2023 m. balandžio 1 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Sporto renginiai

*print*

Archyvas

 

2016-04-2111 įdomybių apie 2016 m. olimpinių žaidynių ugnį

Balandžio 21 dieną 12 val. Graikijoje, Senovės Olimpijoje suliepsnojo Rio de Žaneiro žaidynių ugnis. Nuo saulės spindulių vaidilutės uždegė olimpinį deglą, simbolizuojantį taiką, vienybę ir draugystę. Septynias dienas olimpinė ugnis keliaus po Graikiją ir balandžio 27 d. Atėnuose bus perduoda Rio de Žaneirui. Braziliją deglas pasieks gegužės 3 d. ir kelionę baigs Rio de Žaneire rugpjūčio 5 d., kuomet olimpinė ugnis suliepsnos žaidynių atidarymo ceremonijoje, „Maracana“ stadione. Vienuolika įdomių faktų apie Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių ugnies kelionę.

2016-04-07Atkurtoms olimpinėms žaidynėms – 120 metų

Lygiai prieš 120 metų Atėnų Panathinaikos stadione Graikijos karalius Georgas I paskelbė žaidynių pradžią, nuskambėjo olimpinis himnas ir prasidėjo pirmasis olimpiados keturmetis.

2016-03-05"Išjudink save“ parama – dešimčiai projektų

Jogos užsiėmimai pajūryje, lankų sukimo rekordas Alytuje, bėgimai Vilniaus pažintiniais maršrutais – tai kelios iš daugelio judrumą skatinančių veiklų, kurias Lietuvos žmonės turės galimybę nemokamai išbandyti programos „Išjudink save“ metu. Šiandien ją administruojantis Lietuvos olimpinis fondas (LOF) paskelbė projektus, gausiančius „The Coca-Cola Foundation“ finansavimą. Iš viso „Išjudink save“ programos komisijoje, kurioje dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK), LOF, Lietuvos olimpiečių asociacijos ir „Coca-Cola HBC Lietuva" atstovai, vertinimui buvo pateikta net 440 paraiškų. Dešimčiai geriausių projektų išdalinti 25 tūkst. eurų, dar tiek pat bus skirta jų renginių viešinimui ir atributikai.

2016-01-11Žurnalistų paplūdimio tinklinio žiemos čempionatas

Vasario 13 dieną nuo 14 val. rengiamas Lietuvos sporto žurnalistų paplūdimio tinklinio žiemos čempionatas. Turnyras vyks Vilniaus uždarame aikštyne Žirmūnų g. 68 (tiesiai už Žirmūnų „McDdonalds“ - http://auksma.lt/uzdaras-aikstynas/kontaktai/ ) ant šildomo smėlio. Formatas - 3 prieš 3 (jei bus mažai norinčių dalyvauti komandų, galime pergalvoti į 2x2). Galima turėti 1 atsarginį (kad ir apsidraudimui traumų atveju). Tad formuokite komandas redakcijų, draugų ar free agentų principu ir registruokitės čia komentaruose arba el. pašto adresu lszfederacija@gmail.com iki vasario 1 dienos.

2016-01-08Programa „Išjudink save“ skiria paramą renginių organizatoriams

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kartu su bendrove „Coca-Cola HBC Lietuva“ 2016-aisiais įgyvendins programą „Išjudink save“. Šiai programai, kurios tikslas – padidinti Lietuvos gyventojų fizinį aktyvumą, „The Coca-Cola Foundation“ skiria 50 tūkst. eurų. Šios lėšos bus skirtos fizinį aktyvumą skatinančių renginių finansavimui ir programos viešinimui. LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė renginių organizatorius pakvietė teikti paraiškas finansinei paramai gauti.

2015-12-24LRT žurnalistė B. Virbalytė – geriausia šių metų Lietuvos lengvaatletė

LRT žurnalistė B. Virbalytė – geriausia šių metų Lietuvos lengvaatletė LRT TELEVIZIJOS žurnalistė, ėjikė Brigita Virbalytė-Dimšienė paskelbta viena iš dviejų geriausių šių metų Lietuvos lengvaatlečių. Tai paaiškėjo susumavus sporto aistruolių, žurnalistų ir ekspertų balsus.

2015-12-05Balsuokite už sportui nusipelniusius žmones

Prasidėjo Lietuvos sporto apdovanojimų balsavimas virtualioje erdvėje. Visi, sportui neabejingi žmonės jau gali portale lsa.lrytas.lt ir rinkti metų sportininką ir sportininkę, metų vyrų ir moterų komandas, metų trenerį, metų sportininką (-ę) su negalia ir metų pergalę.Balsavimas portale lrytas.lt vyks iki gruodžio 28-osios.

2015-12-05Sėkmingas „Sporto kino vakarų“ finišas

Pirmasis bendras Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Vilniaus universiteto (VU) projektas baigėsi, tačiau žiūrovų dėmesys ir įsitraukimas sporto filmų peržiūrų organizatores jau verčia galvoti apie projekto tęsinį kitais metais.

