2024 m. gegužes 26 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktuali informacija

*print*

Archyvas :: Siūlykite kandidatus žurnalistinei Vinco Kudirkos premijai gauti

2023-04-07
 
Mieli kolegos, iki balandžio 15 dienos. dar galite patys pretenduoti ar siūlyta kolegas Vinco Kudirkos premijai, kuri yra svarbiausia kasmetinė Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos premija. Ji skiriama žurnalistui arba jų kūrybinei grupei už brandžius, humanistines, etines vertybes ir pilietinės-patriotinės visuomenės ugdymo prioritetus puoselėjančius bei valstybingumą stiprinančius spaudos, radijo, televizijos ar fotožurnalistikos autorinius darbus už praėjusius metus. Jei konkursui teikiamas darbas ar darbų ciklas yra tęstinis, jis turi būti baigtas ir/ arba paskelbtas tais metais, už kuriuos teikiama premija.
Kandidatūras premijai teikia pirminės žurnalistų organizacijos, LŽS skyriai, LŽS klubai, NŽKA, taip pat pavieniai žurnalistai. Premija teikiama tik LŽS arba NŽKA nariams.
Kandidatūros premijai pateikiamos raštu iki balandžio 15 dienos. Jos turi būti motyvuotai pagrįstos, su premijuotinų kūrinių išvardijimu.
Darbus galima teikti ir siūlyti info@lzs.lt arba atsiųsti į Žurnalistų namus, Jogailos g. 11, Vilnius.
Visa informacija apie premijos nuostatus skelbiama štai čia. http://lzs.lt/lt/konkursai/vinco_kudirkos_premija.html
Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-04-16 10:06
 
 

Komentarai (1)

Jūsų el. paštas

Veteranas

2023-04-12 11:06

Taigi čia aišku, kad tos premijos skirtos tik saviems. Juk nuostatai tokie sugalvoti, kad retas kas gali pretenduoti. Reikia būtinai gauti ne mažiau dvi rekomendacijas, kad kūriniai turi būti nauji ir t.t. Tyčia prigalvota visokių trikdžių, kad kuo mažiau pretendentų būtų.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media