2024 m. birželio 23 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: TV3: grožio specialistė E. Norkeliūnė atvėrė savo namų duris - interjerą kūrė pati be dizainerių pagalbos

2021-09-22
 
Žinoma mikropigmentacijos meistrė, grožio studijos „E.M.M.A. Beauty lab" įkūrėja ir dviejų vaikų mama Emerita Norkeliūnė prieš kelerius metus nusprendė savo svajonių namus susikurti pati. Moteris neslepia, jog buvo drąsus žingsnis viskuo rūpintis pačiai, tačiau, praverdama duris TV3 televizijos laidos „5 žvaigždučių būstas" žiūrovams, džiaugiasi rezultatu ir jau galvoja apie antrąjį būstą.
Grožio specialistė Emerita Norkeliūnė laidoje pasakojo, jog po patirtų skyrybų teko pasirūpinti ne tik savimi, bet ir dviem mažamečiais vaikais, tačiau net ir tuomet nesirinko lengviausios išeities ir įsigijo būstą, kuriame buvo tik plikos betoninės sienos. Moteris pati ėmėsi kūrybos proceso, pati braižė brėžinius, kontaktavo su meistrais ir net nebandė kreiptis į interjero dizainerius pagalbos.
„Tai buvo savotiškas iššūkis daryti viską praktiškai vienai, be jokios vyriškos pagalbos, nenorėjau kreiptis ir į dizainerius, žinojau, kad galiu viską pati. Neslėpsiu, buvo vargo, teko kiekvieną vietą, kiekvieną sieną, kampą ar kambarį nubrėžti ranka, taip kaip aš įsivaizduoju ir kalbėti, aiškintis, daug diskutuoti su meistrais ar jie galės tai įgyvendinti. Žinojau tik vieną pagrindinį dalyką, jog noriu, kad namai būtų balti, šviesūs, šilti, kad nebūtų jokio sunkumo įspūdžio. Taip po truputį viskas ir gimė", - atvirauja moteris.
Po skyrybų moteris su vaikais kurį laiką glaudėsi mamos bute, todėl turėjo itin didelį tikslą, kuo greičiau įsikelti į savo namus. Ji taip skubėjo priimti šį sprendimą, jog įsikraustė dar tuomet, kai namuose nebuvo nė virtuvės.
„Namuose atsirado apdaila, užuolaidos, nes langai dideli ir priekyje matosi kaimynai, tačiau gerą mėnesį gyvenome be virtuvės. Įsivaizduokit, du vaikai, o virtuvės nėra. Tai buvo turbūt ilgiausias procesas viso šito įrengimo. Tai yra ne pigus pirkinys, bet labai lauktas. Visgi patarčiau kitiems, kad neįsikelkite į namus, kol juose ne viskas baigta. Ta mintis, kad pabaigsiu, kai įsikelsiu, čia juk smulkmenos, plintuso kažkur trūksta ar dar kažko, tai ne, taip nepavyksta", - patarimu dalinasi moteris.
Emerita atvira, jog darbas su meistrais tikrai nebuvo lengvas, kadangi šie ne kartą atsisakė įgyvendinti moters sugalvotas svajones. Pavyzdžiui pagrindiniu namų akcentu turėjusios tapti moldingais puoštos sienos, taip ir nepavyko įgyvendinti, tačiau Emerita dėl to visai nesisieloja. Moteris džiaugiasi, jog pavyko sukurti šiltus namus, o erdvę vizualiai praplėsti veidrodžiais, kuriems namuose skiriamas didelis akcentas.
„Kadangi namų plotas nėra labai didelis, viso labo nepilni 70 kv. metrų, tai veidrodžiai, mano nuomone, sukuria ir suteikia didesnį erdvės pojūtį. Būtent dėl to juos ir dėjome ten, kur buvo įmanoma optiškai padidinti erdvę", - apie originalų interjero sprendimą pasakoja Emerita.
Nedideliame bute Emeritai pavyko sutalpinti ir du miegamuosius bei erdvių vonios kambarį, kuriame buvo pratęsta visus namus apjungianti auksinė spalvos linija. Grožio specialistė atskleidžia ir paslaptį, kad kaip tik šiuo metu įsirenginėja naujus namus, kurių vizija dar tik gimsta.
Prodiuserė
Gintarė Kreipavičiūtė
Tel. 867673809
Paskutinį kartą atnaujinta: 2021-09-22 11:19
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media