2020 m. rugsejo 29 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas :: Skelbiamas kūrybinis konkursas žurnalistams „Žmogus ir aplinka“

2019-10-10
 
Aplinkos ministerija ir Lietuvos žurnalistų sąjunga skelbia tradicinį kūrybinį konkursą žurnalistams „Žmogus ir aplinka". Kaip numato jo nuostatai, konkursinius darbus reikia pateikti iki gruodžio 4 dienos. 
Šio konkurso tikslas - skatinti žurnalistų kūrybiškumą ir profesionalumą supažindinant visuomenę su aplinkos sektoriaus (aplinkos apsaugos, statybos ir būsto plėtros) aktualijomis, problemomis ir jų sprendimo būdais, ugdant sąmoningą šalies gyventojų požiūrį į aplinką. Prizinis fondas - tūkstantis penki šimtai eurų.
Konkurse gali dalyvauti žurnalistai, kurie per metus (nuo praėjusių metų gruodžio 4 d. iki šių metų gruodžio 4 d.) aplinkos apsaugos ar statybos ir būsto plėtros temomis paskelbė publikacijų Lietuvos spaudoje, internetinėje žiniasklaidoje arba sukūrė laidų, transliuotų per radiją ar televiziją. Darbus, atitinkančius konkurso tematiką ir tikslą, gali teikti ne tik patys žurnalistai, bet ir redakcijos, Lietuvos žurnalistų sąjungos skyriai.
Kiekvienas autorius gali pasiūlyti ne daugiau kaip tris darbus (rašinių arba laidų ciklas laikomas vienu darbu). Straipsnių kopijas būtina pateikti ir skaitmeniniu formatu, o teikiant garso ar vaizdo medžiagą - įrašą ir išsamų laidos aprašymą bei pažymą, kur ir kada laida buvo rodyta ar transliuota. Pateikiant darbus, reikia nurodyti jų autoriaus adresą, telefoną, elektroninį paštą.
Darbus reikia pateikti Lietuvos žurnalistų sąjungai iki gruodžio 4 d. adresu: konkursui „Žmogus ir aplinka", Lietuvos žurnalistų sąjunga, Jogailos g. 11, LT-01116, Vilnius.
Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti piniginiais prizais ir diplomais. Juos išrinks komisija, sudaryta iš keturių Lietuvos žurnalistų sąjungos ir trijų Aplinkos ministerijos atstovų. Pagrindiniai vertinimo kriterijai: aktualumas, visuomeninė reikšmė ir profesionalumas.
Išsamesnė informacija tel. (5) 212 2805, el. paštu info@lzs.lt arba tel. 8~70 663660, el. paštu raimonda.karnackaite@am.lt.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-10-10 11:39
 
 

Komentarai (2)

Jūsų el. paštas

Reikia

2019-11-28 14:53

Šaudyti, nes tų vilkų perdaug privisę. Jie ateina net į kaimo gyventojų kiemus, pridaro daug žalos ūkininkams, išpjauna avis, veršelius, o valstybė paskui turi mokėti kompensacijas. O vilkų gelbėtojams reikia mažiau dejuoti ir visokas akcijas organizuoti, šitų plėšrūnų nereikia gailėtis. Tuoj jie ir į miestus patrauks.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Saulius

2019-10-18 13:30

Kas gelbės Lietuvos vilkus? Juos jau baigia iššaudyti.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media