2020 m. gegužes 26 d., Antradienis

Spaudos konferencijos

*print*

2020-05-25Kvietimas LVK online konferencija: Didžiausi valdžios paramos verslui trūkumai ir priežastys

Kviečiame Jus šį antradienį (05.26), 10 valandą, į Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) nuotoliniu būdu organizuojamą spaudos konferenciją, kurioje bus pristatyti naujausi įmonių vadovų apklausos rezultatai. Bus įvardinti konkretūs ir didžiausi valdžios paramos verslui trūkumai bei tai lemiančios priežastys.

2020-05-25Spaudos konferencija: Ftalatai nuotekose – nematoma grėsmė gamtai ir visuomenei. Kokių veiksmų galime ir turime imtis jau šiandien?

Kviečiame Jus į UAB „Vilniaus vandenys“ kartu su Lietuvos vandens tiekėjų asociacija inicijuojamą spaudos konferenciją-diskusiją, kurios tema: Ftalatai nuotekose – nematoma grėsmė gamtai ir visuomenei. Kokių veiksmų galime ir turime imtis jau šiandien? Spaudos konferencijos-diskusijos data: š. m. gegužės 26 d. (antradienis), 10 val.

2020-05-19Pakartotinė žiniasklaidos atstovų akreditacija Vyriausybės kanceliarijoje 2020 metams

Pradedama pakartotinė žurnalistų akreditacija Lietuvos Respublikos Vyriausybės Kanceliarijoje 2020 metams. Žiniasklaidos atstovus, dar neturinčius nuolatinių leidimų LRVK, bet norinčius juos gauti, kviečiame užpildyti anketą adresu http://epilietis.lrv.lt/formos/akreditacija iki gegužės 31 d. Vėliau priimti prašymai nebus nagrinėjami.

2020-05-17Vilniaus apygardos teisme bus išbandomos techninės galimybės žiniasklaidos atstovams užtikrinti viešumą teismui nagrinėjant politinės korupcijos bylą

Vilniaus apygardos teisme buvo gautas visuomenės informavimo priemonių prašymas sudaryti galimybes žiniasklaidos priemonių atstovams stebėti didelio žiniasklaidos ir visuomenės dėmesio sulaukusių bylų nagrinėjimą. Vilniaus apygardos teismas, atsižvelgdamas į prašymą ir įvertinęs informacinių technologijų saugumo ir technines galimybes, eksperimento būdu rytoj, gegužės 18 d., nuo 8.45 val. žiniasklaidos atstovams sudarys galimybę per nuotolį klausyti politinės korupcijos bylos nagrinėjimą.
archyvas (2342)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media