2023 m. kovo 24 d., Penktadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Žurnalas „Valstybė“: 2022-ųjų Pasaulio metų žmonės „Azovo

2023-01-12
 
Informuojame, kad prekybos vietose bei portale www.valstybe.eu pasirodė metinis žurnalo „Valstybė" numeris, o jo redakcija Pasaulio metų žmonėmis išrinko „Azovo" būrį, Mariupolio ir Ukrainos gynėjus.
Manome, kad labai svarbu kuo plačiau paskleisti suvokimą, kad būtent Ukrainos didvyrių dėka šiandien Lietuva ir visa Europa tampa saugesnė. Būtent jie realizavo lūžį 2022-aisiais Vladimiro Putino su nauja galia vėl įžiebtame kare ir privertė net labai bailias demokratijas keisti savo nuostatas, pripažinti, kad Ukrainos žmonės ir Ukraina nepasiduos, bei pradėti tiekti jai ginklus. Esame įsitikinę, kad Ukrainos žmonių didvyriškumas turi būti suvoktas ir įvardytas kuo aiškiau, nes tai pavyzdys visoms demokratijoms, taip pat ir mums Lietuvoje, kaip turime kovoti už savo šalį, už savo demokratiją, už savo žmonių gerovę ir saugumą.
Be jokios abejonės, šiame numeryje yra ir kitų dėmesio vertų straipsnių. Tiek Monikos Baltrušaitytės „Mariupolio gynėjų saga", kuriame primenama didvyriška „Azovo" būrio ir jų bendražygių kova, tiek Eduardo Eigirdo vedamasis, kuriame analizuojama, kokie demokratijų sprendimai galėtų užtikrinti, kad šis V. Putino karas Europoje būtų paskutinis, tiek ir redakcijos sudarytas Lietuvos metų žmonių sąrašas, kuriame įvardijami ryškiausi visuomenės lyderiai, padėję vienyti Lietuvą ir remti kovojančią Ukrainą.
Vis dėlto neabejojame, kad svarbiausia žinutė, kurią šiandien galime nusiųsti kovojančiai Ukrainai ir visam pasauliui, yra ta, kad mes Lietuvoje 2022-ųjų Metų žmonėmis įvardijome kariaujančios Ukrainos žmones, kurie dabar vaduoja Europą nuo V. Putino maro. Neabejojame, kad taip manome ne tik mes, bet ir daugelis Lietuvoje, todėl turime nebijoti garsiai to pasakyti. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie paskleisite šią informaciją. Jei Jums reikalinga papildoma informacija, kviečiame kreiptis el. p. info@valstybe.eu - būtinai į visus klausimus atsakysime.
Žurnalo „Valstybė" redakcija

 

Daugiau informacijos:
Almantas Gliožeris
almantas@valstybe.eu

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-01-12 11:19
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media