2020 m. sausio 22 d., Treciadienis

Televizija

*print*

Archyvas :: Inga Jankauskaitė apie naują laidos partnerį: „Mums viskas bus gerai“

2018-01-14
 
Rolandas Mackevičius

Rolandas Mackevičius

Lietuvoje antrininkų superšou „Mes - vieno kraujo" vasarį sugrįžo į LNK eterį. Kaip ir pirmąjį sezoną, prie muzikinių įsikūnijimų projekto vairo stojo Inga Jankauskaitė, kurios šį kartą laukia iššūkis - naujas scenos partneris. I. Jankauskaitė neslepia, kad antrojo muzikinio šou sezono ji laukė ne mažiau, nei žiūrovai. „Mums visiems šis projektas įsiminė tuo, jog nė vienas iš mūsų nesijautė dirbantis. Mes neįtikėtinai smagiai ir lengvai leidome laiką. Taip nedažnai būna, todėl ypač vertinu, kai įvyksta tarpusavio chemija ir sutampa bangos. Labai tikiuosi, kad ir šį sezoną ant scenos išvysime talentingus, neeilinius ir, svarbiausia, savikritiškus, nežiūrinčius į save pernelyg rimtai, atlikėjus. Žodžiu, asmenybes, kurios gali ir moka ne tik dirbti, bet ir žaisti", - atskleidė viena mylimiausių televizijos laidų vedėjų Lietuvoje.
Šį sezoną žiūrovų ir I. Jankauskaitės laukia ne tik puikiai pažįstamas ir mylimas projektas, bet ir naujovės. Vedėjos partneriu scenoje taps Rolandas Mackevičius, pirmojo sezono metu užėmęs komisijos nario kėdę. 
„Mes jau daug sezonų esame kartu, tik ne viename kadre, o skirtinguose studijos taškuose. Tai nieko nekeičia! Rolandas yra puikus! Talentingas, sąmojingas, greitas, puikus improvizatorius... Kaip ten Donatas Montvydas dainuoja? „Mums viskas bus gerai!" - juokėsi I. Jankauskaitė.
Moteris atskleidė, kad iš naujojo vedėjų dueto galima tikėtis žaismės ir pokštų: „Labiausiai mūsų komandoje vertinu žaidimą ir lengvumą, be jokio tikslo įžeisti ar užgauti. Linkiu mums kas kartą geros žodinio teniso partijos!" 
Muzikinio antrininkų superšou „Mes - vieno kraujo" antrojo sezono premjera įvyko vasario 11 d. per LNK televiziją.
 
Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-01-14 12:14
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media