2019 m. lapkricio 13 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas

 

2009-11-17Apie pyktį – ekspromtu

Greta Kazlauskaitė/ Vieniems pyktis yra blogai, o kitiems – gerai. Kai kurie pykstasi dėl žaislų, draugų, kiti pykstasi dėl nesutarimo vieni su kitais. Pykstasi visi, ir tai yra normalu.

2009-11-03Po pamokų – pas žirgus

Kotryna Maselytė / Penkiolikmetė vilnietė Greta po pamokų nedejuoja, kad nespėja padaryti namų darbų. Tiesiog neturi laiko – mergina skuba pas žirgus. Apie moksleivės pomėgį, siekius ir svajones – pirmasis Jaunųjų žurnalistų klubo narės, moksleivės Kotrynos Maselytės interviu.

2009-11-03Apie mobiliuosius telefonus ir pagarbą

Dominyka Šutavičiūtė/ Aš atėjau į jaunųjų žurnalistų klubą. Tai mano pirmasis užsiėmimas. Kol vadovė kalbėjo su manimi, suskambo jos mobilusis telefonas...

2009-10-13Mano pirmasis interviu – apie išgelbėtą žvirbliuką

Virginija Kanaporytė/ Artėjant šv.Pranciškaus dienai nusprendžiau pakalbinti žmogų, kuris kada nors gyvenime yra padėjęs mūsų mažiesiems broliams. Tai mano, dešimtmetės moksleivės, pirmasis interviu.

2009-10-09Jaunųjų žurnalistų klube – Mindaugas Jackevičius

Viktorija Filipovaitė/ Kiekvienam pradedančiajam žurnalistui ar bent besidominčiam šia profesija svarbu kuo daugiau sužinoti apie žiniasklaidą. Internetinė žiniasklaida suteikia progą pateikti naujieną daug greičiau nei radijas, televizija ar laikraščiai. Spalio 8 d. Jaunųjų žurnalistų klube svečiavosi naujienų portalo DELFI žurnalistas- reporteris Mindaugas Jackevičius.

2009-10-02Jaunosios žurnalistės pomėgis- rašymas apie madą

Julija Vital/ Dvyliktokė Alina jau ilgą laiką rašo į vieną iš nedaugelio madų tinklaraščių- Fmag.lt. Mergina jau seniai domisi mados pasauliu bei mados žurnalistika ir nori su ja sieti savo ateitį. Šis tikslas atvedė ją ir į Jaunųjų žurnalistų klubą.

2009-10-01R.Agintui teko pabūti gidu ir duoti interviu jauniesiems žurnalistams

Kornelija Ežerskytė/ Prieš trejus metus įkurtam Jaunųjų žurnalistų klubui aktyviai talkina Lietuvos žurnalistų sąjunga ir žurnalistų bendruomenės nariai. Rugsėjo 30 d. Jaunųjų žurnalistų klubas lankėsi LNK televizijoje, kur susipažino su žinių tarnybos darbu. Būrį moksleivių, besidominčių žiniasklaida ir žurnalisto profesija, maloniai sutiko priimti ir pabūti gidu Žinių tarnybos vadovas Rolandas Agintas.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media