2022 m. rugpjucio 13 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

LŽS ir NŽKA renginiai

*print*

Archyvas

 

2013-12-05Žurnalistai aplankė Jehovos liudytojų bendruomenės centrą

Birštone vykusio Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centro (NRTIC) kartu su Lietuvos žurnalistų sąjunga organizuoto partnerystės kūrimo seminaro "Religinės įvairovės pažinimas ir sklaida Lietuvoje" metu surengta išvyką į Kauno rajone, Giraitėje esantį Lietuvos Jehovos liudytojų religinės bendrijos biurą. Kelionės iniciatorė NRTIC direktorė doc. dr. Milda Ališauskienė.

2013-12-04LŽS Vilniaus skyrius tradiciniai konkursai “Taiklusis šūvis” ir “Metų kornišonas”

Kiekvienais metais Lietuvos žurnalistų sąjungos Vilniaus skyrius rengia konkursus “Taikliausias šūvis” ir “Metų kornišonas”. Konkurso “Taikliausias šūvis” laureatais tampa radijo, televizijos, interneto ar spaudos žurnalistas, tais metais savo darbais pataikęs į svarbiausių įvykių bei aktualijų šerdį. Konkurso “Metų kornišonas” prizas (žalias agurkėlis) iškeliauja pas tuos kolegas, kurie labiausiai “susimovė”. Laukiame Jūsų darbų ir pasiūlymų iki š.m. gruodžio 10 d., o gruodžio 12 d. 17 val. 30 min kviečiame į A.Mickevičiaus muziejų (Bernardinų g.11) kartu palydėti senuosius metus, apdovanoti laureatus ir atidaryti naują Zino Kazėno parodą.

2013-12-04Indija – tai neįveikiamas sfinksas...“ Antanas Poška. LŽS ekspedicija „Indija’13 A.Poškos keliais“  (1)

LŽS Kelionių ir pramogų klubas 2013 11 10 – 28 dienomis dalyvavo unikalioje kultūrinėje ekspedicijoje į Indiją ir Andamanų salas, pagerbiant didįjį lietuvių keliautoją, esperantininką, antropologą, rašytoją ir žurnalistą Antaną Pošką. Šiemet sukako 110 – sios gimimo metinės, todėl ekspedicijos pagrindinis tikslas buvo pažymėti šią sukaktį keliaujant A.Poškos keliais Indijoje.

2013-12-01Laiškas iš Indijos. Ekspedicijos "Indija'13 A.Poškos keliais" nariai – jau pakeliui į namus

Pranešu, kad "Indija'13 A.Poškos keliais" ekspedicijos LŽS Kelionių ir pramogų klubo grupė jau pakeliui namo. Trys savaitės prabėgo turiningai, prasmingai ir įdomiai.

2013-11-30Įvyko išplėstinis Lietuvos žurnalistų sąjungos Valdybos posėdis

Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11, Vilnius) lapkričio 16 dieną įvyko išplėstinis Lietuvos žurnalistų sąjungos Valdybos posėdis, kuriame dalyvavo 10 valdybos narių Taip pat dalyvavo 29 LŽS Tarybos nariai. Posėdžio pirmininkas – LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius, posėdžio sekretorė – LŽS referentė Almonė Elena Baltrūnienė.

2013-11-25Jau išrinkti kandidatai Lietuvos meno kūrėjų asociacijos premijai gauti (1)

Šių metų spalio 9 dieną mūsų svetainėje paskelbėme kvietimą siūlyti kandidatus Lietuvos meno kūrėjų asociacijos premijai gauti. Lietuvos meno kūrėjų asociacija informavo mus, kad jau yra atrinkti kandidatai šiai premijai gauti

2013-11-20Lietuvos žurnalistų sąjunga kartu su Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centru organizuoja partnerystės seminarą

2013 m. lapkričio 28-29 d.,(ketvirtadienį, penktadienį), Birštone, Karališkoje rezidencijoje, Lietuvos žurnalistų sąjunga kartu su Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centru organizuoja partnerystės seminarą "Religinės įvairovės pažinimas ir sklaida".

2013-11-14Tarptautinis Vilniaus spaudos fotografijos festivalis persikels į miesto gatves

„Šiuo metu mieste turime erdvės trylikai iš aštuoniolikos festivalio parodų. Kadangi norime, jog visi darbai būtų pamatyti, kviečiame verslo atstovus ir organizacijas, kurios norėtų papuošti savo vitrinas fotografų darbais, prisijungti prie šios iniciatyvos. Visi kartu miestą galime padaryti dar gražesnį ir meniškesnį”, - sakė festivalio organizatorius Lietuvos spaudos fotografų klubo prezidentas Jonas Staselis.

