2024 m. balandžio 21 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Fotografija

*print*

Archyvas :: Geriausių nuotraukų autoriams – firminiai puodeliai

2014-07-28
 
 

Aplinkos ministerijos paskelbtam nuotraukų konkursui „Neatrasta Lietuvos vieta, kurią verta aplankyti" savo fotografijas atsiuntė per 40 dalyvių. Jie vertinimo komisijai pateikė rimtą užduotį - iš atsiųstų daugiau kaip 120 nuotraukų atrinkti 8 geriausias ir labiausiai konkurso sąlygas atitinkančias.

Kaip ir buvo žadėta konkurso pradžioje, vienas Aplinkos ministerijos firminis puodelis skiriamas didžiausio palaikymo sulaukusiai nuotraukai - Reginos Leknickienės atsiųstai, kuriai savo simpatiją išreiškė per 190 žmonių.

Tai, kokia graži ir savita yra Lietuvos gamta, visiems priminė Laima Prudnikovienė. Jos užfiksuoti vaizdai, ypač Karklė, autorei pelnė firminį puodelį.

Tokiu pat puodeliu gardžiai kavai ir arbatai apdovanojama Inga Labašauskienė, atsiuntusi Ignalinos ir Kintų nuotraukas.

Neliko abejingi vertintojai ir Justinos Kukanauzaitės nuotraukoms, sužavėjo jos užfiksuotas Navos ežero prie Aukštadvario vaizdas.

Dar vienas puodelis atiteks gražius lietuviškus vaizdus taikliai užfiksavusiam Kęstučiui Cemnolonskiui - pirmajam konkurso dalyviui. Komisijos simpatijas pelnė jo įamžintas gamtos ir dirbamų laukų vaizdas Dieveniškių regioniniame parke (Šalčininkų r.) bei Neries ir Dūkštos upių vaizdai.

Firminiu puodeliu apdovanojama ir Manto Viržinto nuotrauka. Joje - Rietavo Oginskių parko vaizdas.

Perteiktu Žagarės (Joniškio r.) grožiu komisijos narius sužavėjo Jonas Jurevičius. Jam taip pat atiteks firminis puodelis.

Komisijos pastebėtas ir įvertintas buvo ir Arūno Sartanavičiaus Molėtų r., Kulionių kaimo vaizdas. Nufotografuotos sodybos, ko gero, aplankyti nepavyks, bet pamatyti ją iš tolo, nuostabios gamtos apsuptą retas atsisakytų. Autoriui atiteks firminis puodelis.

Informacija apie tai, kur ir kada galima atsiimti laimėtus firminius Aplinkos ministerijos puodelius, skelbiama socialinio tinklo Facebook paskyroje.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams - užfiksuoti vaizdai priminė, kiek daug gražių ir galbūt dar neatrastų vietų yra čia pat, Lietuvoje.

AM Visuomenės informavimo skyrius

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2014-07-28 22:30
 
 

Komentarai (2)

Jūsų el. paštas

D.S.

2014-07-29 10:04

Nemanau, kad Trečiokas. Didelis puodelių megėjas buvo Mazuronis. Po paskutinės ministro spaudos konferencijos visems dalino po puodelį.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

K.L.

2014-07-29 09:42

Tai ką, Aplinkos ministerija taip nusistekeno? Paskelbė respublikinį konkursą, o apdovanojimai tik po puodelį? Negi tai naujojo ministro Trečioko sprendimas?

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media