2024 m. birželio 23 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: J. Jurkutė apie A. Bumblauską: „Profesorius – tikrai ne „kirvis“

2014-02-07
 
Laidos vedėja J. Jurkutė. LRT nuotrauka

Laidos vedėja J. Jurkutė. LRT nuotrauka

 

Virginija Bunevičiūtė

LRT atstovė ryšiams su visuomene

 

LRT televiktorina „Žinių riteriai ir damos" žiūrovus pasitinka atsinaujinusi ir jau spėjusi įvesti eurą! Naujajame sezone laidos dalyviai gali laimėti Europos Sąjungos pinigų. Dar daugiau dinamiškumo, emocijų ir azarto į laidą įnešęs pokytis - televiktorinos dalyviai profesoriaus Alfredo Bumblausko ir Jurgitos Jurkutės klausimus atremia nebe po vieną, o poromis. „Pinigai ir santykiai - vieni labiausiai žmonėms kraują kaitinančių veiksnių", - emocijas laidos žiūrovams žada laidos vedėja J. Jurkutė.

Žaidimo metu atsakymams kiekviena dalyvių pora gauna po 200 sekundžių banką, kurios vėliau, jei pora patenka į finalą, pavirsta eurais. Žaisdamos poros po 200 sekundžių, arba po 200 eurų, gauna du kartus. „Antrojo sezono laidose daugiau įtampos ir emocijų, žaidėjai spontaniškesni,  mat kuo ilgiau poros galvoja, tuo mažiau pinigų joms lieka. Sulig kiekviena praėjusia sekunde ištirpsta ir po vieną eurą", - pasakoja J. Jurkutė. Kol kas didžiausia laimėtojų išsinešta suma - 253 eurai (873 litai).

Antroji šeštadieniais per LRT televiziją rodomos laidos „Žinių riteriai ir damos" naujiena - nuo šiol į klausimus laidos dalyviai atsako poromis. „O dvi galvos - tai ne viena", - juokiasi A. Bumblauskas. Tad dalyviams atsakinėti į klausimus lengviau ir smagiau, o ir žiūrovui įdomiau stebėti procesą, nes, ieškodamos tinkamiausio sprendimo, poros diskutuoja, tariasi.

„Kaip mudu su Alfredu Bumblausku esam dviese, taip ir žaidėjams porose atsakinėti į klausimus drąsiau ir smagiau. Nors profesorius - tikrai ne „kirvis", - šypsosi laidos vedėja. J. Jurkutė prisipažįsta, jog jai įdomiausi tie klausimai, kuriuose yra užuomina į atsakymus: „Tokie klausimai parodo žaidėjų budrumą". 

„Didėjantys  žiūrimumo reitingai rodo, kad pokyčiai laidai išėjo į naudą. Namuose, prie televizijos ekranų, įsitaisę žinių riteriai ir damos gali ne tik mėginti patys atsakyti į laidoje pateikiamus klausimus, bet ir sekti televizijos eteryje besirungiančių žaidėjų minčių eigą bei matyti jų patiriamas emocijas", - sako laidos „Žinių riteriai ir damos" prodiuseris Laurynas Šeškus. 

Daugiau nei 65 tūkstančių žiūrovų auditoriją surenkanti laida „Žinių riteriai ir damos"  skirta jaunai, išsilavinusiai miesto auditorijai - universitetų, kolegijų absolventams, studentams, moksleiviams ir visiems kitiems, kurie yra smalsūs ir aktyvūs.

„Žinių riteriai ir damos" dėl laimėtojo vardo ir pinigų rungiasi šeštadieniais 18.30 val. per LRT televiziją.

 

Kontaktams:

S. Konarskio g. 49,

LT-03123 Vilnius

Tel. +3705 236 3240

Mob. +370 686 91963

Faks. +370 5 2363208

lrt@lrt.lt www.lrt.lt

Paskutinį kartą atnaujinta: 2014-02-07 09:47
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media