2023 m. lapkricio 30 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

LŽS ir NŽKA renginiai

*print*

Archyvas

 

2012-05-02Kviečiame žurnalistus atvykti į "ŽENIA" - Klaipėdos žurnalistų bendruomenės šventę

Šį penktadienį, gegužės 4 d. 19 val. "Anikės teatro" restorane, Teatro aikštėje įvyks "ŽENIA" - Klaipėdos žurnalistų bendruomenės šventė, kurios tema - "Jamam valdžią"! Tad meskite į šoną darbus ir atlėkite pas mus į Klaipėdą.

2012-05-02Šiaulių krašto žurnalistai jau dešimtąjį kartą kals „Metų vinis"

Priminsime, kad „Metų vinys" - tai vienintelis Lietuvoje laikraščių, televizijų ir radijo brolių bei sesių renginys, kuriame apdovanojama ne už gerus darbus ar išmintingą žodį, bet įvertinimo sulaukia įvairiausių komiškų, tragikomiškų, paradoksalių situacijų autoriai ar dalyviai. Tad gegužės 4 dieną, artėjant Spaudos dienai, 19 valandą kviečiame ir Jus: pamatysite, paklausysite, kartu pasidžiaugsite, širdžiai atgaivos sulauksite.

2012-03-22Pagerbtas Ukmergės žurnalistų patriarchas (3)

Ukmergėje gražiai ir prasmingai buvo pagerbtas kolega Julijonas Petronis, dabar švenčiantis aštuoniasdešimties metų sukaktį. Kolega Julijonas Petronis - dabar Ukmergėje yra ne tik vyriausiais amžiumi žurnalistas, bet ir labiausiai žurnalistikai nusipelnęs ukmergietis.

2012-03-14Daktaras Algirdas Matulevičius - LŽS narys! (2)

Šį kartą Senjorų klubo susirinkimas prasidėjo gera žinia - LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius įteikė LŽS nario pažymėjimą naujam mūsų sąjungos nariui Algirdui Matulevičiui.

2012-03-12Išrinkta nauja Vilniaus skyriaus valdyba  (1)

Kovo 10 d. įvyko visuotinis LŽS Vilniaus skyriaus susirinkimas, kurio metu išklausyta skyriaus valdybos ataskaita, slaptu balsavimu išrinkta nauja skyriaus valdyba bei patvirtintas naujasis pirmininkas.

2012-03-01Kovo 10 d. - LŽS Vilniaus skyriaus visuotinis susirinkimas

Vadovaujantis LŽS Vilniaus skyriaus nuostatais, visuotinis skyriaus susirinkimas šaukiamas ne rečiau kaip kartą per trejus metus (paskutinį kartą įvyko 2009 m. vasario 7 d.). 2011 m. gruodžio 12 d. Vilniaus sk. Valdyba nutarė (protokolo Nr.13): LŽS Vilniaus skyriaus visuotinį susirinkimą organizuoti 2012 metų kovo 10 d.

2012-02-15LŽS tarybos posėdis - vasario 18 d.

2012 vasario 18 d. vyks LŽS tarybos posėdis. Pradžia - 11 00. Vieta - Lietuvos notarų rūmai, Olimpiečių g.4, Vilnius.

2012-02-14Žurnalistų svečias - Seimo narys S. Giedraitis (1)

Šį kartą Senjorų klubo nariai į savo tradicinį susirinkimą vėl surinko gausiai, nežiūrint to, kad lauke žandus kandžiojo per 20 laipsnių peršokęs šaltukas. Klubo pirmininkas Stanislovas Pleskus susirinkimą pradėjo sukaktuvininkų sveikinimais. Šį mėnesį jų buvo du: Kęstutis Demskis ir Julijonas Petronis. Ir abu šventė savo garbingus aštuoniasdešimtmečius.

2012-01-31Jono Nekrašiaus knygos "Olegas Truchanas - Lietuvos ir Australijos legenda" pristatymas

Šį penktadienį, vasario 3 dieną, 15 val. Lietuvos technikos bibliotekoje Vilniuje, Šv. Ignoto g. 6 įvyks LŽS Kelionių ir pramogų klubo nario iš Šiaulių Jono Nekrašiaus knygos "Olegas Truchanas - Lietuvos ir Australijos legenda" pristatymas.

2012-01-25Pokalbių klubas kviečia į naują susitikimą

Pokalbių klubas kviečia kolegas žurnalistus į susitikimą su abejingų nepaliekančių visuomenės veikėjų Egidijumi Kūriu. Tema: "Teisėjai ir žiniasklaida: abipusiai lūkesčiai arba Kas ir kaip kuria teisinį nihilizmą?" Renginio data ir laikas: š.m. sausio 26 d., 17:30.

2012-01-09Senjorų klube - Lietuvos teatro aktualijos ir problemos

Pirmasis šių metų Senjorų klubo susirinkimas prasidėjo tradiciniais sukaktuvininkų sveikinimais. Klubo pirmininkas Stanislovas Pleskus įteikė LŽS pirmininko Dainiaus Radzevičiaus pasirašytus Garbės raštus net keturiems kolegoms: Jonui Baziui, Edmundui Juškiui, Vladui Leipui ir Leopoldui Mykolaičiui.

2011-12-13Pensijos, mokesčiai ir... biudžeto skylės

Tai temos, kurios paskutinėje senjorų klubo sueigoje buvo diskutuojamos. O kad būtų aiškiau orientuotis kaip tokios problemos atsiranda ir kaip jos sprendžiamos aukštuose valdžios ešelonuose padėjo Seimo Pirmininko pavaduotojas Erikas Tamašauskas.

2011-11-29Konferencija žurnalistams "Etika kaip žurnalistikos kokybės ir išlikimo galimybė" (2)

Gruodžio 2-3 d. Vilniuje, viešbutyje "Novotel" vyks konferencija žurnalistams apie žurnalistinę etiką. Registracija privaloma.

2011-10-25Senjorų klube - Seimo narys Algis Kašėta

Spalinį LŽS Senjorų klubo susitikimą klubo pirmininkas Stanislovas Pleskus pradėjo nuo gimtadieninių sveikinimų. Vėliau žodį suteikė kolegai Vytautui Valentinui Česnuliui, kuris pristatė savo naują knygą „Poringė apie Mergežerio sodžių".

2011-10-21Pokalbių klube - svečiai iš Minsko

LŽS Vilniaus skyriaus Pokalbių klubas kviečia prasmingai praleisti spalio 23-osios popietę. Sekmadienį 14 val. val. VU bibliotekos Adomo Mickevičius muziejaus Filomatų salėje (Bernardinų 11, Vilniuje) svečiai iš Minsko Folklorinis Trio lenkų ir baltarusių kalbomis ne tik padainuos filomatų ir filaretų dainas, bet ir supažindins renginio dalyvius su filomatų ir filaretų veikla Baltarusijoje.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media