2024 m. gegužes 29 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Naujos knygos, leidiniai

*print*

Archyvas :: Dienos šviesą išvydo nauja knyga „Aš - Rokas Žilinskas“

2022-08-22
 
„Karštligiškai sunkią dieną, kai darbų - griūtis, ir atrodo - neišsikapanosi, aš save raminu: ateis išganingas vakaras ir prasmingas nuovargis, kai galėsi padėkoti Apvaizdai už siųstas palaimas ir pagirti save už nuveiktus darbus. Bet aš mokausi neskubinti laiko, nes šitaip - diena po dienos, vakaras po vakaro - jis ir praeis. O man šitiek mažai jo duota. Reikia išmokti būti čia ir dabar", - sakė Rokas Žilinskas.
Rokas Žilinskas garsus televizijos žurnalistas, politikas bei visuomenės veikėjas savo nuveiktais darbais, atvirais pokalbiais ir asmenybės žavesiu paliko ryškų pėdsaką istorijoje.
„Šioje žemėje gyvename tol, kol gyvas mūsų prisiminimas" - pristato brolio atminimui įamžinti skirtą knygą Roko Žilinsko sesuo Monika Žilinskaitė, išleidusi ją kartu su bičiule žurnaliste Daiva Žeimyte-Biliene.
Knygoje „Aš - Rokas Žilinskas" sugulė kolegos Roko rašyti straipsniai, jo įžvalgos, pamąstymai, kitų žurnalistų daryti interviu su Roku. Taip pat dalį knygos sudaro Roko draugų, bendražygių, kolegų prisiminimai apie šviesaus atminimo vyrą.
Knyga gausiai iliustruota nuotraukomis tiek iš asmeninio Roko gyvenimo, tiek iš profesinės jo veiklos.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-09-17 11:36
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media