2020 m. rugsejo 21 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

2020-09-21Spaudos konferencija „Smulkaus ir vidutinio verslo perspektyvos Lietuvoje“.

Seime, rugsėjo 22 d., antradienį, 10.30 val. įvyks Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko, Kartų solidarumo sąjungos-Santalkos Lietuvai pirmininko pavaduotojo Juozo Imbraso spaudos konferencija „Smulkaus ir vidutinio verslo perspektyvos Lietuvoje“.

2020-09-21Žurnalistai kviečiami į atvirą ekspertų pristatymą-diskusiją „KALBĖKIMĖS: KAIP ĮVEIKSIME ŽIV?“

Kviečiame žurnalistus į atvirą pristatymą-diskusiją, kurioje ŽIV ekspertai ir su ŽIV pacientais dirbančių NVO atstovai aptars, kodėl Lietuvoje gydomų pacientų rodiklis yra vienas žemiausių Europoje, ir kodėl turėtume siekti UNAIDS programos tikslų. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) atsakys, su kokiomis kliūtimis susiduriame, kokie pokyčiai yra reikalingi ir kokius lūkesčius kelsime ateinantiems keliems metams. Renginys vyks viešbutyje NOVOTEL (Gedimino pr. 16), „Gintaro“ salėje II-ame a., 10 val., rugsėjo 22 d. (antr.)

2020-09-20Žurnalistai kviečiami dalyvauti reide Klaipėdoje

Gerb. žiniasklaidos atstovai, informuojame, kad pirmadienį, rugsėjo 21 dieną, nuo 13.00 val. iki 16.00 val., Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai su Aplinkos apsaugos agentūros darbuotojais ir policijos pareigūnais Klaipėdos regione organizuoja reidą, į kurį kviečiami žurnalistai. Reido metu bus matuojami anglies monoksido (CO) kiekiai automobilių išmetamosiose dujose.

2020-09-19Spaudos konferencija, kurios metu bus pristatyta bendrame Seimo ERK ir URK posėdyje priimta nuomonė „Dėl pasiūlymų dėl Europos Sąjungos ateities vertinimo ir Lietuvos Respublikos interesų“

Seime rugsėjo 21 d., pirmadienį 11 val. įvyks Seimo Europos reikalų ir Užsienio reikalų komitetų nario Audroniaus Ažubalio, Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininko Juozo Bernatonio ir Seimo Pirmininko pavaduotojo, Europos reikalų komiteto (ERK) pirmininko Gedimino Kirkilo spaudos konferencija. Spaudos konferencijos metu bus pristatyta 2020 m. rugsėjo 18 d. bendrame Seimo ERK ir URK posėdyje priimta nuomonė „Dėl pasiūlymų dėl Europos Sąjungos ateities vertinimo ir Lietuvos Respublikos interesų“.
archyvas (2415)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media