2024 m. gegužes 25 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas :: LATGA: Kvietimas dalyvauti Kūrybinės veiklos fondo finansavimo konkurse

2023-09-15
 
Skelbiame kvietimą dalyvauti mūsų Kūrybinės veiklos fondo konkurse ir kviečiame pildyti paraiškas dėl kūrybinių projektų finansavimo. Konkurse gali dalyvauti tiek fiziniai asmenys (visų sričių autoriai-mūsų nariai), tiek juridiniai asmenys (leidėjai, renginių organizatoriai, teatrai ir pan.). Paraiškas galima pildyti iki rugsėjo 30 d. Pasibaigus paraiškų teikimo terminui jas vertins ekspertai. Galutinį žodį dėl finansavimo skyrimo tars LATGA Taryba. Rezultatus planuojame skelbti spalio pabaigoje.
Šiuo metu fonde sukaupta apie 170 tūkst. Eur. Fondo pinigai pagal meno sritis paskirstyti į atskirus krepšelius atsižvelgiant į kompensacinio atlyginimo už kūrinių atgaminimą asmeniniais tikslais (arba Tuščią laikmeną) proporcijas kiekvienai sričiai.
Informacija pirmąkart pildysiantiems paraiškas elektroninėje paraiškų pildymo sistemoje: pirmiausia turėsite užsiregistruoti. Nemėginkite prisijungti su savo turimu autorių e-savitarnos slaptažodžiu - dėl degistracijos elektroninėje paraiškų sistemoje turėsite susikurti naują slaptažodį.
Fiziniams ir juridiniams asmenims reikia pildyti skirtingų formų registracijas. Paspaudus ant nuorodos „naujojo vartotojo registracija" pirmiausia atsidaro fiziniams asmenims skirta registracijos forma. Paspaudus po ja esančią varnelę „juridiniai asmenys", atsiras juridiniams asmenims skirta registracijos forma. Užpildžius vieną ar kitą formą nurodytu el. paštu gausite nuorodą, kurią paspaudę patvirtinsite savo registraciją.
Paraišką galėsite pildyti, redaguoti kada panorėję, tik nepamirškite išsaugoti keitimų. Galutinai viską užpildę spauskite „pateikti". Šioje sistemoje galėsite matyti ir anksčiau pildytas paraiškas.
Daugiau informacijos apie šio fondo veiklą: https://www.latga.lt/kurybines-veiklos-fondas/
Taip pat rekomenduojame prieš pildant paraišką peržiūrėti seminaro apie mūsų finansavimo fondų veiklą:
Živilė Pupkienė
Audiovizualinių kūrinių poskyrio vyr. specialistė
(8-5) 265 15 76
+370 620 41446
zivile@latga.lt
Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-09-15 09:33
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media