2023 m. gruodžio 11 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Sukaktys, jubiliejai

*print*

Archyvas :: Sausio 23 d.: žurnalui „Muzikos barai“ – 20 metų

2018-01-15
 
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Lietuvos muzikų sąjunga kviečia į vakarą-susitikimą „20 metų su „Muzikos barais". Nepraleiskite progos - sužinoti, pasveikinti, palinkėti ilgiausių metų. Vakaras įvyks sausio 23 d. 18 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Renginių erdvėje, III aukšte.
1989 m. birželio 14 d. Lietuvos muzikų draugija Vilniuje atnaujino tarpukariu (nuo 1931 m.) ėjusio žurnalo „Muzikos barai" leidybą. Ši data ir laikoma dabartinio „Muzikos barų" žurnalo laidos etapo pradžia. „Muzikos barai" - vienintelis šalyje muzikos meno ir mokslo leidinys, nuo 1989 m. be pertraukų einantis iki šių dienų.
Žurnale skaitytojai supažindinami su Lietuvos ir užsienio muzikinio gyvenimo raida bei aktualijomis, pristatomos naujausios Lietuvos muzikinių teatrų premjeros, anonsuojami ir recenzuojami koncertai, festivaliai ir kiti renginiai, minimos sukaktys. Taip pat plačiai pristatomi kompozitorių ir atlikėjų kūrybiniai portretai, muzikos kolektyvai, akademinė ir populiarioji muzika, jos atlikėjai, nauji kūriniai ir leidiniai, analizuojamos aktualios kultūros politikos temos. Nuo 2000 m. žurnalas prenumeratorius pasiekia su Lietuvos atlikėjų CD arba DVD. Leidinys skirtas plačiai muzika besidominčiai auditorijai, muzikos profesionalams ir mėgėjams.
Vakarą ves Lietuvos muzikų sąjungos prezidentė Audronė Žigaitytė- Nekrošienė, dalyvaus žurnalo leidėjai ir autoriai. Laukiame.

įėjimas laisvas

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-01-15 15:35
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media