2022 m. gegužes 17 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Nuomonių barometras

*print*

Archyvas :: Seimo nario Petro Gražulio pranešimas: „Aukščiausiasis Teismas priėmė nagrinėti P. Gražulio kasacinį skundą dėl A. Tapino ieškinio ir sustabdė įpareigojimą viešai skelbti paneigimą“

2022-01-17
 
2022 m. sausio 14 d. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas priėmė nagrinėti Seimo nario Petro Gražulio kasacinį skundą byloje pagal Andriaus Tapino ieškinį dėl jo garbės ir orumo pažeidimo.
Kasacinis teismas sustabdė ankstesnio teismo sprendimo dalį, kuria P. Gražulis buvo įpareigotas paskelbti paneigimą, jog už jo nugaros kompiuterio ekrane pasirodęs vyras nebuvo Andrius Tapinas.
P. Gražulis atkreipė dėmesį, kad, siekdamas išvengti bet kokių spekuliacijų šia tema, jis neskelbs paneigimo tol, kol kasacinis teismas nepriims galutinio sprendimo šioje byloje.
„Taigi, priešingai nei anksčiau viešai skelbė Andrius Tapinas, ši byla dar nėra baigta, todėl tikiu ir viliuosi, kad teismo sprendimas, kuriuo buvau pripažintas pažeminęs Andriaus Tapino garbę ir orumą, bus panaikintas kasacinės instancijos teismo", - sakė P. Gražulis.

 

Daugiau informacijos mob. 8 652 76 250
Seimo Ryšių su visuomene skyrius

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-01-24 16:54
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media