2024 m. gegužes 29 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas :: Skelbiamas konkursas EEE finansinio mechanizmo programos „Europos kultūros paveldo kultūros ir menų įvairovės skatinimas“ dvišalio fondo veikloms finansuoti

2014-01-21
 
 

Kultūros ministerija kviečia teikti paraiškas EEE finansinio mechanizmo programos „Europos kultūros paveldo kultūros ir menų įvairovės skatinimas" dvišalio fondo priemonės „a" finansavimui gauti.

Ši priemonė remia veiklas, skirtas projektų partnerių iš Norvegijos, Islandijos ir (arba) Lichtenšteino (toliau - valstybių donorių) paieškai, siekiant įgyvendinti bendrus programos „Europos kultūros paveldo kultūros ir menų įvairovės skatinimas" projektus.

Veiklos vykdytoju gali būti Lietuvoje registruotas juridinis asmuo, veikiantis vienoje ar keliose iš Finansuojamų sričių (žr. žemiau), ir įsteigtas ne mažiau nei likus vieneriems metams iki paraiškos pateikimo. Veiklų partneriais gali būti organizacijos iš valstybių donorių.

Finansuojamos sritys:

• Architektūra

• Bibliotekų veikla

• Etninė kultūra

• Literatūra

• Kultūros ir meno edukacija

• Kultūros paveldo sklaida

• Kultūros ir kultūros paveldo skaitmeninimas

• Muziejų ir galerijų veikla

• Vizualieji menai (Atkreipiame dėmesį, kad vizualiųjų menų sričiai kinas nepriklauso. Jis priskiriamas audiovizualiniam menui).

• Scenos menai

• Muzika

• Tarpdisciplininis menas.

Tinkamos finansuoti veiklos:

Veiklos, skirtos Projektų partnerių iš valstybių donorių paieškai prieš rengiant donorų partnerystės projektų paraiškas arba donorų partnerystės projektų paraiškų rengimo metu:

1)  veiklos vykdytojo ir veiklos partnerio vizitai vieniems pas kitus, siekiant parengti donorų partnerystės projektą;

2) veiklos vykdytojo ir veiklos partnerio dalyvavimas donorų programos partnerio organizuojamuose partnerių paieškos/bendradarbiavimo renginiuose.

Veiklos vertinimo kriterijai:

1) planuojamas parengti donorų partnerystės projektas atitinka tarptautinės kūrybinės koprodukcijos arba tarptautinio kultūrinio bendradarbiavimo projekto požymius (žr. Taisyklių 46.1 punktą išsamesnei informacijai)

2) veikla yra reikalinga siekiant parengti programos „Europos kultūros paveldo kultūros ir menų įvairovės skatinimas"  partnerystės projektą;

3) veiklos biudžetas yra pagrįstas, subalansuotas ir realus, o visos planuojamos išlaidos reikalingos veiklos tikslams pasiekti.

Iš dvišalio fondo lėšų gali būti apmokėta 100 procentų tinkamų veiklos išlaidų. Maksimali veiklai finansuoti skiriama lėšų suma yra 4 000 eurų, iš kurių vieno asmens vienos komandiruotės išlaidoms padengti gali būti skiriama ne daugiau kaip 2 000 eurų.

Dvišalio fondo veiklos, priskirtos priemonei „a", finansuojamos konkurso būdu, teikiant kultūros ministro nustatytos formos paraiškas (žr. Taisyklių 2 priedą).

Teikti paraišką veiklos finansavimui iš dvišalio fondo gali tik organizacijos iš Lietuvos (veiklų vykdytojai), tačiau veiklų partnerių iš valstybių donorių patirtos veiklos išlaidos taip pat yra tinkamos finansuoti.

Dvišalio fondo veiklų išlaidos yra tinkamos iki kvietimo teikti programos „Europos kultūros paveldo kultūros ir menų įvairovės skatinimas" projektų paraiškas pabaigos. Dvišalio fondo veiklų įgyvendinimą prašome planuoti iki pagrindinio programos kvietimo pabaigos (data bus patikslinta).

Anglišką paraiškos formą, užpildytą anglų kalba (1 egz.) prašome siųsti paštu iki 2014 m. kovo 21 dienos (galioja pašto spaudo data).

Paraiškos kopiją prašome siųsti el. paštu dalia.stabrauskaite@lrkm.lt

Paraiškos nesvarstomos, jeigu jos užpildytos netvarkingai, pateiktos pavėluotai, neatitinka nustatytų reikalavimų, pateikti ne visi dokumentai.

 

Kontaktams:

Strateginio planavimo ir kontrolės departamentas (EEE dvišalio fondo konkursas)

Lietuvos Respublikos kultūros ministerija

Basanavičiaus g. 5

LT-01118 Vilnius

Tel. 219 34 56,

dalia.stabrauskaite@lrkm.lt

 

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2014-01-21 09:16
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media