2023 m. birželio 6 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Renginiai

*print*

Archyvas

 

2011-09-27Netradicinės ekskursijos metu - tikri šūviai ir parako kvapas

Prisimindami praeitų šimtmečių Lietuvai svarbius įvykius Kauno tvirtovės VII fortas ir kelionių agentūra Superkelionės.lt visus gyvajai istorijai neabejingus žmones kviečia į istorinę karinę ekskursiją, kuomet bus atpasakota Kauno tvirtovės VII forto istorija, glaudžiai susijusi su visais svarbiausiais XX amžiaus laikotarpiais.

2011-09-21Karininkų ramovėje bus apdovanoti Medininkuose žuvusių pareigūnų artimieji

Rugsėjo 22 d., ketvirtadienį, 14.30 val. sostinės Katedros aikštėje rinksis vilniečiai, norintys pagerbti Medininkuose žuvusiųjų policijos ir muitinės pareigūnų atminimą. Susirinkusieji vyks prie memorialo Medininkų pasienio poste, vėliau padės gėles ant žuvusiųjų kapų Antakalnio kapinėse. 17.30 val. Karininkų ramovėje iškilmingai bus pagerbti visi Medininkų pasienio poste žuvusieji ir vienintelis išgyvenęs - Tomas Šernas. Aukų artimiesiems ir T.Šernui bus įteikti specialūs medaliai "Už nuopelnus Vilniui ir Tautai".

2011-09-19Kasmetinė Vaižganto premija bus įteikta rugsėjo 24 d. Juozo Tumo-Vaižganto gimtinėje  (3)

Nuoširdžiai kviečiame Jus į tradicinį respublikinį renginį - „Vaižgantines", organizuojamą 2011 m. rugsėjo 24 d., šeštadienį, 13 val. Anykščių rajono Svėdasų seniūnijos Malaišių kaime - lietuvių literatūros klasiko kanauninko Juozo Tumo-Vaižganto gimtinėje.

2011-09-19"Transparency International" rugsėjo 26 d. kviečia į "Žurnalistų pusryčius"

"Transparency International" Lietuvos skyrius tęsia iniciatyvą "Žurnalistų pusryčiai" ir rugsėjo 26 dieną kviečia dalyvauti diskusijoje „Žurnalistų pusryčiai nr. 20. Kaip žurnalistų profsąjungos prisideda prisideda prie žurnalistų darbo sąlygų gerinimo ir etiškos žurnalistikos kūrimo?"

2011-09-16Žurnalistai kviečiami vienai dienai tapti kariais savanoriais

Kariuomene besidomintys žurnalistai kviečiami į tradicinį Žurnalistų žygį, kurį rugsėjo 23-24 d. rengia Krašto apsaugos savanorių pajėgos (KASP). Šiuometinio žygio tikslas - supažindinti ir populiarinti visuomenėje savanorių karo tarnybą, suteikiančią galimybę pasirengti krašto gynybai ir suderinti kario tarnybą su civiline karjera.

2011-05-11Gegužės 21-22 d. "Transprency International" Lietuvos skyrius kviečia dalyvauti mokymuose žurnalistams "Naujienų konstravimas tradicinėje ir virtualioje žiniasklaidoje"

Gegužės 21-22 d. "Transprency International" Lietuvos skyrius kviečia dalyvauti mokymuose žurnalistams "Naujienų konstravimas tradicinėje ir virtualioje žiniasklaidoje". Mokymus ves mokymų vadovas iš Didžiosios Britanijos Oliveris Watesas.

2011-05-06Darnios miestų plėtros projekto diskusijos pradedamos Kaune

Lietuvos Respublikos trišalės tarybos (ekonominės socialinės tarybos) posėdyje, kuris rengiamas Kauno miesto savivaldybėje, Laisvės al. 96, 2011 m. gegužės 10 d. 13 val. pristatomas projektas-konkursas „Darni miesto plėtra" . Jo iniciatoriai ir vykdytojai - Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA), Lietuvos savivaldybių asociacija (LSA) ir Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS). Šio projekto tikslas - inicijuoti diskusijas aktualiomis miestų planavimo, darnios plėtros ir savivaldos klausimais.

2011-05-05Česlovo Milošo metai: darnos ir tradicijos paieškos

2011 m. birželio 30 d. sukanka 100 metų kai Šeteniuose netoli Kėdainių gimė vienas žymiausių praėjusio amžiaus poetų, Nobelio literatūros premijos laureatas, Vytauto Didžiojo universiteto garbės daktaras, Lietuvos garbės pilietis, profesorius Česlovas Milošas (Czesław Miłosz). Minėdama šią sukaktį, VDU istorijos katedra šių metų gegužės - gruodžio mėn. organizuoja viešų paskaitų ciklą.

