2024 m. balandžio 21 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

LŽS ir NŽKA pirmininkas

*print*

Archyvas :: Gražina Ramanauskaitė: būtos ir nebūtos žurnalistų nuodėmės

2022-07-25
 

Šį kartą kalbamės su Žurnalistų etikos inspektore Gražina Ramanauskaite, kuri jau antrą kadenciją dirba šiose pareigose ir nuolat aiškinasi, kokioms būtomis ar nebūtomis nuodėmėmis kaltinami Lietuvos žurnalistai ir redakcijos. 

 

Lietuva pagal spaudos laisvės indeksą šiais metais papuolė tarp dešimties laisviausių šalių visame pasaulyje. Tačiau net ir toks ypatingai svarbus šalies pasiekimas nereiškia, kad visi žmonės yra patenkinti žurnalistų darbu, jų profesionalumu ar objektyvumu. Socialiniai tinklai daugybei žmonių tapo alternatyviu informacijos šaltiniu, o kai kurie net atvirai ignoruoja ar net koneveikia profesionalias žiniasklaidos priemones.

 

Pagrįsti ar mažiau adekvatūs skundai dėl žurnalistų ar redakcijų veiklos siunčiami Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybai, kuri tu spręsti, ar konkretus žurnalistas nepažeidė asmens privatumo, nesumenkino garbės ir orumo, nepažeidė nepilnamečių interesų ir panašiai.

 

Įsijunkite mūsų pokalbį apie žurnalistikos kelius ir klystkelius, žmonių lūkesčius ir realybę. Laidos įrašą galima rasti paspaudus šią nuorodą. Visus laidos įrašus taip pat galima rasti radijo stoties EXTRA FM interneto svetainėje www.extrafm.lt

 

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas. 

Gražina Ramanauskaitė 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-10-01 10:50
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media