2020 m. balandžio 9 d., Ketvirtadienis

Spaudos konferencijos

*print*

2020-04-08Žurnalistai kviečiami į viešą diskusiją: Nuotolinio mokymo iššūkiai ir galimybės: kokius sprendimus siūlo TS-LKD ir nepriklausomi ekspertai?

Kokius sprendimus turime taikyti sėkmingam nuotolinio ugdymo įgyvendinimui? Kokios ilgalaikės strategijos reikia, siekiant, kad nuotoliniai ugdymo metodai išliktų svarbia švietimo proceso dalimi ir po Covid-19 sukeltos pandemijos? Ar nuotolinį mokymą galime matyti ne kaip problemą, o kaip galimybę Lietuvos švietimo sistemai? Ieškodami atsakymų į šiuos ir kitus klausimus kviečiame šį ketvirtadienį, balandžio 9 d., 11 val. prisijungti prie nuotolinės diskusijos virtualiame BNS Spaudos centre.

2020-04-08Spaudos konferencija „Kaip nepasiduoti pajamų ir proto depresijai“

Seime balandžio 9 d., ketvirtadienį, 11 val. įvyks NUOTOLINĖ Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojo, Liberalų sąjūdžio frakcijos nario Kęstučio Glavecko spaudos konferencija „Kaip nepasiduoti pajamų ir proto depresijai“. Dalyvauja socialinių mokslų daktaras, psichologas Gintaras Chomentauskas.

2020-04-03Pirmadienį Seime dvi nuotolinės spaudos konferencijos

Seime balandžio 6 d., pirmadienį, 11 val. įvyks NUOTOLINĖ Seimo nario Dainiaus Gaižausko spaudos konferencija „Dėl visuomenės informavimo priemonėse paskleistos tikrovės neatitinkančios informacijos paneigimo“. Seime balandžio 6 d., pirmadienį,12.30 val. įvyks NUOTOLINĖ Seimo nario Lino Kasčiūno spaudos konferencija „Dėl Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Dainiaus Gaižausko elgesio“.

2020-03-26Spaudos konferencija: Arkivysk. G. Grušas: kaip pasitiksim ir švęsim šv. Velykas

Kovo 27 d. (penktadienį) 13 val. Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas arkivyskupas Gintaras Grušas žiniasklaidai pristatys, kaip karantino situacijoje pasitiksim ir švęsim didžiausią metų šventę – šv. Velykas. Spaudos konferencija vyks Vilniaus Katedros aikštėje 13 val., iš karto po jos bus galima pasifilmuoti ir fotografuoti Vilniaus šv. vysk. Stanislovo ir šv. Vladislovo arkikatedroje bazilikoje.
archyvas (2299)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media