2024 m. birželio 12 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: Lažybų dalyvių favoritai – Mia, Monika Linkytė ir Vaidas Baumila

2014-02-06
 
Monika Linkytė

Monika Linkytė

 

Virginija Bunevičiūtė

LRT atstovė ryšiams su visuomene

 

Iki nacionalinės „Eurovizijos" atrankos finalo liko vos mėnuo. Sulig kiekvienu šeštadieniu mažėja ne tik dalyvių, bet ir dainų skaičius. Likus penkiems atlikėjams, lažybų dalyvių prognozės galėtų nudžiuginti ne visus iš jų.

Praėjusį šeštadienį po nacionalinės atrankos transliacijos paaiškėjo, kad konkursą palieka mažiausiai komisijos ir žiūrovų balsų surinkusi Ieva Zasimauskaitė. Dėl teisės atstovauti Lietuvai didžiojoje „Eurovizijoje" toliau rungiasi Vilija Matačiūnaitė, Vaidas Baumila, Martynas Kavaliauskas, Monika Linkytė ir Mia. Tuo tarpu bendrovėje „TopSport" lažybininkai jau pranašauja galimus laimėtojus.

Anot jų, didžiausią tikimybę laimėti nacionalinę atranką turi Mia, Monika Linkytė ir Vaidas Baumila. Jų visų lažybų koeficientas yra 3. Nuo šių atlikėjų kiek atsilieka Vilija Matačiūnaitė ir Martynas Kavaliauskas - jų koeficientas 5.  Mažesnis lažybų koeficientas būtent ir lemia didesnius šansus laimėti.

Lažybų dalyviai taip pat gali statyti ir už labiausiai „Eurovizijai" tinkantį kūrinį. Remiantis mažiausiu koeficientu, didžiausią potencialą turi šis kūrinių trejetukas: „Take A Look At Me Now", „Blowing Out Cobwebs" ir „Words Apart".

Panaši ir interneto vartotojų, už kūrinius balsuojančių portale LRT.lt, nuomonė. Nuomonę pareiškus beveik 14-ai tūkstančių interneto vartotojų, išryškėjo toks trejetukas: „Blowing Out Cobwebs" (4561 balsai, 12 balų) „Words Apart" (3136 balsai, 11 balų) ir „Attention" (2892 balsai, 10 balų). Iš konkurso visiškai pasitraukė „You Found Me" ir „Its Not Too Late" dainos, surinkusios mažiausiai LRT.lt lankytojų balsų.

Primename, kad balsavimas už „eurovizines" dainas oficialiai vyksta tik portale LRT.lt.

 

Kontaktams:

S. Konarskio g. 49,

LT-03123 Vilnius

Tel. +3705 236 3240

Mob. +370 686 91963

Faks. +370 5 2363208

lrt@lrt.lt

www.lrt.lt

Paskutinį kartą atnaujinta: 2014-02-06 13:12
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media