2022 m. lapkricio 29 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Renginiai

*print*

Archyvas

 

2012-04-04Seimo parodų galerijoje pristatoma Zino Kazėno fotografikos paroda

Balandžio 6 d. 14 val. Seimo parodų galerijoje bus pristatyta Zino Kazėno fotografijų paroda „Fotografika". Parodą lankytojai kviečiami apžiūrėti balandžio 6 d. ir balandžio 13 d. atvirų durų valandų metu 11-15 val.

2012-04-03Atidaroma LŽS Esperantininkų klubo inicijuota paroda

Š. mėn. 6 d. (penktadienį) 13 val. Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekoje atidaroma LŽS Esperantininkų klubo inicijuota paroda apie esperantininkų nueitą kelią per XX amžių. Paroda skiriama esperanto kalbos 125-mečiui. Kviečiame žurnalistus į atidarymą.

2012-03-09Mažoji akademija kviečia į paskaitų ciklą žurnalistams „Ar Bažnyčia yra tai, kas apie ją rašoma ir kalbama"

Mažoji akademija kovo 27 ir 29 d. kviečia žurnalistus ir žiniasklaidoje dirbančius studentus į paskaitų ciklą „Ar Bažnyčia yra tai, kaip apie ją rašoma ir kalbama". Registracija privaloma, vyksta el. paštu akademija@lkma.lt iki kovo 26 d.

2012-02-09Mažoji akademija kviečia į paskaitų ciklą žurnalistams „Ar Bažnyčia yra tai, kas apie ją rašoma ir kalbama"

Mažoji akademija vasario 21 ir 23 d. kviečia žurnalistus ir žiniasklaidoje dirbančius studentus į trečią paskaitų ciklo „Ar Bažnyčia yra tai, kaip apie ją rašoma ir kalbama" dalį.

2012-02-06Mokymai žurnalistams „Duomenų žurnalistika: kaip analizuoti ir vizualizuoti duomenis?"

Vasario 18-19 d. "Transparency International" Lietuvos skyrius kviečia dalyvauti „Žurnalistų pusryčių" iniciatyvos mokymuose žurnalistams „Duomenų žurnalistika: kaip analizuoti ir vizualizuoti duomenis?" Mokymus ves žurnalistas, žiniasklaidos konsultantas, skaitmeninių strategijų kūrėjas ir mokymų vadovas iš Didžiosios Britanijos Kevinas Andersonas.

2012-02-06Kviečiame į LŽS ir LFS nario Valentino Pečinino fotografijų parodą

Maloniai kviečiame Jus į LŽS ir LFS nario Valentino Pečinino fotografijų parodos „Saukų šeimos portretas" atidarymą, kuris įvyks š.m. vasario 9 d. 17 val. A galerijoje (Respublikos g. 33, Panevėžys).

2012-01-06Mažoji akademija kviečia į paskaitų ciklą žurnalistams „Ar Bažnyčia yra tai, kas apie ją rašoma ir kalbama"

Mažoji akademija sausio 10 ir 12 d. kviečia žurnalistus ir žiniasklaidoje dirbančius studentus į antrą paskaitų ciklo „Ar Bažnyčia yra tai, kaip apie ją rašoma ir kalbama" dalį. Registracija privaloma.

2011-12-16Šiandien vakare Vilniaus Rotušėje iškilmingai bus įteikta Česlovo Milošo metų premija

Gruodžio 16 dieną 17 val. Vilniaus Rotušėje vyks Česlovo Milošo metų baigiamasis vakaras. Pagrindinis akcentas - Česlovo Milošo metų premijos įteikimas.

2011-12-15Pirmosios dailės parodos Gariūnų verslo parke

Gariūnų verslo parke, naujame statinyje (4 įėjimas) gruodžio 15 d. (ketvirtadienį) 10.30 val. atidaromos pirmosios šioje institucijoje dailės parodos. Ekspozicijoje Tarptautinė ekslibrisų ir mažosios grafikos konkursinė paroda „Žalgiris - 600" ir grafiko Alfonso Čepausko lakštinės grafikos paroda „Būties ženklai II".

2011-11-22Mokymai žurnalistams, rašantiems Bažnyčios tematika

Mažoji akademija lapkričio 29 d. ir gruodžio 1 d. kviečia žiniasklaidos darbuotojus į pirmąją visus akademinius metus truksiančio paskaitų ciklo „Ar Bažnyčia yra tai, kaip apie ją rašome ir kalbame" dalį.

2011-09-27Netradicinės ekskursijos metu - tikri šūviai ir parako kvapas

Prisimindami praeitų šimtmečių Lietuvai svarbius įvykius Kauno tvirtovės VII fortas ir kelionių agentūra Superkelionės.lt visus gyvajai istorijai neabejingus žmones kviečia į istorinę karinę ekskursiją, kuomet bus atpasakota Kauno tvirtovės VII forto istorija, glaudžiai susijusi su visais svarbiausiais XX amžiaus laikotarpiais.

2011-09-21Karininkų ramovėje bus apdovanoti Medininkuose žuvusių pareigūnų artimieji

Rugsėjo 22 d., ketvirtadienį, 14.30 val. sostinės Katedros aikštėje rinksis vilniečiai, norintys pagerbti Medininkuose žuvusiųjų policijos ir muitinės pareigūnų atminimą. Susirinkusieji vyks prie memorialo Medininkų pasienio poste, vėliau padės gėles ant žuvusiųjų kapų Antakalnio kapinėse. 17.30 val. Karininkų ramovėje iškilmingai bus pagerbti visi Medininkų pasienio poste žuvusieji ir vienintelis išgyvenęs - Tomas Šernas. Aukų artimiesiems ir T.Šernui bus įteikti specialūs medaliai "Už nuopelnus Vilniui ir Tautai".

2011-09-19Kasmetinė Vaižganto premija bus įteikta rugsėjo 24 d. Juozo Tumo-Vaižganto gimtinėje  (3)

Nuoširdžiai kviečiame Jus į tradicinį respublikinį renginį - „Vaižgantines", organizuojamą 2011 m. rugsėjo 24 d., šeštadienį, 13 val. Anykščių rajono Svėdasų seniūnijos Malaišių kaime - lietuvių literatūros klasiko kanauninko Juozo Tumo-Vaižganto gimtinėje.

2011-09-19"Transparency International" rugsėjo 26 d. kviečia į "Žurnalistų pusryčius"

"Transparency International" Lietuvos skyrius tęsia iniciatyvą "Žurnalistų pusryčiai" ir rugsėjo 26 dieną kviečia dalyvauti diskusijoje „Žurnalistų pusryčiai nr. 20. Kaip žurnalistų profsąjungos prisideda prisideda prie žurnalistų darbo sąlygų gerinimo ir etiškos žurnalistikos kūrimo?"

2011-09-16Žurnalistai kviečiami vienai dienai tapti kariais savanoriais

Kariuomene besidomintys žurnalistai kviečiami į tradicinį Žurnalistų žygį, kurį rugsėjo 23-24 d. rengia Krašto apsaugos savanorių pajėgos (KASP). Šiuometinio žygio tikslas - supažindinti ir populiarinti visuomenėje savanorių karo tarnybą, suteikiančią galimybę pasirengti krašto gynybai ir suderinti kario tarnybą su civiline karjera.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media