2023 m. gruodžio 9 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Sporto renginiai

*print*

Archyvas

 

2010-07-14Šiandien vilniečiai į pagarbos bėgimą „Griunvaldas-Vilnius“ išlydi bėgikus

Šiandien, liepos 14-ąją, 12 val. Vilniuje, Katedros aikštėje, bus duotas simbolinis startas 23 bėgikams, kurie šį lygiai po paros startuos Žalgirio mūšio lauke ir įveikę 500 kilometrų pasieks finišą prie Karaliaus Mindaugo paminklo Vilniuje. Šis istorinis pagarbos bėgimas „Griunvaldas-Vilnius“ skiriamas Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms paminėti. Iki paskutinės dienos organizaciniais rūpesčiais užsivertęs R.Bernotas vakar labiausiai baiminosi dėl sinoptikų prognozių. Bėgti Lenkijos keliais per tokią kaitrą reikia labai didelės ištvermės ir geros sveikatos.

2010-07-10Išmėginkite save dviračių žygyje „Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms paminėti“

Liepos 18-23 d. vyks dviračių žygis „Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms paminėti“. Šį dviračių žygį rengia Karo prievolės administravimo tarnyba prie Krašto apsaugos ministerijos. Karo prievolės administravimo tarnybos teritorinio Vilniaus skyriaus vedėjo kapitono Remigijaus Jakučionio teigimu, šis žygis yra ir puiki galimybė jo dalyviams išbandyti savo fizinį ir psichologinį pasirengimą ekstremaliomis sąlygomis. Vilniaus miesto savivaldybės Kultūros, sporto ir turizmo departamentas ragina prie žygeivių prisijungti vilniečius dviračių sporto entuziastus, keliautojus.

2010-07-09Žurnalistai kviečiami į sporto renginių miestą Šiaulius

Lietuvos žurnalistų sąjunga gavo kvietimą, kuriame žurnalistai raginami tapti svarbaus sportinio renginio ambasadoriais. Tai galimybė pirmiesiems gauti visą informaciją ir paskleisti žinią visuomenei apie pasaulines TAFISA ("Sportas visiems") žaidynes, kurios vyks Šiauliuose 2012 m. Kartu tai gera proga žurnalistų bendruomenei atidžiau pažvelgti į vieną iš didžiųjų šalies miestų – Šiaulius, kur jau kitąmet vyks ir kitas svarbus sportinis renginys – vyrų krepšinio čempionatas “EuroBasket 2011”.

2010-07-09Lietuvos ir Škotijos futbolo rinktinių dvikova vyks Kaune

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė pirmąsias 2012 metų Europos čempionato atrankos rungtynes su Škotija žais Kauno S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadione. Šiemet UEFA patikslintose stadionų taisyklėse nurodoma, jog oficialios nacionalinių rinktinių varžybos gali vykti tik ne žemesnį nei 3 UEFA kategorijos statusą turinčiuose stadionuose.Rungtynės Lietuva-Škotija rugsėjo 3-ąją prasidės 21 valandą 15 minučių. Bilietus į šias rungtynes bus galima įsigyti rugpjūčio pradžioje, o artimiausiu metu prekyboje pasirodys abonementai į Lietuvos nacionalinės rinktinės namų rungtynes.

2010-07-09Liepos 14-ąją – kitoks Žalgirio mūšis futbolo aikštėje

„Jei futbolo kamuolys būtų buvęs išrastas 600 metų anksčiau, ko gero, Žalgirio mūšis nebūtų įvykęs,“- tokią žinią visuomenei siunčia Vilniaus „Žalgiris“ ir Vilniaus miesto futbolo draugija „Žalgiris“, liepos 14-ąją sostinėje rengianti šventę futbolo aistruoliams ir miesto visuomenei. Žalgirio mūšio 600-ąsias metines žalgiriečiai paminės futbolo aikštėje žaisdami draugiškas rungtynes su Gdansko „Lechia“ ekipa. Ar futbolininkai rungtyniaus vilkėdami šarvais, pamatys visi, ateinantį šeštadienį atėję į „Žalgirio“ stadioną. Bet šarvų šventėje tikrai bus.

