2023 m. spalio 4 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Sporto renginiai

*print*

Archyvas

 

2014-03-13Lietuvos sporto žurnalistai žais futbolo turnyre Afrikoje

Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto žurnalistų klubo „PRESS‘as“ komanda išvyksta į Egiptą, kur kovo 16-20 dienomis vyks tarptautinis žurnalistų futbolo turnyras. Jame dalyvaus 10 komandų iš 7 valstybių. Aleksandrijoje, iki kurios Lietuvos žurnalistų komandą skraidina kelionių agentūra „Novaturas“, vyksiančio turnyro grupės varžybose Lietuvos sporto žurnalistai susitiks su Egipto, Irako ir Vokietijos komandomis.

2014-03-05Iki Pasaulio futbolo čempionato liko lygiai 100 dienų

„Daugelis įsivaizduoja, kad Brazilija – labai toli, tačiau laiko skirtumas nėra toks jau didelis. Daug rungtynių prasidės Lietuvai idealiu laiku – 19 val., kitos – 22 ir 23 val. Tad čempionatą bus galima komfortiškai žiūrėti, ne darbo metu ir ne kur nors video įrenginyje“, – pasakoja LRT sporto prodiuseris Ramūnas Grumbinas

2014-03-04Žurnalistai kviečiami į tarptautinį vandensvydžio turnyrą Elektrėnuose

MALONIAI KVIEČIAME ŽURNALISTUS PALAIKYTI MŪSŲ ŠALIES RINKTINĘ TARPTAUTINIAME VANDESNVYDŽIO TURNYRE, KURIS VYKS ELEKTRĖNUOSE, 2014 M. KOVO 7-9 d.

2014-03-01Nauji maršrutai atveria daugiau galimybių sporto sirgaliams

Kol Lietuvos futbolo klubai neprasibrauna į svarbiausių Europos turnyrų – UEFA Čempionų lygos ar Europos lygos grupių varžybas, aistringiausi futbolo gerbėjai stebėti aukščiausio lygio futbolo skuba į artimiausias valstybes. Prasidėjus Čempionų lygos aštuntfinalio kovoms, arčiausiai nuo mūsų esantis miestas, kuriame vyksta atkrintamosios kovos – Sankt Peterburgas. Čia vietos „Zenit“ futbolininkai susitiko su Dortmundo „Borussia“. „Polet Airlines“ pradėjus reguliarius skrydžius iš Vilniaus į Sankt Peterbugą, buvusią Rusijos sostinę galima pasiekti vos per pusantros valandos.

2014-02-25Taupaus ir saugaus vairavimo paieškos

Rinktis taupų ir saugų vairavimo stilių jau kelis metus moko bei skatina VšĮ „Saugus ratas“, paskutiniąją žiemos mėnesio dieną, vasario 28-ąją, kviečianti į jau vienuoliktąjį ekonominį žygį automobiliais, kurio maršrutas šįkart drieksis bendro naudojimo keliais Vilnius – Šalčininkai – Eišiškės – Varėna – Marcinkonys – Druskininkai – Vilnius.

2014-02-22Belaukiant 2014-ųjų pasaulio futbolo čempionato – speciali laida per LRT

Ofcialus „2014 FIFA World Cup“ transliuotojas – LRT televizija – nuo vasario 23 dienos pradeda specialių laidų „Kelias į 2014 pasaulio futbolo čempionatą” ciklą. Šešiolikoje tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) parengtų apžvalgų bus supažindinama su visomis pasaulio pirmenybių finalininkėmis, Brazilijos arenomis, geriausiais planetos futbolininkais.

2014-02-22BTV eteryje – WRC ralis, kuris pirmą kartą vyks ir Lietuvoje

BTV jau nuo kovo 6-osios dienos pradeda pasaulio ralio čempionato WRC transliacijas. O LNK GO svetainėje bus talpinama visa tai, kas liks už kadro – interviu su vairuotojais, reportažai iš varžybų etapų bei sporto aistruolių komentarai. Kiekvienais metais WRC metu 2.6 milijonų litų vertės automobiliai susirungia 13-oje sunkiausių pasaulio trasų – o šį greičio ir techninių galimybių spektaklį stebi 800 milijonų gyventojų iš 180 šalių. O šiais 2014-aisiais, vienas iš etapų vyks ir Lietuvoje.

2014-02-13Pirmasis lietuvis žiemos olimpinių žaidynių aukso medalininkas – LRT televizijos premjeroje

„Aš dar mokykloje turėjau tikslą – esu laiptelius nusipiešęs. Norėjau būti stipriausias klasėje, paskui stipriausias mokykloje, rajone, Lietuvoje, Sovietų Sąjungoje ir ... pasaulyje.“ Tai prisiminimai, kuriuos atskleidžia pirmasis Lietuvos sportininkas, prieš 30 metų iškovojęs aukso medalį žiemos olimpinėse žaidynėse. Prisiminimų autorius – 1984-aisiais Sarajeve olimpinį auksą laimėjęs biatlonininkas Algimantas Šalna, kurį išvysime naujame LRT televizijos dokumentiniame filme „Norėjau būti geriausias“. Filmo premjera – jau šį šeštadienį, vasario 15 d. 12 val.

