2024 m. vasario 24 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Sporto renginiai

*print*

Archyvas

 

2010-09-09Kaune vyks pirmasis Lietuvos sporto veteranų suvažiavimas

Rugsėjo 11 d. Kauno sporto halėje vyks pirmasis Lietuvos sporto veteranų suvažiavimas, kurį rengia Sporto veteranų asociacija „Penki žiedai“. Susitikti, padiskutuoti kviečiami visi sportui iki šiol neabejingi sportininkai senjorai – ir tie, kurie sportuoja tik savo malonumui, ir tie, kurie vis dar gina savo miestų ar šalies garbę vietinėse ar Europos, pasaulio veteranų pirmenybėse. Kartu kviečiame vykti ir žurnalistus.

2010-09-01Prieš futbolo rinktinių susitikimą rungtyniaus Lietuvos ir Škotijos futbolo žurnalistai

Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubas „Press'as" prasidedant naujam atrankos į 2012 metų Europos futbolo čempionatą ciklui siekia įvesti naują tradiciją žurnalistams. Prieš kiekvienas Lietuvos rinktinės rungtynes sužaisti draugišką mačą su tos šalies žiniasklaidos atstovais. Lietuvos ir Škotijos žurnalistų susitikimas vyks penktadienį 12.00 val. Kaune, nacionalinės futbolo akademijos aikštėje (Aušros g. 42 D).

2010-08-30Po maratonininko pusryčių – spaudos konferencija ir bėgimas su Živile Balčiūnaite

Likus dviems savaitėms iki septintojo Vilniaus maratono, Europos čempionės, maratonininkės Živilės Balčiūnaitės treneris Romas Sausaitis improvizuotų pusryčių metu atskleidė ilgų distancijų bėgikų mitybos paslaptis. Pati sportininkė šiuo metu išvykusi į Vokietiją, tačiau ją visi gerbėjai galės išvysti rugsėjo 4 d. bėgime „Avon žygis prieš krūties vėžį su Živile Balčiūnaite“, o dar po savaitės – Vilniaus maratone. Spaudos konferencija žurnalistams, kurioje dalyvaus sportininkė, jos treneris bei tradicinio bėgimo organizatorius R.Sausaitis, vyks rugsėjo 2 d. 14 val. Vilniaus miesto savivaldybėje.

2010-08-30„Maratonininko pusryčiai“ su Živile Balčiūnaite

Pirmadienį, rugpjūčio 30 d., 12 val. kviečiame Jus į aikštę prieš Vingio parko estradą, kur vyks „Maratonininko pusryčiai“ su Europos čempione Živile Balčiūnaite. Živilė papasakos, kodėl ji taip vėlai pusryčiauja, kokius slaptus ingredientus ji valgo prieš maratoną. Atvykę galėsite paskanauti energetinių batonėlių ir išbandyti mėgstamiausią Europos čempionės pusryčių patiekalą.

2010-08-27Pirmą rugsėjo savaitgalį vėl sukvies ralis „Aplink Lietuvą 2010“

Pirmąjį rugsėjo savaitgalį, 3-5 dienomis, vyks tradicinis ralis „Aplink Lietuvą 2010“, kurio dalyviai varžysis dėl Lietuvos Respublikos Prezidentės taurės. Šeštadienį 10.30 val. Kaune, Rotušės aikštėje, rengiamas iškilmingas varžybų atidarymas ir ralio startas. Rugsėjo 5 d. 17 val. Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, šalia Prezidentūros, vyks iškilminga ralio finišo ceremonija, kurioje dalyvaus visi finišavę visų ralio įskaitų dalyviai, o nugalėtojams čia bus įteikta Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės taurė. Spaudos konferencija ir prizininkų apdovanojimas - „Litexpo“ parodų rūmuose 18.30 val.

2010-08-20Sostinėje - dviratininkų ir riedutininkų maratonai. Būk dalyviu arba žiūrovu!

Prieš pusmetį gimusi idėja jau šį sekmadienį, rugpjūčio 22 d., tampa realybe – įvyks pirmasis Vilniaus miesto dviratininkų maratonas. Šiai dienai yra užregistravę beveik 2 tūkst. dalyvių – profesionalų, mėgėjų, vaikų. Nugalėtojams numatyti piniginiai prizai, o pirmąsias vietas užėmę sportininkai vyrų ir moterų įskaitose gaus ir po „Mercedes-Benz“ dviratį. Vilniaus miesto mero taurė bus įteikta gausiausiai mėgėjų komandai.

2010-08-17Kviečiame į viešą treniruotę su Živile Balčiūnaite

Rugpjūčio 20 d., penktadienį, 18 val. Vilniaus Vingio parko stadione vyks vieša treniruotė, skirta Vilniaus maratono dalyviams. Joje dalyvaus Europos lengvosios atletikos čempionato aukso medalio laimėtoja Živilė Balčiūnaitė, du kartus Vilniaus maratono nugalėtoja Diana Lobačevskė, taip pat futbolo klubo Vilniaus „Žalgirio“ žaidėjai.

2010-08-04Po akmenų ridenimo Neryje vėl startuos „Vilniaus regata“

Netrukus bus pradėtas valyti Neries dugnas, o iš jo iškelti akmenys taps pirmuoju ženklu, kad upė pasirengusi „Vilniaus regatai“. Po mėnesio startuos ir jubiliejinė – dešimtoji – „Vilniaus regata“, kurią kasmet organizuoja Vilniaus sporto ir turizmo klubas „Regata“. Renginį kasmet remia ir Vilniaus miesto savivaldybė. Pasak šio klubo pirmininko ir renginio organizatoriaus Sauliaus Mažeikio, dalyvauti renginyje kviečiami ne tik vilniečiai, bet ir gyventojai iš kitų miestų bei šalių. Šiame renginyje nuo jo organizavimo pradžios jau dalyvavo 1848 irkluotojai.