2010-06-11Birželio 13 d. Vilniuje vyks dviračių maratonas

Birželio 13 d. Všį "Instinktas" organizuoja dviračių maratoną Vilniuje. Tai bus tikras dviračių maratonas ne tik sportininkams, bet ir visiems šios dviratės susisiekimo priemonės mėgėjams. Šiais metais prognozuojama, kad maratonas bus dar masiškesnis nei pernai, tikimės sulaukti per 700 dalyvių ir didelio būrio žiūrovų bei sirgalių. Dviračių maratonas vyks Aukštagirio miške.

2010-06-04Šeštadienį Palangoje – paplūdimio futbolo sezono atidarymas

Prasidėjus vasarai futbolas keliasi ir į pajūrį. Jau šeštadienį Palangoje sezono pradžia bus pažymėta tradiciniu turnyru, kuris bus kaip įžanga prieš būsimas Lietuvos čempionato varžybas. Paplūdimio futbolas – viena sparčiausiai populiarėjančių futbolo rūšių pasaulyje, oficialiai jų varžybos vyksta jau beveik du dešimtmečius.

2010-06-04Futbolo bumas su LRT

LRT, oficialus 2010 m. FIFA Pasaulio futbolo čempionato transliuotojas, žiūrovus ir klausytojus kviečia dalyvauti žaidimuose ir laimėti su futbolu susijusių prizų: nacionalinės Lietuvos futbolo rinktinės sportinį kostiumą, varžybų marškinėlius su pasirinktu vardu ir numeriu ar Lietuvos futbolo rinktinės sirgalių šaliką.

2010-04-22Diplomatai ir valdininkai – futbolo turnyre

Balandžio 24 d. 9.45 val. sporto arenoje „Sportima“ (Ąžuolyno g. 5, Vilnius) įvyks mini-futbolo tarptautinis turnyras „Taurė Euro 2012“, kuriame varžysis diplomatinių atstovybių bei Lietuvos valdžios institucijų komandos.

2010-03-16Kviečia atviras Vilniaus aviatorių šachmatų turnyras

ATVIRAS VILNIAUS AVIATORIŲ ŠACHMATŲ TURNYRAS kviečia registruotis ir dalyvauti labai draugiškame renginyje. Turnyras vyks kovo 20 d. Vilniaus oro uoste nuo 14.15 val.

2010-02-05Įkurtas DAVIS CUP teniso mačo virtualus spaudos centras

Vasario 8 d. 10.30 val. prieš mačą tarp Luko Mugevičiaus ir Beno Majausko įvyks spaudos konferencija apie Lietuvos komandos pasirengimą Davis taurės mačui. Spaudos konferencija įvyks V.Gerulaičio teniso akademijoje (Ąžuolyno 7, Vilnius) geriau žinoma “SEB arenos” vardu).

2010-02-04Akcija, skirta onkologinių ligų prenvencijai: žurnalistų ir medikų rungtynės

Vasario 5 d. 12 val. „Sportimos“ arenoje (Ąžuolyno g. 5, Vilnius) vyks futbolo varžybos tarp Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubo ir Lietuvos gydytojų rinktinių.

2009-12-17Per Kalėdinį LFF ir žurnalistų turnyrą bus pristatyta V. Ivanausko biografinė knyga

Gruodžio 18 d. Vilniuje, “Sportima” manieže, vyks Kalėdinis turnyras, kuriame varžysis LFF ir žurnalistų komandos. Po šio turnyro bus pristatyta vieno geriausių Lietuvos futbolininkų – Valdo Ivanausko - biografinė knyga „Valdas Ivanauskas. Žaidimas gyvenimu“.

2009-09-29Lietuvos futbolo federacijos renginiai

Rugsėjo 30 d., trečiadienis/ Lietuvos futbolo federacija pateikia žurnalistams šios dienos renginių kalendorių.

Geriausio gegužės sporto žiniasklaidos darbo herojus – JAV lietuvių sūnus (1)

„Lietuvos ryto“ korespondentės Ritos Stankevičiūtės straipsnis „Čikagos lietuvių sūnus D. Malūkas svajonę gaudo vėjo greičiu: nusitaikė į prestižines „IndyCar“ lenktynes“ tapo geriausiu gegužės mėnesio Lietuvos sporto žiniasklaidos darbu.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media