2014-02-11Žiūrimiausias olimpiados atidarymas per 14 metų: Sočio žaidynių atidarymą per LNK stebėjo daugiau nei milijonas

Transliacija iš Sočio prie televizijos ekranų sutraukė rekordinį žiūrovų skaičių ir tapo populiariausia programa šiemet. Preliminariais TNS LT duomenimis, 2014-ųjų žiemos olimpinių atidarymo ceremoniją iš Sočio stebėjo 1, 033 mln. žiūrovų.

2014-02-03Sartai: žvarbių lenktynių puošmena - trys rekordai

Pučiant aštriam pietryčiui šeštadienį Dusetose vykusias tradicines ristūnų lenktynes „Sartai 2014“ vainikavo trys nauji trasos rekordai. Žiūrovai visų jų sulaukė paskutiniajame, „Didžiojo žiemos prizo“, kurį tradiciškai steigia šių lenktynių organizatorė – žemės ūkio ministerija – važiavime. Plojimais buvo pasitiktas iki šios dienos gyvavusio rekordo autorius, varėniškis, Dubyčių žemės ūkio bendrovės sportininkas Stanislovas Kėrys, su žirgu Sakalu 2012 metais greičio kartelę pakėlęs iki 2 min. 03,219 sek.

2014-01-30Žurnalistai kviečiami į „LTeam“ žiemos olimpinį festivalį Ignalinoje

Renginio vietą iš Vilniaus šeštadienio rytą bus galima pasiekti specialiai užsakytu autobusu, kuris į Vilnių grįš tos pačios dienos vakare. Vietų skaičius ribotas, todėl dėl kelionės organizatorių užsakytu transportu kviečiame susisiekti žemiau nurodytais kontaktais. Maloniai kviečiame sudalyvauti šioje žiemos šventėje ne tik žiemos sporto entuziastus, bet ir visus neabejingus žiemos pramogoms! Su išsamia renginio programa galite susipažinti internetiniame puslapyje www.lteam.lt. Būsime dėkingi, jei apie savo dalyvavimą informuosite iš anksto.

2014-01-29Pergales tradicinėse lenktynėse „Sartai 2014“ primins solidūs prizai

Nors olimpinis principas skelbia, jog ne tiek svarbu laimėti, kiek dalyvauti, tačiau žirginio sporto prestižiniai turnyrai seniai garsėja solidžiais prizais, jų laimėtojams menančiais pergalės skonį. Istorija byloja, kad pirmasis piniginis prizas žirgų lenktynių ant Sartų ežero ledo nugalėtojui buvo įteiktas daugiau nei prieš 80 metų, 1933-aisiais, kai Žemės ūkio rūmai ėmė globoti ne tik Aukštaitiją garsinančią šventę ir premijuoti eikliausių žirgų šeimininkus. O iki tol garsiųjų lenktynių ant Sartų ežero ledo nugalėtojai kaip prizą parsivešdavo kadagio dūmais kvepiančią lašinių paltį, naujus pakinktus ar tada taip brangų mineralinių trašų maišą...

2014-01-23 „Sartai 2014“ – perlas žiemos sporto karūnoje

Vasario 1-ąją Dusetose vyksiančios tradicinės žirgų lenktynės „Sartai 2014“ pagrįstai tituluojamos kaip didžiausia, ne tik šį Aukštaitijos miestelį, bet ir visą Lietuvą garsinanti žirgų sporto mylėtojų fiesta. Daugeliui žmonių, nekalbant jau apie giminaičius ar gerus bičiulius, susitikti žirgų lenktynėse prie Sartų tapo garbės reikalu.

2014-01-21Pranešimas spaudai: Pasikeitęs ralio valdymas - saugumui užtikrinti

Šiais metais sausio 24-25 dienomis Utenos apylinkėse įvyksiančiame „Halls Winter Rally 2014" keičiasi ralio valdymas, siekiant užtikrinti, kad kiekvienam žiūrovui bei dalyviui renginys būtų saugus, sklandus ir paliktų nepamirštamus įspūdžius.

2014-01-16Olimpines žaidynes televizijos GALA klientai galės žiūrėti jiems patogiu metu HD formatu

Televizijos „Interaktyvioji GALA“ klientai olimpinių žaidynių sporto varžybas galės stebėti raiškiuoju (HD) formatu. Kai kurios varžybos vyks dieną ar vėlai vakare, tačiau televizijos GALA klientai visų varžybų įrašus galės peržiūrėti jiems patogiu metu. Be to, net ir įsijungę TV varžyboms jau prasidėjus, jas galės atsukti nuo pradžių, sustabdyti vaizdą ar pasukti jį į priekį.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media