2024 m. liepos 25 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: Naujo LNK šou vedėja tapusi Erika Vitulskienė ieškos plius dydžio modelių

2018-08-16
 
Erika Vitulskienė

Erika Vitulskienė

 

„Nereikia tiek valgyti, kad į nieką netilptum!" - taip man kartą į akis rėžė parduotuvėje, kai neradau savo dydžio drabužių. O kitą sykį, bėgiojant krosą parke, prie manęs pribėgęs vyriškis pasakė: „Tu dar milijoną ratų turi nubėgti, kad normaliai atrodytum, - prisimena Erika Vitulskienė. - Tokių ar dar skaudesnių istorijų gali papasakoti kiekviena stambesnė moteris. Tai žaloja pasitikėjimą savimi. Ir tai turi baigtis."
Žinoma plius dydžio moteris, garsaus tenoro Merūno Vitulskio žmona atvirai apie savo santykį su svoriu prabilo neatsitiktinai - naujajame LNK rudens sezone Erika Vitulskienė taps prodiuserių kompanijos „TymDrym" kuriamos laidos „Dydžio (r)evoliucija" vedėja ir atrankos komisijos nare. Lig šiol pramogų pasaulyje buvo galima ant rankų pirštų suskaičiuoti stambesnio sudėjimo moteris, tačiau dabar viskas pasikeis - „Dydžio (r)evoliucijos" kūrėjai tiki, kad jie gali atrasti naują žvaigždę - pirmą plius dydžio supermodelį Lietuvoje. 
E. Vitulskienė atskleidė, kad dalyvauti šou panoro šimtai plius dydžio merginų ir moterų, o registracija dar vyks iki rugpjūčio 19 d. Tos laimingosios, kurios pateks į „Dydžio (r)evoliuciją", turės galimybę visai Lietuvai įrodyti, kad gali tą patį, ką ir „standartiniai" modeliai. Jos dalyvaus mados fotosesijose, filmuosis reklamose ir TV laidose, vaikščios podiumu ir dirbs su didžiausiomis šalies mados ir šou verslo žvaigždėmis. 

 

 

 

- Mados pasaulis ir plius dydis - atsirastų tokių, kurie pasakytų, kad šie du dalykai yra nesuderinami. Ir tikrai atsiras tokių, kurie provokuos, kad plius dydžio modelis - tai nesveiko gyvenimo būdo ar net nutukimo propagavimas. Koks jūsų, Erika, vaidmuo bus šiame projekte?
- Aš toms merginoms būsiu geriausias pavyzdys, kaip nepasiduoti aplinkinių kalboms ir įžeidimams - patikėkite, būdama garsaus vyro žmona, praėjau labai gerą mokyklą (juokiasi - red. past.). Tiesa ta, kad plius dydis yra nelygus nutukimui ar nesveikam gyvenimo būdui. Gali būti fiziškai aktyvus, puikios sveikatos ir vis tiek būti stambus. Todėl siūlyčiau visoms plius dydžio merginoms nustoti rūpintis, ką kalba kiti, o pradėti mylėti ir vertinti save tokią, kokia esi. Geriausias būdas tą padaryti - dalyvauti „Dydžio (r)evoliucijoje" - anketas LNK.lt galima pildyti dar iki pat Žolinių. 
- Televizijos žiūrovai tikriausiai pirmą kartą jus, Erika, įsidėmėjo, kai prieš kelerius metus dalyvavote šokių projekte - tuomet pasipylė įvairiausių komentarų, o pikti liežuviai neaplenkdavo ir jūsų figūros...
- Apie save ir savo išvaizdą prisiklausiau labai daug komentarų. Ir reikia pripažinti, anksčiau reaguodavau į tuos piktus žodžius. Ir vienu metu suplonėjau. Bet nuo to netapau laimingesnė. Galbūt kitiems ir atrodžiau gražesnė, bet sau, savo vyrui... Jei dabar įvyktų stebuklas ir man pasiūlytų sverti 50 kg - nesutikčiau! Žinoma, kas nors dabar skaitys šitą straipsnį ir sakys, kad aš meluoju, apgaudinėju save, bet šiandien - vėl priaugusi svorio - aš galiu drąsiai sakyti, kad iš tiesų svoris nieko nereiškia. 
- Laidoje „Dydžio (r)evoliucija" ieškosite pirmo plius dydžio supermodelio Lietuvoje - ar yra tokių modelių poreikis mūsų šalyje?
- Aš iš patirties galiu pasakyti, kad Lietuvoje plius dydžio modelių - didžiulis trūkumas (neseniai E. Vitulskienė pristatė savo vardo plius dydžio drabužių kolekciją - red. past.). Modelių savo kolekcijai ieškojau labai ilgai, bet dar ilgiau užtrukdavo tų nuostabių merginų įtikinėjimas, kad jos nebijotų užlipti ant podiumo. Pavyzdžiui, prašėme merginų atsiųsti savo drabužių dydį - matavimų metu paaiškėdavo, kad joms tinka bent dviem dydžiais mažesnis drabužis! Tos gražios merginos save vaizduotėje „išsididina" ir dar labiau kompleksuoja.
- Kaip įveikti tuos kompleksus? Kaip išmokti mylėti save bet kokio dydžio?
- (Atsidūsta - red. past.) Atsigręžusi atgal matau, kad labai daug laiko išvaisčiau veltui, praleisdama progas išbandyti kažką naujo, bandydama pasiekti tam tikrą skaičių svarstyklėse - viskas todėl, kad maniau, jog gražiai ir įdomiai gyventi gali tik liekni žmonės. Dabar suprantu, kad gyventi reikia čia ir dabar. Kiekvieną dieną turi „išlipti" iš savo komforto zonos, išbandyti tai, ko nebandei - ar tai būtų „drąsesnis" drabužis, ar nauja sporto šaka, ar, pavyzdžiui, dalyvavimas „Dydžio (r)evoliucijoje". Galbūt dabar šį interviu skaitanti mergina ir bus pirmasis plius dydžio supermodelis Lietuvoje?

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-08-16 13:04
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media