2023 m. spalio 3 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

LŽS ir NŽKA renginiai

*print*

Archyvas

 

2021-03-22LŽS nariams nemokami nuotoliniai anglų kalbos mokymai. Registruokitės! (3)

Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija, į kurią įeina ir LŽS, rengia nuotolinius anglų klabos mokymus. Juos organizuos ETUI (European Trade Union Institute) su mokymo programa „Nuotolinis anglų kalbos mokymas profesinių sąjungų atstovams – vidutinis lygis“. Mokymai vyks 12 savaičių, nuo balandžio 26 iki liepos 16 dienos. Prašome registruotis į seminarą iki balandžio 19 d.

2021-03-07LŽS Senjorų klubo Taryba sveikina Gerbiamas koleges! (12)

"LŽS Senjorų klubo Tarybos vardu nuoširdžiai sveikinu Gerbiamas Koleges su pavasariu ir Tarptautinės Moterų Solidarumo Dienos proga. Būkite sveikos, kaip visada pavasariškai žavios ir kūrybingos!, - sako LŽS Senjorų klubo Tarybos pirmininkas Ipolitas Skridla.

2021-02-28 Sveikiname LŽS Senjorų klubo narius, gimusius kovo mėnesį! (3)

"LŽS Senjorų klubo Tarybos vardu, nuoširdžiai sveikinu kolegas, žinomus žurnalistus, aktyvius klubo narius kovo mėnesį švenčiančius savo gimtadienius," - sako LŽS Senjorų klubo Tarybos pirmininkas Ipolitas Skridla.

2021-02-19NRTIC ir LŽS: Religijos ir įsitikinimų laisvė Lietuvoje: įveikiant stigmatizaciją ir netoleranciją

Projekto partneriai - Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centras (NRTIC) ir Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS) tikisi, jog didesnė informacijos sklaida įvairiose visuomenės grupėse apie religinę įvairovę ir religijos laisvę paskatins kritišką visuomenės požiūrį į religinių mažumų stigmatizavimą, neigiamų „etikečių“ klijavimą, atsiras daugiau prielaidų suprasti ir toleruoti žmonių teisę išpažinti įvairias religijas, turėti skirtingus įsitikinimus.

2021-02-02Žurnalistų namai – karantino sąlygomis (5)

Kol nesibaigs karantinas Žurnalistų namai (Jogailos g.11, Vilnius) bus atviri tik trečiadieniais, nuo 10.00 val. iki 16.00 val. LŽS ir NŽKA nario mokesčio mokėjimo, LŽS pažymėjimo išdavimo ar keitimo bei kitais darbiniais klausimais interesantai bus priimti tik iš anksto užsiregistravusius telefonais (85)2122805 arba 861263717 ir susitarus dėl laiko. Interesantai bus aptarnaujami, jeigu dėvės apsauginę kaukę, neturės peršalimo simptomų bei laikysis socialiai saugios distancijos biure.

2021-02-01LŽS Senjorų klubo Taryba: Sveikiname kolegas, gimusius vasario mėnesį! (3)

"Gerbiamieji, LŽS Senjorų klubo Tarybos vardu nuoširdžiai sveikinu Kolegas, žinomus žurnalistus, vasario mėnesį švenčiančius savo gimtadienius," - sako LŽS Senjorų klubo pirmininkas Ipolitas Skridla.

2021-01-21Kviečiame dalyvauti konkurse „LIETUVOS SPAUDOS FOTOGRAFIJA 2021“

2021 metais rengiamas dvidešimtasis šalies spaudos fotografijų konkursas „Lietuvos spaudos fotografija 2021“. Konkurse gali dalyvauti tik 2020 metais (išskyrus išimtis numatytas temoje „Fotopasakojimas“) sukurtos fotografijos. Konkursą „Lietuvos spaudos fotografija 2021“ organizuoja Lietuvos žurnalistų sąjunga, Nacionalinė žurnalistų kūrėjų Asociacija ir VšĮ Lietuvos spaudos fotografų klubas.

