2020 m. rugpjucio 4 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Užsienio naujienos

*print*

Archyvas :: Berlyne buvo pristatytas režisieriaus Donato Ulvydo filmas „Emilija iš Laisvės Alėjos“

2017-08-11
 
 

Kino festivalio „Litauisches Kino Goes Berlin" vasaros peržiūroje Berlyne buvo pristatytas režisieriaus Donato Ulvydo filmas „Emilija iš Laisvės Alėjos". Lietuvoje didelio populiarumo sulaukusi drama buvo pristatyta kine po atviru dangumi „Freiluftkino Insel im Cassiopeia". Po peržiūros žiūrovai turėjo galimybę pabendrauti su filmo režisieriumi Donatu Ulvydu.

„Emilija iš Laisvės alėjos" - tai įtempta drama ir meilės istorija, paremta realiais įvykiais. Filmas vystosi 8-ojo dešimtmečio pradžioje, laikais, kai žodžio laisvė dar buvo slopinama, bet tuometinė santvarka jau buvo pradėjusi byrėti. Dramos centre - Emilija, jauna ir daug žadanti aktorė, kuri dėl savo praeities ir savo svajonių privalo nuolat balansuoti tarp meilės, aistros, intrigų ir išdavystės. Filme, meistriškai perteikiančiame tuometinę atmosferą, rodomos istorinės realijos bei patiriami herojų išgyvenimai, aktualūs visais laikais.

„Litauisches Kino Goes Berlin", kuriam vadovauja Giedrė Simanauskaitė, šiais metais vyks jau 7-ąjį kartą lapkričio 2-6 dienomis. „Emilijos iš Laivės alėjos" pristatymą dalinai remia Lietuvos kultūros tarybos programa „Globali Lietuva" ir Lietuvos kultūros institutas bendradarbiaujant su Lietuvos LR kultūros atašė.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-08-11 12:16
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media