2024 m. birželio 22 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Skelbimai

*print*

Archyvas :: Integruotos komunikacijos agentūra INK Agency ieško tekstų rašytojų ilgalaikiam bendradarbavimui

2017-07-25
 
 

Integruotos komunikacijos agentūra INK Agency ieško tekstų rašytojų ilgalaikiam bendradarbavimui. Šiuo metu domina autoriai, turintys patirtį ir bendrą suvokimą verslo, ekonomikos ir finansų srityse. Lauksiu rimtai susidomėjusių ir su smagiu profesionalų kolektyvu nusiteikusių dirbti žmonių!

Rekomenduokite kolegas, draugus, kaimynus ar šiaip gerus žmones, už gerą rekomendaciją - pasižadu pasikviesti į INK'ílą ir pavaišinti kava, besigrožint Vilniaus panorama iš labai aukštai.

Daugiau informacijos PM (čia siųskite ir savo darbų pavyzdžius), elektroniniu paštu julija.kurilaite@inkagency.lt arba telefonu +370 622 62798.

 

Julija Kurilaitė

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-07-25 13:21
 
 

Komentarai (1)

Jūsų el. paštas

Neaišku

2017-08-10 14:52

Ar siūloma rašyti tekstus ir bendradarbiauti su INK veltui, ar už atlygį? Ar siūlomas darbas Vilniuje, ar bus galima dirbti ir nuotoliniu būdu, tai yra, rašyti tekstus namuose? Panašių skelbimų teikėjai galėtų konkrečiau sąlygas aprašyti. Tuomet būtų aišku, kas ir ko ieško, kokias sąlygas siūlo. Jei atlygis už žurnalisto triūsą bus tik kavos puodelis ar keli eurai, tai net neapsimoka prasidėti.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media