2013-11-13Šį šeštadienį – skubus Lietuvos žurnalistų sąjungos Tarybos posėdis

Šį šeštadienį – skubus Lietuvos žurnalistų sąjungos Tarybos posėdis 2013 m. lapkričio 16 d. Žurnalistų namai, Jogailos g. 11 ( 3-ias aukštas ) Posėdžio pradžia 11.00 val.

2013-11-11Konkursas „Žmogus ir aplinka“, – iki gruodžio 4 dienos

Aplinkos ministerija ir Lietuvos žurnalistų sąjunga yra paskelbusios tradicinį kūrybinį konkursą žurnalistams „Žmogus ir aplinka“. Primename, kad konkursinius darbus galima pateikti iki gruodžio 4 dienos. Šio jau vienuoliktus metus rengiamo konkurso tikslas – skatinti žurnalistų kūrybiškumą ir profesionalumą supažindinant visuomenę su aplinkos sektoriaus (aplinkos apsaugos, statybos ir būsto plėtros) aktualijomis, problemomis ir jų sprendimo būdais, ugdant sąmoningą šalies gyventojų požiūrį į aplinką. Prizinis fondas – penki tūkstančiai litų.

2013-11-07Senjorų klube – darbštuolių žurnalistų benefisas (4)

Ar žinote, kad tradicinių mėnesinių Senjorų klubo susirinkimų pradžią jo pirmininkas Stanislovas Pleskus skelbia … švilpuku? Tai jis daro prisiminęs savo sportinę jaunystę. Ir šį kartą, lapkričio 6 dieną, griežtu švilptelėjimu „sutramdęs“ šurmuliuojančius kolegas, pirmininkas, kaip įprasta, pasveikino mėnesio sukaktuvininkus ir pristatė du susitikimo „kaltininkus“. Šiek tiek apie juos papasakosiu, nes su abiem kolegomis esu gerai pažįstamas – su vienu kone nuo žurnalistinio darbo pradžios, su antru suartėjau pastaraisiais metais.

2013-10-28Gintaras Labutis skaitys pranešimą apie intriguojančią istorinę asmenybę „Juozapas Senkovskis – keliautojas, fantastas“

Š.m. spalio 30 d. 17 val. A. Mickevičiaus muziejuje Vilniuje, Bernardinų g. 11, Gintaras Labutis skaitys pranešimą apie intriguojančią istorinę asmenybę „Juozapas Senkovskis – keliautojas, fantastas“.

2013-10-26Jungtinės ekspedicijos "Indija'13 Antano Poškos keliais" pristatymas – spaudos konferencija

Spalio 29 d. antradienį 13.30 val. Vilniaus savivaldybės reprezentacinėje Kolegijų salėje 20 aukšte, įvyks "Indija'13 Antano Poškos keliais" jungtinės ekspedicijos pristatymas - spaudos konferencija. Dalyvaus: ekspedicijos vadovas Keliautojų sąjungos prezidentas Algimantas Jucevičius, Lietuvos - Indijos forumo prezidentas Vytis Vidūnas, renginį moderuos Gerimantas Statinis.

2013-10-24Lietuvos moksleiviams – akcija „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!”

Šiandien pradedama socialinė akcija „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!“ kviečia visos Lietuvos 9-11 klasių mokinius rinkti pavojingas atliekas – perdegusias dujošvytes lemputes bei senas baterijas ir atiduoti jas perdirbti. Akciją organizuoja ir vykdo: Elektronikos platintojų asociacija (EPA), krepšinio klubai Kauno „Žalgiris“ ir BC „Lietuvos Rytas“, UAB „Žalvaris“, VšĮ „Ekošviesa“, AB „Danske Bank“ bei Lietuvos žurnalistų sąjunga.

2013-10-21Įvyko Lietuvos žurnalistų sąjungos valdybos posėdis (1)

Žurnalistų namuose š.m. spalio 19 dieną įvyko eilinis Lietuvos žurnalistų sąjungos valdybos posėdis Posėdžiui pirmininkavo LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius, Posėdžio sekretorė – LŽS referentė Almonė Elena Baltrūnienė. Iš 17 valdybos narių dalyvavo 11. Valdyba išspendė daug einamųjų klausimų.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media