2024 m. gegužes 26 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: Nauji vėjai ir kvapai rašytojos ir aktorės Justės Zinkevičiūtės gyvenime

2019-10-22
 
Justė Zinkevičiūtė

Justė Zinkevičiūtė

Ruduo kloja takus auksaspalvių lapų kilimais, šilti saulės spinduliai džiugina vis rečiau, o dienos trumpėja, tačiau rašytoja ir aktorė Justė Zinkevičiūtė tikina, jog po truputį užmieganti gamta jos nė trupučio neliūdina - priešingai, netgi įkvepia: „Šiuo metu atrodo, kad esu įsimylėjusi viską, kas mane supa! Širdyje didelis dėkingumas bei laimė. Jaučiu, kad šis ruduo yra tarsi gražus flirtas su pačiu gyvenimu, kuris man dovanoja geras emocijas, nuotaiką, taip praskindamas kelią kūrybai. Ja netrukus pasidalinsiu ir su mano pamąstymams neabejingomis moterimis". 
Tokio pozityvumo Justei galėtų pavydėti daugelis, tačiau žinoma moteris pasakoja, jog įkvėpimo gyventi bei kurti ji semiasi iš visiems prieinamų dalykų: kasdienio gyvenimo, meilės, kelionių, jūros, bendravimo su draugais. Na, o draugus Justė išties vertina, džiaugiasi jų pasiekimais bei nuoširdžiai išgyvena dėl nesėkmių. Aktorė atvirauja leidusi sau išsigryninti žmones, pasilikti savo rate tik patikimus draugus. Visgi ji jokiu būdu neužveria durų pažintims ir džiaugiasi būtent rudens atneštomis, dar vienu įkvėpimo šaltiniu tapusiomis, naujomis bičiulystėmis. 
„Moterys, kurios mane supa ir yra mano įkvėpimas. Taip gera, kai iš jų gaunu žinutes su įvairiais pamąstymais gyvenimo ar moteriškumo temomis. Būna, kad atsako į socialiniuose tinkluose pasidalintą informaciją, tuomet kalbamės, diskutuojame, o su kai kuriomis moterimis netgi bendradarbiaujame. Bendri projektai neretai pavirsta bičiulystėmis - štai prieš ketverius metus kartu su televizijos prodiusere Gintare Kreipavičiūte užgimęs rankinių projektas atnešė nuoširdžią moterišką draugystę, o visai neseniai Kaune atsitiktinai užsukau į akį patraukusį Karolinos su Raimonda įkurtą rožių butikėlį „Rosalinda", kur radau ne tik rožių kosmetikos savo grožiui, bet ir susipažinau su bendramintėmis. Pasidalinau savo atradimais su savo sekėjomis. Nuostabu, kiek daug gali sukurti moteriška bendrystė, dalinimasis mintimis bei informacija", - džiaugiasi J. Zinkevičiūtė.
Rožių kosmetikos parduotuvės įkūrėjos antrina Justei ir ne tik džiaugiasi užsimezgusia draugyste, bet ir pasakoja, jog Kleopatros laikus menantis bei nuo senų senovės moteriškumo simboliu laikytas rožių kvapas pastaruoju metu įgauna gausybę naujų veidų, tad seniai nebėra tik vyresnių moterų pamėgtas tradicinis kvapas - jis gali būti ypač subtiliai atskleistas, tad patiks net skeptikėms. Tiesa, iš naujo rožių kvapą ir kosmetikos gaminius su rožių aliejumi atradusi Justė, kalbėdama apie moteriškumą, siūlo išlikti budriomis. „Sugebėkime atsirinkti. Moteriškumas - mūsų prigimtyje. Tai yra tai, ką kiekviena turime savyje, tiesiog kartais leidžiame snausti. Todėl svarbi pusiausvyra - kartais pastebiu, kad moteriškumas savotiškai sudievinamas, o juk moteris gali būti ir yra visokia. Su visais savo tobulais netobulumais. Ji aikštinga, tačiau neišsišokanti. Jos charakteris ne visada būna nuolankus, bet ji visada jaučia pusiausvyrą. Ji moka supykti, tačiau žino, kas yra besąlygiška meilė. Ji - trapi bei pažeidžiama, bet kartu ir pats stipriausias uraganas, galintis keisti likimus. Ji šoka rokenrolą basomis lietui lyjant ir avi aukštakulnius. Na, o greta moteriškumo, raginu nepamiršti seksualumo. Nepamirškite, jei išliksite žinanti savo vertę, jūsų seksualumas niekuomet nebus vulgarus. Būkite rožės, žydėkite, bet jokiu būdu neslopinkite ir tų spygliukų. Būkite savimi", - pataria žinoma aktorė ir knygų autorė. 
Beje, jau visai netrukus dienos šviesą išvys naujas, rudens ir moteriškos draugystės įkvėptas Justės Zinkevičiūtės projektas, kuriame taip pat nestigs pamąstymų apie moteris bei moteriškumo sampratą: „Labai norėčiau nustebinti kokiu nors aktoriniu debiutu, tačiau šiuo metu gyvenime viskas dėliojasi taip, kad yra kuriamas pirmos knygos tęsinys. Džiaugiuosi, jog šiuos metus užbaigsiu su seniai svajotu ir tik dabar įgyvendintu projektu, tai užrašinė - 2020 metų darbo kalendorius. Tiesa, užrašinė daugiau skirta moterims, mat, be darbo kalendoriaus, joje bus ir įkvepiančių minčių bei pamąstymų apie tai, kad kiekviena moteris yra pakankama tokia, kokia yra. Noriu priminti, kad mums nebūtina tapti geriausiomis nuo sausio pirmos dienos ar nuo pirmadienio. Mes tokios jau esame, belieka labiau į save atsigręžti ir įsiklausyti į savus poreikius bei norus".
 
Daugiau informacijos:
Redita Survilaitė
Tel. 862989415
 
Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-10-22 12:34
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media