2020-12-30LŽS Etikos komisija įvertino LŽS nario Mariaus Aleksiūno veiksmus

Skunde Radviliškio savivaldybės administracija teigia, kad žurnalistas nuolat jiems pateikia daug klausimų iš įvairių savivaldos darbo sričių, ir vėliau rašo, esą, tendencingas publikacijas laikraštyje ir savo tinklalapyje. Administracija pateikia žurnalisto klausimus ir prašo įvertinti, ar Marius Aleksiūnas nepiktnaudžiauja žurnalisto teisėmis.

2020-12-28LŽS Senjorų klubo taryba: Sveikiname kolegas, gimusius sausio mėnesį! (4)

LŽS Senjorų klubo Taryba nuoširdžiai sveikina kolegas, žinomus žurnalistus, švenčiančius savo gimtadienį 2021 metų sausio mėnesį.

2020-12-22Kūrybinio konkurso „Žmogus ir aplinka“ laurai – žurnalistei Vaidai Pilibaitytei (1)

Žurnalistų kūrybinio konkurso „Žmogus ir aplinka“, kurį Aplinkos ministerija ir Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS) surengė jau aštuonioliktąjį kartą, laurų vainiką pelnė LRT žurnalistė Vaida Pilibaitytė. Ji laimėjo pirmąją vietą už radijo laidą „Medžio pusėn stojęs žmogus“, transliuotą per LRT radiją.

2020-12-17Kviečiame dalyvauti fotografijų konkurse „Kolegos objektyvo sūkury“

Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija ir Lietuvos žurnalistų sąjungos Spaudos fotografų skyrius kviečia visus dirbančius šalies žiniasklaidoje dalyvauti fotografijų konkurse „Kolegos objektyvo sūkury“. Konkursui galima teikti 2016–2020 m. skelbtas arba niekur nepublikuotas fotografijas „Kolegos objektyvo sūkury“ tema.

2020-12-15LŽS ir Debunk EU kviečia dalyvauti nuotolinėje diskusijoje „Dezinformacijos tendencijos Baltijos šalyse ir Lietuvos specifika“

Laba diena, mieli kolegos! Maloniai kviečiame dalyvauti nuotolinėje Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Debunk EU diskusijoje apie su koronaviruso plitimu stiprėjančią dezinformacijos plėtrą Baltijos šalyse, aptarti pagrindines tendencijas bei atvejus. Taip pat pasidalinti aktualia informacija apie situaciją Lietuvos regionuose. Nuotolinis pristatymas ir diskusija „Dezinformacijos tendencijos Baltijos šalyse ir Lietuvos specifika“, skirta regioninės žiniasklaidos atstovams, vyks gruodžio 18 d. (penktadienį), 15.00 val. „Google meet“ platformoje.

2020-12-11Kviečiame kolegas į apklausą: VALSTYBĖS PRIPAŽINTO MENO KŪRĖJO IR MENO KŪRĖJŲ ORGANIZACIJOS STATUSAS. KĄ APIE TAI ŽINOTE?

Kviečiame kolegas į apklausą: VALSTYBĖS PRIPAŽINTO MENO KŪRĖJO IR MENO KŪRĖJŲ ORGANIZACIJOS STATUSAS. KĄ APIE TAI ŽINOTE? Atsakymus prašome atsiųsti iki gruodžio 16 dienos. Anketas siųsti į LŽS būstinę E.p. info@lzs.lt

2020-12-01LŽS Senjorų klubo taryba: Sveikiname Kolegas, gimusius gruodyje (1)

LŽS Senjorų klubo taryba: Nuoširdžiai, linkėdami nuostabios sveikatos ir puikios nuotaikos, sveikiname Kolegas, gimusius gruodžio mėn. O kolegė Marija Valuckienė atsiuntė ir eiliuotą sveikinimą.

2020-11-30Alytaus miesto teatre bus atidaryta 19-ojo nacionalinio fotografijų konkurso „Lietuvos spaudos fotografija 2020“ paroda

2021 m. kovo 11 d. paroda „Lietuvos spaudos fotografija 2020” bus atidaryta Alytaus miesto teatre, kur bus eksponuojama iki balandžio 7 dienos. (data gali būti tikslinama pagal Vyriausybės sprendimus karantino laikotarpiu).
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media