"
+37061635576
lina@adverum.lt

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-07-28 11:35
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media