2010-08-04Baltarusija mes iššūkį Lietuvos rinktinei

Paskutinei repeticijai prieš 2012 metų Europos čempionato atrankos ciklą besirengiančios Lietuvos ir Baltarusijos rinktinės nusiteikusios rimtai. Jau kitą trečiadienį, rugpjūčio 11 dieną, Kaune vyksiančioms draugiškoms varžyboms baltarusiai į Lietuvą atsivežą visa puokštę žvaigždžių, iš kurių ryškiausia - Ispanijos milžinui „Barcelona“ priklausantis Aliaksandras Hlebas. 2009 metais kartu su „Barcelona“ UEFA Čempionų lygą, Ispanijos čempionatą ir šalies taurę laimėjęs 29 metų saugas kitą savaitę su Baltarusijos rinktine lankysis Lietuvoje.

2010-08-03Sekmadienį Pakruojyje - rekonstruoto stadiono atidarymas

Rugpjūčio 1 dieną Pakruojyje vyksianti „Kruojos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkų dvikova bus neeilinė. Ne tik dėl rekonstruoto miesto stadiono atidarymo, bet ir dėl pirmosios A lygos televizijos transliacijos iš Pakruojo.

2010-08-03 Į Vilniaus „Velomaratoną“ užsiregistravo per 370 dviračių entuziastų

Likus trims savaitėms iki pirmojo Vilniaus „Velomaratono“, startuosiančio rugpjūčio 22 dieną, važiuoti „Velomaratone“ pareiškė norą daugiau kaip 370 įvairaus amžiaus dviratininkų iš skirtingų Lietuvos miestų. Registracija į pirmąją tokio masto dviračių šventę Vilniuje bus nemokama iki rugpjūčio 20 dienos, nes starto mokesčius už visus dalyvius sumokės „Velomaratono“ partneris – bendrovė „Lietuvos dujos“. Registruojantis renginio dieną starto mokestis bus 40 litų. Nemokama registracija vyksta oficialioje „Velomaratono“ svetainėje internete – www.velomaratonas.lt .

2010-07-29Sostinėje vyks pirmasis riedutininkų maratonas „Riedėk.lt“

Rugpjūčio 22 d. 10 val. Vingio parke startuos pirmasis sostinėje riedutininkų maratonas „Riedėk.lt“. Maratoną rengia Lietuvos riedutininkų asociacija, turinti keletą tūkstančių asocijuotų narių. Pasak vienos iš renginio organizatorių, riedutininkės Neringos Laurikietytės, riedučių sostinės gatvėse vis daugėja. Tai tinkama priemonė aktyviam poilsiui, ir ją renkasi ne tik vaikai ar jaunimas, bet ir brandaus amžiaus žmonės. Į maratoną taip pat kviečiami įvairaus amžiaus riedutininkai.

2010-07-29Rugpjūčio 22-ąją Vilniuje – didžiausias dviračių maratonas

Priešpaskutinį vasaros sekmadienį, rugpjūčio 22 d., Vilniuje rengiama dviračių šventė „Velomaratonas”, planuojanti sutraukti rekordinį dalyvių skaičių tiek iš Lietuvos, tiek ir užsienio. Dviračių maratonas vyks pačiame miesto centre – tuo metu autotransportas pilnai užleis gatves dviratininkams. „Velomaratone“ gali dalyvauti bet kokio amžiaus ir pajėgumo dviratininkai. Išankstinė registracija į maratoną – iki rugpjūčio 20 d. oficialiame „Velomaratono“ tinklalapyje http://www.velomaratonas.lt .

2010-07-22„Siemens“ arenoje – iškilmingas Europos jaunių krepšinio čempionato atidarymas

Šiandien, liepos 22 d., 18 val. Vilniaus „Siemens“ arenoje (Ozo g. 14) vyks Europos jaunių krepšinio čempionato iškilmingas atidarymas. Čempionato dalyvius pasveikins FIBA, Lietuvos krepšinio federacijos atstovai, taip pat Vilniaus meras Vilius Navickas. Vakaro metu sportininkams skambės čempionato himnas, specialiai renginiui parašytas maršas, choras atliks Lietuvos tautinę giesmę koncertuos, komandas pagerbs muzikinė grupė „Kastaneda“, šoks šokėjų trupė.

2010-07-15Iki Žalgirio jubiliejui skirto dviračių žygio liko 2 dienos

Liepos 18-23 d. vyks dviračių žygis „Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms paminėti“. Šį dviračių žygį rengianti Karo prievolės administravimo tarnyba prie KAM ragina registruotis ir prisijungti prie žygio dalyvių. Užsiregistravusieji iki liepos 16 d. 14 val. dar galės patekti į „nemokamą traukinį“: kartu su kariškiais jų transportu šeštadienį keliauti iki Klaipėdos, kur žygio organizatoriai patys ketina pasirūpinti ir nakvyne, ir maitinimu. Šis žygis yra ir puiki galimybė jo dalyviams išbandyti savo fizinį ir psichologinį pasirengimą ekstremaliomis sąlygomis.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media