2021 m. sausio 23 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Užsienio naujienos

*print*

Archyvas :: Lietuvių menininko Das Vegas filmas – FILE meno parodoje San Paule

2016-07-22
 
 

17-ajame FILE elektroninio meno festivalyje San Paule (Brazilija) buvo parodytas lietuvių menininko Das Vegas videofilmas. Pristatomas meno projektas yra videodarbas STRATA, perteikiantis audiovizualinės sintezės subtilumus. Jame akcentuojamos vaizdo ir garso sąsajos - jie tarsi nedalomi. Sukuriami vaizdiniai ir garsiniai sluoksniai. Kinematografinis fenomenas glaudžiai sujungia dvi medijas per pulsuojančio šviesos šaltinio filmavimo procesą. Projekte atsiranda sinestetikos efektas, kai garsas yra matomas, o vaizdas girdimas.

Vizualaus meno kūrinys STRATA bus eksponuojamas pagrindinėje festivalio parodoje. Jis taip pat bus rodomas ir ant festivalio parodų rūmų „Fiesp Cultural Center" fasado, kurį sudaro ekranas iš begalės spalvotų diodų. Tamsiu paros metu parodos laikotarpiu atgimsiantis pastatas eksponuos vaizdo meno kūrinius ir kartu pagyvins ir visą centrinę San Paulo gatvę.

Filmas STRATA yra gyvo audiovizualinio projekto STRATIC dalis, abu projektai yra eksponuoti ISEA 2016 (elektroninio meno simpoziume Honkonge), CHI'16 konferencijos Interaktyvumo parodoje Kalifornijoje, „Reactor Hall" ekspozicinėje erdvėje Stokholme, ACE'15 konferencijoje Malaizijoje, meno erdvėje DKTUS Stokholme, festivalyje „Art's Birthday" Södra teatre Stokholme, keliaujančioje parodoje Švedijoje.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2016-07-22 13:58
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media