2011-04-13Susitikimas-diskusija „Žurnalistų pusryčiai nr. 17. Ar naujasis Vengrijos žiniasklaidos įstatymas reiškia žiniasklaidos laisvės suvaržymų pradžią Rytų Europoje?“

Balandžio 14 dieną „Transparency International" Lietuvos skyrius kviečia dalyvauti susitikime-diskusijoje „Žurnalistų pusryčiai nr. 17. Ar naujasis Vengrijos žiniasklaidos įstatymas reiškia žiniasklaidos laisvės suvaržymų pradžią Rytų Europoje?" Šį kartą renginio svečias - vienas žymiausių Vengrijos tiriamosios žurnalistikos atstovų, Pulitzerio apdovanojimo laureatas Attila Mong.

2011-03-23Vakaras su ekspedicijos "Filipinai'2011 M.Šalčiui atminti" dalyviais - M.ir J.Šlapelių muziejuje

Kovo 25 d. (penktadienį) 17 val. M. ir J.Šlapelių muziejuje visuomenei bus pristatyta ekspedicijos "Filipinai'2011 M.Šalčiui atminti" dalyvių įspūdžiai ir vizuali medžiaga. Tai jau antroji ekspedicija, skirta garsaus tarpukario Lietuvos keliautojo, žurnalisto ir rašytojo Mato Šalčiaus atminimui. "Šioje ekspedicijoje buvo viskas kartu - ir "šalčiški" tikslai, ir sportas, ir poilsis bei pramogos,"- sako prof. J.Antanavičius, vienas iš ekspedicijos dalyvių. "Pasijutau kaip seriale "Dingę"...- mintimis dalijasi bendrakeleivė režisierė M.Greičiuvienė. O žurnalistė D.Juočerytė priduria, jog Filipinų šalis "raiba kaip džipnis ir mūsų kelionė".

2011-03-22Maloniai kviečiame į konkurso "Darni miesto plėtra" pristatymą

Maloniai kviečiame Jus į konkurso "Darni miesto plėtra" pristatymą kovo 28 d. 16 val. Verslo centre „Eika" A.Goštauto g. 40 a (2 a.). Konkursą inicijuoja ir organizuoja Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA), Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS) ir Lietuvos savivaldybių asociacija (LSA).

2011-03-17Diskusija "Visuotinai privalomas istorinių įvykių vertinimas: žodžio laisvė ir cenzūra"

Diskusija vyks kovo 21 d., pirmadienį, 17:30 h, Viešbučio „Artis" Konferencijų salėje (Liejyklos g. 11/23).

2010-12-07Apskrito stalo diskusija „Teismų atvirumas visuomenei ir žiniasklaidai“

Š. m. gruodžio 10 d. (pentkadienį) 13 val. Trakų rajono apylinkės teisme (Vytauto g. 47/49, Trakai) vyks aukščiausiųjų teismų ir žiniasklaidos atstovų apskrito stalo diskusija „Teismų atvirumas visuomenei ir žiniasklaidai".

2010-11-11Sekmadienį – pėsčiųjų žygis Sapieginės pažintiniu taku

Vis populiaresni tampa pažintiniai žygiai pėsčiomis, kurių dalyviai ne tik pasisemia gerų emocijų, bet ir gauna žinių apie Vilnių bei jo apylinkes. Šį sekmadienį, lapkričio 14 d., 15 val. Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija vėl kviečia keliauti Sapieginės pažintiniu taku. „Žygio metu kopsime stačiais Šveicarijos erozinio atragio šlaitais, nuo kurių keterų atsiveria netikėti miesto toliai, sudėtingos žemės reljefo formos. Be to, susipažinsite su Iškartų kraštovaizdžio draustinio vertybėmis, sužinosite, kaip ir kada susiformavo erozinė vėduoklė arba aukštas stačiašlaitis cirkas,“- kviečia geografė N.Balčiūnienė.

2010-11-11Filharmonija kviečia į nemokamas ekskursijas

Nacionalinė filharmonija savo 70-ojo jubiliejaus proga visus kviečia į nemokamas pažintines ekskursijas ir atviras orkestro repeticijas. Apie pastato praeitį ir šiandieną, šimtametę architektūrą ir jos virsmus bėgant amžiams, čia vykusius žymių pasaulio muzikų pasirodymus ir Lietuvos nacionalinės kultūros raidai reikšmingus įvykius ekskursijų dalyviams papasakos ilgametė Filharmonijos koncertų vedėja Janina Pranaitytė. Plačiajai visuomenei lankyti istorinis Filharmonijos pastatas ir jo užkulisiai pirmą kartą atveriami lapkričio 12 ir 26 dienomis, šias ekskursijas žadama rengti visą jubiliejinį Filharmonijos sezoną.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media