2023 m. gruodžio 5 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktuali informacija

*print*

Archyvas :: Skelbiamas SRTRF konkursas 2023 m. projektams

2022-09-02
 
Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo (SRTRF) taryba skelbia kultūrinių, visuomenės informavimo saugumo, medijų raštingumo ugdymo ir šviečiamųjų projektų, kuriems valstybė teikia dalinę finansinę paramą, konkursą.
2023 metų projektų paraiškos priimamos iki rugsėjo 30 d. 24 val. Kaip ir pernai, jos teikiamos tik elektronine forma, prisijungus Fondo internetinėje svetainėje www.srtfondas.lt.
Pretenduojantys gauti finansavimą pareiškėjai turėtų atkreipti dėmesį, kad projektuose turėtų atsispindėti ne tik Konkurso bendruosiuose nuostatuose numatyti tikslai, bet ir specialieji prioritetai.
Daugiau sužinoti apie 2023 m. konkursą, gauti atsakymus į rūpimus klausimus bus galima SRTRF rengiamo nuotolinio konsultacinio seminaro metu. Jis vyks rugsėjo 5 d., pirmadienį, 9.00 val. Registracija į seminarą el. paštu : info@srtfondas.lt
Kaip ir anksčiau, teikiant paraiškas, Fondo finansuojama projekto įgyvendinimui skirta suma negalės viršyti 80 procentų visos projekto įgyvendinimui numatytos sumos.
Kultūriniai, visuomenės informavimo saugumo, medijų raštingumo ugdymo, šviečiamieji projektai gali būti įgyvendinami periodinėje nacionalinėje ir regioninėje spaudoje, periodiniuose kultūros ir meno leidiniuose, nacionalinėse ir regioninėse radijo bei televizijos laidose, internetinėje žiniasklaidoje.
Vienas viešosios informacijos rengėjas gali teikti ne daugiau kaip dvi projektų paraiškas pagal vieną iš Fondo programų ir ne daugiau kaip keturias - pagal visas programas.
Iki rugsėjo 30 d. gautus bei administracinius reikalavimus atitinkančius projektus iš pradžių vertins ekspertai, vėliau - ir Fondo taryba. Ji savo sprendimą dėl paramos dydžio konkretiems projektams priims tik tada, kai Seimas patvirtins 2023 metų valstybės ir savivaldybių biudžetą.
Konkursas organizuojamas ir vykdomas vadovaujantis LR Vyriausybės patvirtintais bendraisiais nuostatais dėl valstybės dalinės finansinės paramos kultūriniams ir šviečiamiesiems projektams, Konkurso bendrųjų sąlygų aprašu bei jo priedas, LR Visuomenės informavimo įstatymu bei Fondo įstatais.
Kontaktinis asmuo:
Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo direktorius
Gintaras Songaila
Tel. 8-650 70601
El. p. direktorius@srtfondas.lt
Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-09-02 10:06
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media