2023 m. kovo 24 d., Penktadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Fotografija

*print*

Archyvas :: Religines įvairoves atspindinti fotografijų paroda atvyksta į Kauną

2014-06-11
 
 

Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centro (NRTIC) ir Lietuvos žurnalistų sąjungos ( LŽS) organizuotame fotografijų konkurse "Religinės įvairovės pažinimas ir sklaida Lietuvoje"  išrinkti geriausi  Lietuvoje spaudos fotografijų, susijusių su religinės įvairovės ir žmogaus teisių tematika, autoriai. Su jų darbais jau susipažino Vilkaviškio ir Utenos gyventojai.

Pirmadienį,  birželio 16 d., 17.30 val. fotografijų paroda atidaroma Kaune, VDU menų galerijoje „101" (Laisvės al. 53).  Bus eksponuojamas Ievos Budzeikaitės fotografijų ciklas iš judėjų bendruomenės, Ramūno Guigos reportažas iš Krišnos sąmonės organizacijos, Vidmanto Balkūno senovės baltų tikėjimo atspindžiai, Monikos Požerskytės fotoreportažai iš senovės baltų religinės bendruomenės, Aurelijos Arlauskienės iš reformatų bendruomenės gyvenimo, Zitos Stankevičienės fotografijos iš Žolinių ir musulmonų bendruomenės. 

Rengti parodas buvo vienas iš konkurso tikslų, siekiant prisidėti prie religinės įvairovės pažinimo sklaidos bei žmonių teisės reikšti savo įsitikinimus, religijos laisvės puoselėjimo Lietuvoje.

Fotografijų konkurso nugalėtojai bus apdovanojami 2014 m. birželio  25 d.  NRTIC ir LŽS rengiamoje spaudos konferencijoje.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2014-06-11 20:27
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media