2024 m. birželio 12 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: LNK rodys žaidimą „Mano vyras gali arba N-14“ su Radži ir Rolandu Vilkončiumi

2014-01-30
 
Rolandas Vilkončius. LNK nuotrauka

Rolandas Vilkončius. LNK nuotrauka

 

Gediminas Malaškevičius

LNK atstovas spaudai

 

Vienas sėkmingiausių vokiškų „ProSiebenSat.1" televizijos formatų „My Man Can" vėl Lietuvoje kartu su kitomis LNK žiemos tinklelio premjeromis - grandioziniu projektu „Šokiai ant ledo", realybės drama „Pagalbos skambutis" ir populiariausiu 2013-ųjų JAV serialu „Juodasis sąrašas".

Žaidimas „Mano vyras gali" grįžta į LNK eterį atsinaujinęs, pakeitęs vedėjus ir pavadinimą. Jau vasarį LNK rodys šio žaidimo versiją, skirtą suaugesniam žiūrovui pavadinimu „Mano vyras gali arba N-14".

„Po devintos vakaro rodomas žaidimas bus orientuotas į vyresnę auditoriją. Užduotys bus pikantiškos, todėl naujas žaidimo sezonas bus iš tikrųjų intriguojantis. Vyrai tikrai galės parodyti, ką moka, o moterys - pasididžiuoti savo vyrais", - sako žaidimo prodiuseris Laurynas Šeškus.

Atsinaujinusiame projekte šeimininkaus du žinomi vyrai - į pramogines laidas sugrįžtantis Rolandas Vilkončius ir charizmatiškasis atlikėjas Radži.

Vyrai turės skirtingas užduotis - Rolandas Vilkončius bus laidos vedėjas, krupjė, kuris lažinsis su moterimis, o Radži savo kailiu išbandys vyrams skirtas užduotis.

Pagal „Mano vyras gali" formatą keturios moterys loš iš ... savo vyrų. Moterys lažinsis su varžovėmis, kad jos vyras gali įvykdyti tam tikras užduotis ir padaryti tai geriau už kitus. Vyrai stovės garso nepraleidžiančioje kabinoje ir nekantriai lauks, kada išgirs žmonos jam skirtą užduotį. Jokio akių kontakto, jokio garso.

Šitas žaidimas - drąsos, žinių, sportinių gebėjimų ir daugybės įvairiausių įgūdžių, lemiančių pergalę arba pralaimėjimą, mišinys. Tačiau teisingai įvertinti savo vyrų gebėjimus gali tik moterys. O gal jis staiga pademonstruos neregėtus negirdėtus gebėjimus ir talentus, kurie visus nustebins?

„Būsiu užduočių išbandytojas, juokinsiu visus kaip klounas, - kvatojasi Radži. - Užduotys bus su N-14 ženklu, tokios, kurių vaikai geriau nematytų".

Laidos vedėju dirbsiantis Rolandas Vilkončius sako, kad jam žaidime „Mano vyras gali" būtų įdomu pačiam išbandyti savo šeimą.

„Reikėtų patikrinti savo žmoną, ar ji pakankamai gerai mane pažįsta? Juk jau 15 metų esame kartu", - šypsosi Rolandas.

Krupjė darbą dirbsiantis R. Vilkončius sako, kad paprastame gyvenime į kazino neina. Esu per daug azartiškas, kad rizikuočiau. Renkuosi žaidimus, kurie žaidžiame ne iš tikrų pinigų", - juokiasi Rolandas.

Prodiuseriai jau pradeda atranką į naująjį žaidimą ir kviečia naujoje LNK laidoje „Mano vyras gali arba N-14" dalyvauti vyrus ir žmonas, sužadėtinius, meilužius, scenos ir darbo poras, net brolius su seserimis. Žaidimo dalyvių amžius - nuo 18 metų.
Pildyk anketą http://www.lnk.lt/ ir sužinok, kiek gali tavo vyras.

 

Kontaktams:

mob. tel. + 370 698 29536

tel. + 370 5 2431053

fax + 370 5 2431054

www.lnk.lt

Paskutinį kartą atnaujinta: 2014-01-30 08:27
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media