2015-11-28Kijevas: buvęs žalgirietis G. Chižniakas dalijo blokus Lietuvos žurnalistams

Tarptautiniame krepšinio turnyre "Budivelnyk" 70-mečio taurei laimėti Kijeve antradienį iškilmingai paminėta ir Lietuvos kariuomenės 97-ųjų atkūrimo metinių diena. Ir paminėta ji geriausiomis lietuviškomis tradicijomis - krepšinio varžybomis.

2015-10-29„Žurnalistų regatą“ laimėjo LNK komanda

Kauno mariose finišavo tradicinė „Žurnalistų regata“ Paskutiniojo trečiojo etapo abu plaukimus laimėjo kapitono Raimondo Šiugždinio vedama jachta „Arabela-AG Baltic” ir regatos naujokė LNK įgula. Antrieji pirmojo plaukimo finišo liniją kirto „Verslo žinių“ komanda su jachta „Raganosis-Eltel“ (kapitonas Saulius Pajarskas). Iš kart po jų finišavo LRT komanda su jachta „Barta“, vadovaujama kapitono Simono Steponavičiaus.

2015-10-09Vida Vencienė: Norvegija laukia jaunųjų olimpiečių

Vos už trijų mėnesių, vasario 12-21 dienomis Norvegijos mieste Lilehameryje, kuriame 1994 m. vyko žiemos olimpinės žaidynės vėl susirinks sportininkai iš viso pasaulio, tik šį kartą čia varžysis jaunieji, 15-18 m. olimpiečiai. Antrosios jaunimo žiemos olimpinės žaidynės vyks dešimt dienų ir suburs apie 1100 jaunųjų sportininkų iš 70 šalių, kurie susirungs septyniose sporto šakose. Apie tai, kokia bus ši žiemos sporto šventė ir ką ji duos jauniesiems sportininkams pasakoja spalio 1-4 dienomis žaidynių misijos vadovų seminare dalyvavusi olimpinė čempionė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto vyr. referentė Vida Vencienė.

2015-08-26Ralyje užsimezgusią pažintį vainikavo sėkminga santuoka

Rugsėjo 18-20 dienomis vyks tradicinis ralis „Aplink Lietuvą 2015“, kurį rengia Lietuvos automobilių klubas (LAK) ir kurio dalyviai varžosi dėl garbingiausio šių lenktynių trofėjus – Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės taurės. Šiemetinis ralis „Aplink Lietuvą“ kartu bus ir šalies automobilininkų sąjungos rengiamų „LAS taurės 2015“ lenktynių šeštojo etapo varžybos.

2015-08-25Žurnalistai gali akredituotis į jaunimo žiemos olimpines žaidynes, kurios vyks Lilehameryje

Žurnalistai jau galima registruotis akreditacijai į jaunimo žiemos olimpines žaidynes, kurios 2016 m. vasario 12-21 vyks Lilehameryje. Išsamią informaciją apie žaidynes rasite čia: http://lillehammer2016.com/ . Žaidynėse dalyvaus apie 100 15-18 m. sportininkų, Lietuvos atstovams planuojami 6-7 kelialapiai.

2015-08-20Trakai džiaugėsi „slalomo dvikovomis“

Šeštadienį automobilių sporto mėgėjai rinkosi į naujo formato figūrinio važiavimo (slalomo) varžybas. Varžybų organizatorius, šviežiai atsidariusi „Slalomo Akademija“, kalbėjo atvirai: „norime pateikti šią sporto šaką kaip labai linksmą laiko praleidimo būdą tiek dalyviams, tiek žiūrovams ir kartu sukurti galimybę vairuotojams didinti savo vairavimo meistriškumą, kuris vėliau pagelbės ir kelyje...“. Renginys vyko Trakuose, aikštelėje prie Galvės ežero. Prieš varžybas aikštelė buvo padalinta į dvi lygias dalis (A ir B), kuriose sudėtos dvi identiškos trasos. Varžyboms prasidėjus dalyviai buvo sustatyti vienas šalia kito ir startavo poromis vienu metu, todėl žiūrovai galėjo stebėti dviejų dalyvių važiavimus vienu metu ir iš karto analizuoti rezultatus „finišas.lt“ sistemoje.

2015-08-13Buriuotojus žurnalistus išbandė vandens stichija

Priešpaskutinę „Kuršių marių regatos“ dieną įvykusiame Žurnalistų regatos antrame etape oro sąlygos buriuojančių žiniasklaidos atstovų nelepino. Buriuojančių žiniasklaidos atstovų neišgąsdino ekstremalios oro sąlygos. Helly Hansen vardo žurnalistų regata vyko pučiant 11-13 m/s vėjui ir pareikalavo pasitelkti ne tik jėgas, bet ir visus ankstesniame etape įgytus įgūdžius.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media