2024 m. birželio 20 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas :: Alytaus žurnalistai Metų žmogumi išrinko Klementiną Gruzdienę

2022-06-18
 
Alytaus žurnalistų simboline Auksine plunksna apdovanojama Klementina Gruzdienė

Alytaus žurnalistų simboline Auksine plunksna apdovanojama Klementina Gruzdienė

Birželio 17-ąją Alytaus miesto gimtadienio šventės atidarymo oficialiame renginyje Lietuvos žurnalistų sąjungos Alytaus skyrius simboline Auksine plunksna apdovanojo 2022-ųjų Metų žmogumi išrinktą Alytaus autizmo asociacijos „Lietaus vaikai" vadovę Klementiną Gruzdienę.
Toks apdovanojimas jai įteiktas už didelę pagalbą vaikams, jų tėvams, už sugebėjimą realizuoti idėjas, kurios jau pastebėtos visos Lietuvos mastu, už tai, kad Alytus garsinamas kaip bendruomeniškas miestas.
Ši Alytaus nevyriausybinė organizacija, įkurta per koronaviruso pandemiją, sugebėjo suburti šimtus autizmo problemų turinčių vaikų ir jų tėvų, teikti visokeriopą pagalbą, organizuoti labdarą. Organizacija globojo ir globoja į Alytų atvykstančių karo pabėgėlių iš Ukrainos vaikus, kurie turi sveikatos problemų.
Lietuvos žurnalistų sąjungos Alytaus skyrius, 28-ą kartą rinkdamas Metų žmogų, siekė įvertinti alytiškių bendruomeniškumą, mokėjimą susitelkti, padėti vienas kitam ypač dabartiniu, Rusijos sukelto karo Ukrainoje laikotarpiu.
LŽS Alytaus skyriaus inf.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-06-21 15:47
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media