2022 m. sausio 20 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Sporto renginiai

*print*

Archyvas

 

2016-01-08Programa „Išjudink save“ skiria paramą renginių organizatoriams

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kartu su bendrove „Coca-Cola HBC Lietuva“ 2016-aisiais įgyvendins programą „Išjudink save“. Šiai programai, kurios tikslas – padidinti Lietuvos gyventojų fizinį aktyvumą, „The Coca-Cola Foundation“ skiria 50 tūkst. eurų. Šios lėšos bus skirtos fizinį aktyvumą skatinančių renginių finansavimui ir programos viešinimui. LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė renginių organizatorius pakvietė teikti paraiškas finansinei paramai gauti.

2015-12-24LRT žurnalistė B. Virbalytė – geriausia šių metų Lietuvos lengvaatletė

LRT žurnalistė B. Virbalytė – geriausia šių metų Lietuvos lengvaatletė LRT TELEVIZIJOS žurnalistė, ėjikė Brigita Virbalytė-Dimšienė paskelbta viena iš dviejų geriausių šių metų Lietuvos lengvaatlečių. Tai paaiškėjo susumavus sporto aistruolių, žurnalistų ir ekspertų balsus.

2015-12-05Balsuokite už sportui nusipelniusius žmones

Prasidėjo Lietuvos sporto apdovanojimų balsavimas virtualioje erdvėje. Visi, sportui neabejingi žmonės jau gali portale lsa.lrytas.lt ir rinkti metų sportininką ir sportininkę, metų vyrų ir moterų komandas, metų trenerį, metų sportininką (-ę) su negalia ir metų pergalę.Balsavimas portale lrytas.lt vyks iki gruodžio 28-osios.

2015-12-05Sėkmingas „Sporto kino vakarų“ finišas

Pirmasis bendras Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Vilniaus universiteto (VU) projektas baigėsi, tačiau žiūrovų dėmesys ir įsitraukimas sporto filmų peržiūrų organizatores jau verčia galvoti apie projekto tęsinį kitais metais.

2015-11-28Kijevas: buvęs žalgirietis G. Chižniakas dalijo blokus Lietuvos žurnalistams

Tarptautiniame krepšinio turnyre "Budivelnyk" 70-mečio taurei laimėti Kijeve antradienį iškilmingai paminėta ir Lietuvos kariuomenės 97-ųjų atkūrimo metinių diena. Ir paminėta ji geriausiomis lietuviškomis tradicijomis - krepšinio varžybomis.

2015-10-29„Žurnalistų regatą“ laimėjo LNK komanda

Kauno mariose finišavo tradicinė „Žurnalistų regata“ Paskutiniojo trečiojo etapo abu plaukimus laimėjo kapitono Raimondo Šiugždinio vedama jachta „Arabela-AG Baltic” ir regatos naujokė LNK įgula. Antrieji pirmojo plaukimo finišo liniją kirto „Verslo žinių“ komanda su jachta „Raganosis-Eltel“ (kapitonas Saulius Pajarskas). Iš kart po jų finišavo LRT komanda su jachta „Barta“, vadovaujama kapitono Simono Steponavičiaus.

2015-10-09Vida Vencienė: Norvegija laukia jaunųjų olimpiečių

Vos už trijų mėnesių, vasario 12-21 dienomis Norvegijos mieste Lilehameryje, kuriame 1994 m. vyko žiemos olimpinės žaidynės vėl susirinks sportininkai iš viso pasaulio, tik šį kartą čia varžysis jaunieji, 15-18 m. olimpiečiai. Antrosios jaunimo žiemos olimpinės žaidynės vyks dešimt dienų ir suburs apie 1100 jaunųjų sportininkų iš 70 šalių, kurie susirungs septyniose sporto šakose. Apie tai, kokia bus ši žiemos sporto šventė ir ką ji duos jauniesiems sportininkams pasakoja spalio 1-4 dienomis žaidynių misijos vadovų seminare dalyvavusi olimpinė čempionė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto vyr. referentė Vida Vencienė.

2015-08-26Ralyje užsimezgusią pažintį vainikavo sėkminga santuoka

Rugsėjo 18-20 dienomis vyks tradicinis ralis „Aplink Lietuvą 2015“, kurį rengia Lietuvos automobilių klubas (LAK) ir kurio dalyviai varžosi dėl garbingiausio šių lenktynių trofėjus – Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės taurės. Šiemetinis ralis „Aplink Lietuvą“ kartu bus ir šalies automobilininkų sąjungos rengiamų „LAS taurės 2015“ lenktynių šeštojo etapo varžybos.

