2024 m. birželio 20 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: Delfi TV: Renginių organizatorė R. Barauskaitė ėmėsi naujos šokiruojančios veiklos

2021-07-17
 
Kone žymiausia Lietuvoje renginių organizatorė Rasa Barauskaitė pastaruoju metu išgyvena tikrų pasikeitimų metą. Išsiskyrusi su vyru moteris pakeitė gyvenamąją vietą, o karantinui sustabdžius renginius bei šventes, ėmėsi ieškoti ir naujos veiklos. Atradusi neišpildytą renginių srities nišą, Rasa drąsiai pasinėrė į naujus karjeros planus, kurie neretai aplinkinius gąsdina ar net šokiruoja.
Jau šį sekmadienį (liepos 18 d.) Delfi TV eteryje startuoja nauja gyvenimo būdo laida „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu". Iš saulėto Nidos pušyno linkėjimus siunčianti laidos vedėja, aktorė, moteriškos filosofijos „Pasimatuok jūrą" įkūrėja Justė Zinkevičiūtė žada atvirus ir užburiančius pokalbius apie gyvenimą, darbus ir poilsį kartu su žinomais pramogų, mados ir verslo pasaulio žmonėmis, kurie atostogas leidžia būtent Neringoje.
Premjerinės laidos viešnia - neeilinė moteris: renginių organizatorė, moteriškumo ir elegancijos pavyzdys Rasa Barauskaitė, kuri atvers duris ne tik į prabangiausių Lietuvos renginių užkulisius, bet ir į savo širdį. Kone prieš pusmetį iš sostinės į Palangą persikėlusi gyventi Rasa Barauskaitė tikina čia atradusi ir įkvėpimą kurti, ir naują šviesą gyvenime.
„Jaučiau didelę trauką jūrai ir šviesesniam, žydresniam gyvenimui. Vilnius karantino metu tapo liūdnas, pilnas, nuobodus, likau visiškai be veiklos, mat renginių verslas praktiškai sužlugo. Norėjosi kažkaip save paguosti, įkvėpti, suteikti kūrybinės galios daryti kažką toliau ir jūra tapo tuo įkvėpimu judėti pirmyn", - laidoje pasakos Rasa.
Rasos vardas daugeliui pirmiausiai siejasi su prabanga ir elito vakarėliais. Žinomos moters organizuojamos šventės niekuomet neapsieina be skoningų dekoracijų, įspūdingų gėlių kompozicijų, šampano purslų, nuotaikingos muzikos bei pulko garsių ir stilingų svečių. Jau du dešimtmečius renginių versle besisukanti moteris atvirauja, kad net ir poilsio dienos neretai būna darbingos, todėl itin svarbu susikurti taiką pačiam su savimi.
„Labai svarbu save mylėti ir save tausoti, rūpintis ne tik išore, bet ir vidumi, neleisti sau liūdėti, net kai įvyksta pasaulinė pandemija, darbai sustoja. Atrasti meilės sau receptą nėra lengva, mat tai ilgas darbas, tačiau svarbiausia nusiraminti ir nesipykti su savimi. Kai nesiginčiji pats su savimi, viskas tampa daug lengviau. Manau, jog kuo paprasčiau funkcionuoji, kuo paprasčiau mąstai, tuo viskas paprasčiau tampa ir gyvenime. Žinoma, kai nėra lengva pati save pagaunu besigraužiančią, kad gal ne viską padariau, gal kad galėjau daugiau pasiekti, tačiau yra kaip yra ir manau, kad nieko nekeisčiau", - atviraus Rasa.
Nors karantinas ir pasaulinė COVID-19 pandemija kardinaliai pakeitė pramogų ir renginių pasaulį, Rasa nenukabino nosies ir su didele motyvacija nėrė į naują veiklą. Tiesa, kai kuriuos ši sritis šokiruoja ar net gąsdina, nors tai, kaip sako pati Rasa, yra vienintelis neišvengiamas gyvenimo etapas.
„Visai nesvarbu kur būsiu, tačiau aš ir toliau organizuosiu renginius, tačiau suradau ir kitą nišą, kurią man patinka daryti - laidotuvių planavimas ir organizavimas. Tai labai jautri tema, žmonės būna liūdni, nesusikaupę ir negalintys netgi tinkamai palaidoti savo artimųjų. Aplinkiniai, išgirdę apie mano šią veiklą, neretai išsigąsta, bet mirties nereikia bijoti, mat tai vienintelis dalykas dėl kurio mes galime būti tikri, kad tai įvyks", - apie naujus projektus pasakos renginių organizatorė.
Drąsos Rasa nestokoja ne tik profesinėje veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime. Meilei išblėsus žinoma moteris ryžosi nutraukti santuoką ir jau kuris laikas žydi dainininko Petro Daunio glėbyje. Nors daugelį glumina poros amžiaus skirtumas, Rasa atvirauja esanti be galo laiminga ir nekreipianti dėmesio į tai, ką šneka aplinkiniai.
„Pasirinkimai įvyko ne per vieną dieną, kaupiau tą drąsą ir supratusi, kad gyvenimas yra vienas ir jį turiu gyventi dėl savęs ir sau, padariau pasirinkimus, dėl kurių džiaugiuosi. Iš žmonių, kurie mane pažįsta, aš visuomet susilaukiu palaikymo, nes jie žino, kad sprendimus darau ne šiaip sau, o ką galvoja kiti man yra visiškai neįdomu", - laidoje atviraus Rasa.
Kaip Rasa Barauskaitė gyvena po patirtų skyrybų, iš kur semiasi stiprybės ir įkvėpimo judėti pirmyn, kuomet pandemija sustabdė pagrindinius jos darbus, kur slypi Rasos moteriška filosofija ir su kokiomis natūralios lietuviškos kosmetikos „Manilla" dovanomis laidos viešnia grįš namo - visa tai jau sekmadienį, 21:30 val. per Delfi TV!
Anot laidos prodiuserės Gintarės Kreipavičiūtės, „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu" - tai kitokia gyvenimo būdo laida, kurioje Lietuvos pramogų ir verslo pasaulio atstovai į atvirus pokalbius leisis atostogų metu. Vaikščiojant prie jūros, geriant kavą kopose, stebint saulėlydį jachtoje ar net žvejojant laive - laidos vedėja aktorė Justė Zinkevičiūtė pasiruošusi prakalbinti laidos herojus apie jų gyvenimus, darbų ir poilsio minutes.
„Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu" - sekmadieniais, 21:30 val. per Delfi TV.
 

 

Daugiau informacijos:
Prodiuserė
Gintarė Kreipavičiūtė
867673809

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021-07-18 10:43
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media