2023 m. gruodžio 11 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas :: Kviečiame teikti darbus žurnalistų kūrybiniam konkursui „Žmogus ir aplinka“

2022-11-07
 
Aplinkos ministerija, bendradarbiaudama su Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS), skelbia tradicinį kasmetinį kūrybinį konkursą „Žmogus ir aplinka".
Konkursas skirtas išrinkti geriausias einamaisiais metais šalies nacionaliniuose, regioniniuose ir vietiniuose laikraščiuose, žurnaluose, nacionalinių, regioninių ir vietinių transliuotojų radijo ir televizijos laidose, internete ir atviro turinio platformose skelbtas publikacijas, reportažus ir kitą viešąją informaciją tema „Žmogus ir aplinka".
Su konkurso nuostatais galite susipažinti čia. Konkursinių darbų elektronines versijas iki gruodžio 4 d. reikia pateikti Lietuvos žurnalistų sąjungai el. paštu info@lzs.lt
Originalius darbus, atitinkančius konkurso tematiką bei tikslą ir paskelbtus einamaisiais metais šalies nacionaliniuose, regioniniuose ir vietiniuose laikraščiuose, žurnaluose, nacionalinių, regioninių ir vietinių transliuotojų radijo ir televizijos laidose, internete ir atviro turinio platformose tema „Žmogus ir aplinka" gali teikti žurnalistai, nepriklausomi kūrėjai, kiti viešosios informacijos rengėjai. Konkursui vienas dalyvis gali teikti ne daugiau kaip tris darbus.
Pateiktus darbus atrinks ir įvertins aplinkos ministro sudaryta komisija iš keturių LŽS ir trijų Aplinkos ministerijos atstovų. Pagrindiniai vertinimo kriterijai: temos aktualumas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, kūrybiškumas (autoriaus kuriamojo darbo požymiai publikacijoje), temos atskleidimo savitumas, sklandi ir raiški kalba.
Prizinių vietų laimėtojams bus skiriamos premijos: I vieta - 1,5 tūkst. eurų, II vieta - 900 eurų, III vieta - 600 eurų.
Nuo 2002-ųjų metų Aplinkos ministerijos ir LŽS rengiamas konkursas „Žmogus ir aplinka" siekia didinti visuomenės informuotumą apie aplinką, keisti mąstymą ir vartojimo kultūrą, kelti svarbiausias šios srities problemas, atkreipti gyventojų dėmesį į aplinkos kokybę, ugdyti jų ekologinį sąmoningumą, skatinti pilietines iniciatyvas tausoti gamtą.

 

Daugiau informacijos:
Justina Maslinskaitė
Strateginės komunikacijos skyriaus
Patarėja
Tel.: +370 615 75980
El. paštas: justina.maslinskaite@am.lt

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-11-07 09:42
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media