2015-08-25Žurnalistai gali akredituotis į jaunimo žiemos olimpines žaidynes, kurios vyks Lilehameryje

Žurnalistai jau galima registruotis akreditacijai į jaunimo žiemos olimpines žaidynes, kurios 2016 m. vasario 12-21 vyks Lilehameryje. Išsamią informaciją apie žaidynes rasite čia: http://lillehammer2016.com/ . Žaidynėse dalyvaus apie 100 15-18 m. sportininkų, Lietuvos atstovams planuojami 6-7 kelialapiai.

2015-08-20Trakai džiaugėsi „slalomo dvikovomis“

Šeštadienį automobilių sporto mėgėjai rinkosi į naujo formato figūrinio važiavimo (slalomo) varžybas. Varžybų organizatorius, šviežiai atsidariusi „Slalomo Akademija“, kalbėjo atvirai: „norime pateikti šią sporto šaką kaip labai linksmą laiko praleidimo būdą tiek dalyviams, tiek žiūrovams ir kartu sukurti galimybę vairuotojams didinti savo vairavimo meistriškumą, kuris vėliau pagelbės ir kelyje...“. Renginys vyko Trakuose, aikštelėje prie Galvės ežero. Prieš varžybas aikštelė buvo padalinta į dvi lygias dalis (A ir B), kuriose sudėtos dvi identiškos trasos. Varžyboms prasidėjus dalyviai buvo sustatyti vienas šalia kito ir startavo poromis vienu metu, todėl žiūrovai galėjo stebėti dviejų dalyvių važiavimus vienu metu ir iš karto analizuoti rezultatus „finišas.lt“ sistemoje.

2015-08-13Buriuotojus žurnalistus išbandė vandens stichija

Priešpaskutinę „Kuršių marių regatos“ dieną įvykusiame Žurnalistų regatos antrame etape oro sąlygos buriuojančių žiniasklaidos atstovų nelepino. Buriuojančių žiniasklaidos atstovų neišgąsdino ekstremalios oro sąlygos. Helly Hansen vardo žurnalistų regata vyko pučiant 11-13 m/s vėjui ir pareikalavo pasitelkti ne tik jėgas, bet ir visus ankstesniame etape įgytus įgūdžius.

2015-08-07Finišavo 14-oji Europos makabiada Berlyne

Žaidynėse dalyvavo 2340 sportininkų iš 38 šalių, kurie varžėsi 19-je sporto šakų. Dvidešimt šeši Lietuvos „Makabi“ delegacijos nariai startavo penkiose sporto šakose, jaunių, suaugusių ir veteranų grupėse. Puikiai pasirodė jaunieji sportininkai. Plaukikė Jekaterina Gamper iškovojo tris bronzos medalius įvairių plaukimo stili ų distancijose ir dar du: vieną aukso ir vieną sidabro estafetėse su kitų šalių sportininkais. Plaukikas Artiomas Perepelica iškovojo du bronzos medalius individualiose rungtyse ir vieną sidabro medalį estafetėje. Jaunoji stalo tenisininkė Vanessa Ražinskytė iškovojo du sidabro medalius: vieną individualiai ir vieną kartu su Anglijos stalo tenisininku. Iš viso Lietuvos jaunieji makabiečiai iškovojo 10 medalių.

2015-06-22Seni motociklai ir automobiliai žavėjo ne tik kėdainiečius

Lietuvos geografiniame centre – Kėdainiuose – finišavo VšĮ „Saugus ratas“ surengtas istorinių -transporto priemonių ralis, kasmet tampantis tikra senovinės technikos puoselėtojų ir restauratorių nekantriai laukta švente.

2015-06-02Kas motyvuoja olimpiečius siekti rezultatų?

Profesionalūs sportininkai įkvepia savo pasiekimais, tačiau retai susimąstome, koks sunkus yra jų kelias į sportines aukštumas. Sekinančios treniruotės, nuolatinės kelionės, varžybos, o kartais ir nesėkmės gali rimtai išmušti iš vėžių. Kaip nepasiduoti ir toliau siekti tikslo pasakoja olimpiečiai, kurie dalyvavo Olimpinio deglo estafetėje Kaune vykusioje Olimpinėje dienoje. Nustebsite, bet stebuklingo recepto nėra – į priekį juos veda vidinė motyvacija.

2015-05-22Ar sportuoti gali kiekvienas?

Visi žinome, kad fiziškai aktyvus žmogus yra sveikas, tačiau ne visi ryžtasi sportuoti. Nuo stadiono, dviračio ar sporto klubo gali atgrasyti stereotipai – tai jauniems, sveikiems, sportiškiems žmonėms. Ar tikrai kiekvienas gali būti fiziškai aktyvus? Kaip pasirinkti tinkamą veiklą ir nuo ko pradėti? Į klausimus atsako sveikuolių sąjungos prezidentas, 31 tūkstančio sveikuolių mokytojas, žiemos maudynių organizatorius, 1000 mylių bėgimo čempiono ir 10 pasaulio ir Gineso rekordų autoriaus Petro Silkino treneris Dainius Kepenis.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media