2023 m. birželio 6 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: Į „Skonį“ sugrįžusios Gintarė Valaitytė ir Ieva Stasiulevičiūtė: „Supratome, kad išvirti kiaušinį yra mokslas“

2013-10-30
 
Gintarė Valaitytė ir Ieva Stasiulevičiūtė

Gintarė Valaitytė ir Ieva Stasiulevičiūtė

 

Gediminas Malaškevičius

LNK atstovas spaudai

 

Likimo ironija - itin griežtai norinčius patekti į didžiausią kulinarinį šou „Skonis" vertinęs Liutauras Čeprackas nesurinko pilnos savo komandos. Todėl griežtajam teisėjui buvo suteikta teisė išsirinkti komandos narį iš tų, kurie buvo atmesti pirmajame atrankos etape. Liutauras, kaip pats juokauja, pasirinko „dvi už vieno kainą" - žaviąsias grupės „Šarka" merginas - Ievą Stasiulevičiūtę ir Gintarę Valaitytę.

„Grįžome nukarūnuotos, bet pilnos ambicijų, nes labiausiai motyvuoja spyris į užpakalį. Per atranką supratome, kad šis šou - ne mūsų nosiai, čia daug aukštesnis lygis. Sunku bristi antrąsyk į tą pačią upę, bet mes labai norime mokytis ir tapti geriausiomis. Liutauras labai surizikavo, pasirinkdamas mus, neprofesionales, bet mes įrodysime, kad esame vertos jo pasirinkimo", - sugrįžusi į šou „Skonis", sakė Ieva Stasiulevičiūtė.

Nors Liutauras be užuolankų įvertino, kad „Šarka" merginos yra ketvirtos pagal pasitikėjimą iš keturių jo komandos narių, šį sekmadienį aklai ragaudamas patiekalus, jas paliko projekte, o atsisakė kito komandos nario.

„Mes su Gintare laikėme save geromis maisto gamintojomis, dažnai gaminame sau ir draugams, o viename kulinariniame projekte net užėmėme finalinę vietą. O čia paaiškėjo, kad net nemokame taisyklingai išvirti kiaušinio! Iš duotos valandos 40 minučių sugaišome, kad išvirtumėme kiaušinį taip, kaip reikia. Mes Liutaurui turime daugybę klausimų, gal net galinčių pasirodyti absurdiškai žmogui dirbančiame virtuvėje, tačiau mums čia viskas nauja, todėl, kad nesame profesionalės", - sakė Ieva.

Pasak merginų, jos treniruojasi tiek ilgai ir tiek dažnai, kad grįžusios į namus net nenori ko nors gaminti. „Mes su Gintare mėgstame pavalgyti. Nesame iš tų, kurias užkiši salotos lapu ar garuose virta žuvimi. Bet jei jau vieną dieną pavalgom stipriai, kitą kukliau maitinamės. Namuose net neturiu svarstyklių. Tiesa, nusipirkau maisto svarstykles, nes Liutauras liepė visus produktus sverti ir gaminti pagal receptą. Niekada iki šiol taip nedariau - viską dėdavau iš akies, kol Liutauras mums uždraudė. Sakė - jūsų akys žvairos!", - juokėsi Ieva.

Praėjusį sekmadienį „Skonio" teisėjai, pašalinę po vieną narį, suformavo galutines savo komandas, su kuriomis eis iki pat šou finalo.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2013-10-30 09:41
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media